Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poszukiwane białe płytki cegiełki


Misiowa

Recommended Posts

Białe cegiełki

 

Może komuś się spodobają, małe cegiełki http://dekordia.pl/produkty/?q=paris+white

 

Mam już ułożone te kafle pomiędzy meblami w kuchni. Kupowałem jeszcze za mniejsza cenę w Dekordi.

Fotki podrzucę jak już za-fuguję. Zostały mi całe paczki więc jeśli ktoś reflektuje to piszcie na pocztę:

[email protected],

oddam po cenie zakupu.

Bardzo Fajnie się prezentują tylko trzeba pamiętać o większej ilości niż zwykłych Mugatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Witam serdecznie!

 

Gratuluje niezwykłych łazienek - wyglądają zjawiskowo. Poszukuje cegły do mojej łazienki. Jest bardzo malutka (5 m2) i obawiam się ze mugaty mogą być byt drapieżne przez swoja fazę.

Czy znacie i możecie polecić płytki w niewielkim rozmiarze bez fazy?

Oczywiście w bieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agora, polecam Ci te.

Jestem w nich zakochana po uszy. Sa malutkie, zgrabniutkie i płaskie co uwazam za miłą odskocznię od wszechobecnych mugatów.

 

 

 

Wiem, że Vives ma kapitalne cegiełki ale cena ! Ok 350 zł/m2

 

Mam problemy z wklejeniem linka.

Napisze więc co to za firma i wrzucę zdjęcie.

CERKOLOR

 

http://cerkolor.pl/sites/default/files/styles/kolekcja_sredni/public/kolekcje/cegielka_19m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mam prośbę do autorów postów powyżej...

Zadawajcie pytania, ciut składniej.

Kogo i o co pytacie ?

Ojciec, jaki pomysł ?

Kamila, co czy się brudzi ? Kontakty czy cegiełka ?

Nie wiadomo, do czyjego postu sie ustosunkowujecie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czy ktoś może widział na żywo/ lub porównywał ze sobą mugaty białe i listwę remate benicasim (z serii blanco brillo)??? Chcę ją zamówić jako wykończenie mugatów, tylko ona jest podobno wycofywana i w dodatku nie wiem jak z kolorem, skoro i tak w jednej serii są takie różnice... Edytowane przez dardurdka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wydaje mi się, że pomogę.

Sama znalazłam ostatnio płytki w kształcie cegiełek :))

Polecam tę stronę [nie pozycjonujemy tu stron internetowych! - Elfir] gdzie można znaleźć również kilka innych propozycji.

Warto więc przejrzeć - mam nadzieję, ze pomogłam. Pozdrawiam

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

sledze ten watek juz od dłuższego czasu gdyż jestem na etapie poszukiwań do nowego domu. Juz miałam wybrana glazurę firmy equipe (mają fajniejsze dekory niz vives) ale wczoraj zajrzałam do leroy i zobaczyłam piękną glazurę metro white 10x 20 w dobrej cenie po 70 zł za m2. Czy ktoś z was kupował ja , jaka jest jej jakość?. Szkoda tylko ze żadnych dekorów nie ma ale można dobrać z innych kolekcji.

Podobno teraz brakuje tych płytek ale maja być "kiedyś" dostawy , ja mam jeszcze chwile czasu i byłabym wdzięczna za opinie

ps wczoraj zajrzałam do sklepu internetowego i omal nie spadłam z fotela, była pokazana na nie promocja za 55 zł/m2 ale nie można było dodać do koszyka a dzisiaj już ich nie ma i zniknęły inne promocje, które rozpoczęły się wczoraj - chyba coś im się źle odpaliło bo ceny były świetne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

sledze ten watek juz od dłuższego czasu gdyż jestem na etapie poszukiwań do nowego domu. Juz miałam wybrana glazurę firmy equipe (mają fajniejsze dekory niz vives) ale wczoraj zajrzałam do leroy i zobaczyłam piękną glazurę metro white 10x 20 w dobrej cenie po 70 zł za m2. Czy ktoś z was kupował ja , jaka jest jej jakość?. Szkoda tylko ze żadnych dekorów nie ma ale można dobrać z innych kolekcji.

Podobno teraz brakuje tych płytek ale maja być "kiedyś" dostawy , ja mam jeszcze chwile czasu i byłabym wdzięczna za opinie

ps wczoraj zajrzałam do sklepu internetowego i omal nie spadłam z fotela, była pokazana na nie promocja za 55 zł/m2 ale nie można było dodać do koszyka a dzisiaj już ich nie ma i zniknęły inne promocje, które rozpoczęły się wczoraj - chyba coś im się źle odpaliło bo ceny były świetne...

 

Te płytki to pierwowzór mugatów :) Widziałam mnóstwo łazienek za granicą z tymi płytkami, wyglądają niemal identycznie, a cena jeśli by była prawdziwa, to rzeczywiście super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły moje płytki: dekory są śnieżnobiałe, jak mugaty!!! CUDO!!! Jestem przeszczęśliwa!!!

Kamień spadł mi z serca ;)

 

 

 

 

 

http://www.bajkowydworek.mojabudowa.pl/pliki/bajkowydworek/image/dsc00665.jpg

 

 

http://www.bajkowydworek.mojabudowa.pl/pliki/bajkowydworek/image/dsc00667.jpg DWOREK

http://www.bajkowydworek.mojabudowa.pl/pliki/bajkowydworek/image/dsc00671.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilka, no wreszcie! Już myślałam, że nikt już nie robi mugatowych łazienek ;)

Twoja jest przepiękna - skromna i elegancka zarazem :) Super retro obrazki, moge wiedzieć gdzie je wyszukałaś???

O i wypatrzyłam dozownik szary z castoramy!!! Jak się sprawuje???

Edytowane przez dardurdka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilka, no wreszcie! Już myślałam, że nikt już nie robi mugatowych łazienek ;)

Twoja jest przepiękna - skromna i elegancka zarazem :) Super retro obrazki, moge wiedzieć gdzie je wyszukałaś???

O i wypatrzyłam dozownik szary z castoramy!!! Jak się sprawuje???

 

Dozownik szary z Casto - jak za ta cenę to sprawuje się super :) mam go może z dwa miesiące, nie wiem jak dalej - póki co nic się nie dzieje.

 

Obrazki to rysunki pewnej bardzo zdolnej rysowniczki i scraperki - są genialne, naprawdę retro i ogromnie je lubię :)

 

zbliżenie jednego:

 

http://2.bp.blogspot.com/-A80EKEUwnKQ/UefcAPVjJrI/AAAAAAAAGDc/UwxMQRc3Csw/s1600/lazienkagora5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...