Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poszukiwane białe płytki cegiełki


Misiowa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witam,

W najbliższym czasie chciałabym zakupić mugaty białe i czarne, z czego potrzebuje większość czarnych i około 15 szt białych. Sklepy sprzedają pełne paczki,dlatego poszukuje osób ,które miałyby pojedyncze sztuki białych magnatów na sprzedaż.

Z góry dziękuje za pomoc :-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Dozownik szary z Casto - jak za ta cenę to sprawuje się super :) mam go może z dwa miesiące, nie wiem jak dalej - póki co nic się nie dzieje.

 

Obrazki to rysunki pewnej bardzo zdolnej rysowniczki i scraperki - są genialne, naprawdę retro i ogromnie je lubię :)

 

zbliżenie jednego:

 

http://2.bp.blogspot.com/-A80EKEUwnKQ/UefcAPVjJrI/AAAAAAAAGDc/UwxMQRc3Csw/s1600/lazienkagora5.jpg

 

 

Kamilcia , czy ten dekor różni się odcieniem od płytki? Ja będę chciała w połysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

KasiaC79 pewnie już za późno ( nie zaglądałam na forum ) ale i odpowiem, może komuś innemu się przyda. Dekor nie różni się kolorem/odcieniem od cegiełek. Ale nie wiem, czy w przypadku mugatów ( czyli połysku ) też tak będzie.

 

Marta ja bym boki też obłozyła płytką, a góra albo płytki albo półeczka jakaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

czy ktoś może pomóc w kwestii koloru na ścianie? na stronie 19

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?94882-Poszukiwane-białe-płytki-cegiełki/page19

jest cudna lazienka (krzysztoffff). Pisalam do tego forumowicza prywatnie, ale dawno już wykończona łazienka, stad i aktywności pewnie nie ma :(

Jeśli ktoś z was wie jaki to kolor (symbol, marka farby) BARDZO PROSZĘ o NAMIARY :) To niby szary, ale jakiś wpadający w niebieski. świetnie się komponuje ze złoty lustrem jak widać. Jest dość określony i charakterny ten kolor.

 

mój mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. Już nieaktualne. znalazłam.

 

 

Witam,

czy ktoś może pomóc w kwestii koloru na ścianie? na stronie 19

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?94882-Poszukiwane-białe-płytki-cegiełki/page19

jest cudna lazienka (krzysztoffff). Pisalam do tego forumowicza prywatnie, ale dawno już wykończona łazienka, stad i aktywności pewnie nie ma :(

Jeśli ktoś z was wie jaki to kolor (symbol, marka farby) BARDZO PROSZĘ o NAMIARY :) To niby szary, ale jakiś wpadający w niebieski. świetnie się komponuje ze złoty lustrem jak widać. Jest dość określony i charakterny ten kolor.

 

mój mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już położone Mugaty, z czego ogromnie się cieszę, ale dzisiaj szlag mnie trafił jak zobaczyłam ostatnią płytkę-dekor wykańczający. Wczoraj byłam na budowie, malowałam sobie spokojnie na górze, a pan płytkowy kładł je w dolnej łazience, było już późno jak skończyliśmy malować, spieszyliśmy się wychodząc , więc nie zobaczyłam łazienki i może dobrze, bo noc byłaby nie przespana... A więc nie podoba mi się jak górna część dekoru odstaje od ściany. Między ścianą a początkiem płytki jest 1 cm kleju i na ten 1 cm płytka odstaje, okropnie to wygląda. Myślę że możnaby ją przechylić przynajmniej o 5 - 7 mm w stronę ściany i zgubiłoby się tą wieeelką dziurę. Jak jest u Was w tym miejscu? Czy też tak macie ? da się to jakoś zatuszować fugą, lub zamalować tak żeby nie było widać tej odległości? Wydaje mi się że pan kafelkowy trochę przesadził z tym 1 cm. A mógł zawołać mnie i spytać, ehhh :bash:. Proszę pomóżcie, bo on w poniedziałek przyjdzie i będzie dalej kładł a ja nie wiem co robić z tym, nie jestem z tych co czepiają się najmniejszego szczegółu, ale to mnie razi. Nie wiem, czy zrywać, czy kłaść dalej i jakoś nie będzie tego widać?

 

na zdjęciach mniej to widać, ale naprawdę jest tam dobry 1 cm.

 

DSC_0703.JPGDSC_0704.JPG

 

DSC_0706.JPG

Edytowane przez KasiaC79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, kategorycznie domagaj się, żeby pan to poprawił - tak nie może to wyglądać. Jeśli klej już musi być widoczny między dekorem a ścianą (chociaż ja się upieram, że wcale nie musi), to niech przynajmniej położy cieńszą warstwę i pokryje klejem cały dekor, a nie tylko takie packi na środku. Jeśli będzie to cienka, ale jednolita warstewka kleju, to zamalujesz na kolor ściany i nie będzie się odróżniać. Przy okazji poszukaj w sieci sposobów wykończenia narożników, bo to ponoć trudne przy mugatach, a jeśli pan ma problem z dekorem, to może zupełnie polec na narożnikach. Na pewno nie daj sobie wmówić, że jedyna metoda to plastikowa listwa narożna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbe-cue Dziękuję Ci za odpowiedź. Ogólnie to łazienka jest prosta, rogi 4 tylko wklęsłe - wypukłych brak, więc ten problem odchodzi. Kafelki już położone, moim zdaniem nieźle (może być), ale tym dekorem to mnie po prostu zwalił z nóg. Też tak myślę że gdyby położyć cieńszą warstwę na całej płytce a nie tylko placek, i górną część płytki docisnął do ściany to byłoby ok. Listwom plastikowym mówię stanowcze nie :no:. Muszę się zebrać w sobie i jakoś delikatnie to Panu przetłumaczyć że trochę ma do zerwania niestety. No nie myślałam że wpadnie mu taki kretyński pomysł do głowy. Już zgłupiałam w pewnym momencie że może to ja jestem jakaś dziwna i czepiam się takiego szczegółu? Że może tak to powinno wyglądać , a tylko mnie się to nie podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, najpierw może spytaj pana, jaki w ogóle ma pomysł na ukrycie tych dziur, bo chyba coś musi z tym zrobić - nie wyobrażam sobie, żeby miał zostawić takie dziury albo łatać je centymetrową fugą. Też mam w łazience górne dekory (tyle że nie przy mugatach) i szczerze mówiąc, nawet nie zwróciłam uwagi, co jest między nimi a ścianą, a to oznacza, że zrobione jest dobrze, bo w przeciwnym razie na pewno bym wyłapała ;). Aż się jutro przyjrzę, czy dekor jest dociśnięty do ściany, czy też może widać warstwę kleju (i jak grubą). Jak chcesz to cyknę fotkę poglądową, może to jakoś panu rozjaśni w głowie.

 

Brak narożników wypukłych - duże ufff ;). Przy mugatach ponoć to zawsze dość problematyczne.

Edytowane przez barbe-cue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, faktycznie coś tu chyba jest nie tak. Sprawdziłam swoje dekory - są tuż przy ścianie, no może prawie, ale fugę mamy dosłownie na milimetr.

 

Dużo pan płytkarz położył tych dekorów? Macie na tyle, żeby ewentualnie zrobić to od nowa?

 

Jeśli nie, myślę, że chyba dałoby się to zgubić. Nie znam się, ale może szpachla + farba w kolorze płytek? :confused:

 

Zastanawiam się tylko dlaczego tak obficie potraktował ten fragment klejem. Na zdjęciach wygląda na to, że pod resztą mugatów nie ma tak grubej warstwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pan jest MISZCZEM świata i okolic !!!

Pogonić dziada !

Nie trzeba być glazurnikiem, zeby zauważyć, ze jest coś nie halo.

A co z tą dziurą dekor - ściana ?

Planujecie tam dac boazerię czy gustowny silikon..a może pianke montażową ?

Każ zrywać i niech dociska do ściany i pod zadnym pozorem nie płać, dopóki nie poprawi.

 

No to Ja żem sie zdenerwowała na noc...:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu Pan ewidentnie pokombinował i przekombinował...u mnie jest to równiutko z resztą płytek.... płytki odstają około 1 mm, cienka warstwa kleju na całej płytce i tyle... zapytaj może co Pan miał na myśli robiąc takie cudactwo ... bo to ciekawe... :)

Ja bym kazała poprawiać ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...