Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poszukiwane białe płytki cegiełki


Misiowa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Robi, robi... :) (a właściwie zrobił pół roku temu)

i w związku z tym, że odkryłam mugaty na tym forum pokazuję właśnie na nim, co mi z tego wyszło:

[ATTACH=CONFIG]204991[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]204992[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]204993[/ATTACH]

 

Prawdziwa retro łazienka!!! Śliczne baterie - zwłaszcza deszczownica - bajeczna!!!Mogę wiedzieć gdzie kupiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

Super te Wasze łazienki i w 100% przekonaliśmy się z mężem do białych cegiełek:) Widzę, że najbardziej popularne na forum są płytki firmy Vives - Mugat, my natomiast wybraliśmy początkowo serię cegiełek z Tubądzina (seria kolekcji M. Zienia). Ale niestety są dużo droższe i już sama nie wiem czy warto przepłacać skoro te Mugaty wyglądają na prawdę ładnie. Planuję połączyć te płytki z "drewnianą" podłogą. Byłby to gres ale imitujący drewniane dechy. Czy ktoś z Was ma może takie rozwiązanie? Bardzo nam się podoba:) No i najważniejsze czy macie godną polecenia ekipę? Przed nami szereg prac (podłogi, łazienki itp) a wiem ze dobry majster to skarb:) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję super łazienek...w końcu to nasze małe domowe SPA:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Super te Wasze łazienki i w 100% przekonaliśmy się z mężem do białych cegiełek:) Widzę, że najbardziej popularne na forum są płytki firmy Vives - Mugat, my natomiast wybraliśmy początkowo serię cegiełek z Tubądzina (seria kolekcji M. Zienia). Ale niestety są dużo droższe i już sama nie wiem czy warto przepłacać skoro te Mugaty wyglądają na prawdę ładnie. Planuję połączyć te płytki z "drewnianą" podłogą. Byłby to gres ale imitujący drewniane dechy. Czy ktoś z Was ma może takie rozwiązanie? Bardzo nam się podoba:) No i najważniejsze czy macie godną polecenia ekipę? Przed nami szereg prac (podłogi, łazienki itp) a wiem ze dobry majster to skarb:) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję super łazienek...w końcu to nasze małe domowe SPA:D

 

mieliśmy dokładnie ten sam dylemat - wybraliśmy Mugaty i uważam, że to dobry wybór.

Łączymy właśnie z drewnem - zobacz post powyżej. Za tydzień pewnie będzie więcej widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamaze, faktycznie zestawiłaś je z drewnianą podłogą i wygląda super, ślicznie po prostu! Jaka to jest dokładnie podłoga? Bo to nasz kolejny dylemat. Podoba mi się ta (XILEMA CILIEGIO) http://dekordia.pl/produkt/producent-cisa-ceramiche/xilema-ciliegio-20x80.html . Taką "drewnianą" podłogę będziemy chcieli położyć również w kuchni więc ważna jest jakość i ta tekstura drewna.

Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamaze, mamy podobne dylematy z tego co widzę:) Wczoraj wyhaczyłam płytki Imola Wood w internecie, ale muszę je zobaczyć na żywo. Na Twoim zdjęciu idealnie współgrają z podłogą.Brawo!

Klucze od mieszkania odbieram na początku przyszłego tygodnia i już nie mogę się doczekac kiedy wejdzie nasza ekipa. Mam tylko zagwozdkę z półokrągłą scianą w łazience do której dolecowo przypisany jest kibelek i bidet. Nie wiem czy uda nam się ułożyć mugaty żeby zachować równy łuk.

Może ktoś miał doświadczenie w kładzeniu mugatów na półokrągłej ścianie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamaze piękne połączenie woodentica z mugatami. Sama myślę o takim połączeniu i nawet kolor drewna jest taki mój. Jednoczesnie waham sie jeszcze miedzy gresem w kolerze szarym, no jeszcze mam czas sie nad tym zastanowic, ale twoje zdjecia zapisze sobie jako inspirację.

 

Dziewczyny kilka miesiecy temu znalazłam na stronie fajneplytki.pl takie kafelki imitujące boazerie KEBEL COLLI sie nazywały no i cena byla calkiem przystępna, a tu nagle strona przestała istnieć i płytki też nie mogę znaleźć na innej stronie, oprocz stony http://www.italiacc.pl/180/produkt/ceramica-colli-seria-kebel-perline-grigio-20x50 gdzie dotepne sa te plytki ale tylko w kolorze grigio.

No i co teraz? Tej jesieni chcemy wykonczyc małą ubikacje i pewnie damy tam cegielki z castoramy, ale do dużej łazienki marzyłam właśnie o tych "listewkowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamaze piękne połączenie woodentica z mugatami. Sama myślę o takim połączeniu i nawet kolor drewna jest taki mój. Jednoczesnie waham sie jeszcze miedzy gresem w kolerze szarym, no jeszcze mam czas sie nad tym zastanowic, ale twoje zdjecia zapisze sobie jako inspirację.

 

dzięki :)

Z szarym gresem na podłodze robimy WC na parterze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek Zajrzałam i obszernie dopełniłam wątek o nowe fotorelacje. :p

 

Ziuta te płytki Grazia są przepięlne ale ich cena jest wręcz niedorzeczna. Ponad 100 zł za sztukę.

 

Marimag znam wątki tych dziewczyn i tez pod wpływem tych realizacji sama marze o takich płytkach, no ale sklep internetowy ktory oferowal takie plytki nagle zniknął z sieci.

 

 

No ale póki co duża łazienka musi poczekac jeszcze minimalnie rok na swoją realizacje, wiec moze do wtedy te deskowane plytki gdzies sie pojawią.

 

Do toalety planuje białe cegiełki. Będzie prosto i schludnie. Najwieksze wyzwanie teraz dla mojego taty aby ppojechal do Casto i kupil te plytki o ktore mi chodzi. :p

Cegielki chce polozyc do wys ok. 130 cm, wykonczyc bialymi listawami a na sciane (tak mi chodzi ten pomysl teraz po glowie) chce dac tapete w paseczki.

Płytki z biała fugą i tapeta w pastelowe pasy, hmmmm. No zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pilnie poszukuję płytek quipe ceramicas metro white (białe cegiełki). Jesli ktoś wie gdzie w Poznaniu lub okolicy można takie nabyć będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. Chetnie też odkupię jesli komuś zostały po remoncie. Potrzebuję ok 3m2.

 

Pozdrawiam

Karolina

 

 

Skontaktowałam sie z wieloma sklepami w Poznaniu i udało mi się znaleźć płytki w sklepie CERMAG na ul. Głogowskiej (wylot na Wrocław). Mieli dwa rodzaje. Ja zdecydowałam się na APE METRO Biselado Blanco Brillo 10x20 . Kosztowały poniżej 70 zł/m2. MIeli duże ilości dostępne od ręki. Może ta informacja przyda się komuś kto jak ja potrzebował podobne płytki od ręki.

 

Dodam, że w salonie gdy oglądałam APE METRO Biselado Blanco Brillo 10x20 bałam się, że mają za małą fazę (ledwo wyczuwana pod pacami). Płytki sa jednak już położone i pięknie się prezentują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...