Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poszukiwane białe płytki cegiełki


Misiowa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A czy myślicie że te płutki będą pasowały do białej lakierowanej kuchni z drewnianymi blatami? A tak na marginesie kto jest producentem tych plytek i jaka jest cena za metr, chodzi mi ote z połyskiem?

 

Na temat pasowania się nie wypowiadam, rzecz gustu, wiadomo. Zależy od dodatków, uchwytów niby-gałek ;), lampy itd...

 

A płytki cegiełki znalazłem też takie (wyzej są chyba Vives Mugat Blanco):

Vogue System Rectangle Trasparenze, wym. 10x20cm - cena niepełnopaletowa: 30,12 EUR/m2 netto.

http://www.cervogue.com/en/catalogo/trasparenze/formati.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy myślicie że te płutki będą pasowały do białej lakierowanej kuchni z drewnianymi blatami? A tak na marginesie kto jest producentem tych plytek i jaka jest cena za metr, chodzi mi ote z połyskiem?

 

Ja kupiłam te cegiełki, ale w wersji matowej (Vives Zola) i też planuję białe lakierowane na wysoki połysk szafki i dębowy blat. Według mnie będzie ładnie. Ważne są dodatki i ogólne otoczenie.

 

Cena za matowe to 140 złotych za metr, nie wiem jak jest z błyszczącymi, ale chyba podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość folkowa

Dzieki Panczurka!

Bede ich szukac w Szczecinie, ale bardzo chetnie zobaczylabym tez "jak Ci sie ulozylo" :wink:

Ja chcialam do lazienki, dlatego myslalam raczej o bialej, naturalny kolor ceglasty moglby byc za ciemny. No i ciekawe jak sie beda zachowywac w kontakcie z woda, czy ten impregnat faktycznie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folkowa niespodziewanie złożyło się, że byłam dzisiaj zamówić moje cegły (tzn. czekam jeszcze na odpowiedź, czy mi je sprowadzą z Niemiec...) i przy okazji 'obmacałam' Twoją Icanę. Otóż muszę się poprawić - seria Rustico, którą jesteś zainteresowana, to płytki całkowicie gładkie (nie mają posypki, nie są szorstkie). Dlatego pewnie producent przeznacza je również (jak pisałaś) do łazienek. POZDRAWIAM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała się rzecz niemożliwa! Otóż w piątek 26 marca dojechały moje płytki (zamówione jeszcze w lutym). Może pomoże to innym podjąć decyzję o listwach, więc wklejam zdjęcia w porównaniu z cegiełką Vivesa:

 

http://www.empikfoto.pl/albumy30/426945/928144/previews/33042473_plytki_listwy.jpg

 

http://www.empikfoto.pl/albumy30/426945/928144/previews/33042475_listwy.jpg

 

http://www.empikfoto.pl/albumy30/426945/928144/previews/33042474_pict0636.jpg

 

Moją faworytką jest listwa na 2gim zdjęciu. Jej jedyny minus, że była najdroższa z wszystkich.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość folkowa

Piękne A gdzie zamierzasz je polozyc? Jesli w kuchni to te zlobienia moga troche zalazic, chyba.

Ja juz tez widzialam swoja Incane na zywo. Sprzedawca powiedzial tylko, ze impregnuje sie to czyms i woda splywa po plytce jakby byla pociagnieta woskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Supe wyglądają też takie chcę, ale do tej pory ie znalazłam ich w żadnym salonie w Poznaniu, chyba zostaje tylko internet. Fajnie wyglądają te z napisami do kuchni. Rozumiem, że zamawia się je osobno a możesz napisać ile kosztują i gdzie je zamówiłaś?

 

Wydaje mi się, że mniejsze prawdopodobieństwo znalezienia tych płytek jest w necie. Moje PUNy zamówiłam w Katowicach w Dagmie - 150zł/m2, dekor 160zł za komplet 6szt (nie ma możliwości zamawiania pojedynczych sztuk). Niestety Ascot nie przewidział zastosowania dekorów w kuchni i tym sposobem u mnie są dwa jeszcze w miarę pasujące dekory - reszta leży w pudełku. Swoją drogą mogę odstąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...