Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Złe fatum!!!


bladyy78

Recommended Posts

Kurcze czasem sobie myśle że krąży nade mną jakies złe fatum :( normalnie od kilku lat przytrafiaja mi sie takie rzeczy że czasem nikt w to nie chce wierzyć. Najpierw 7 lat temu jak otowrzyłem swoja małą działalność zachorowałem na porażenie nerwu twarzowego lekarze mówili że w ciagu 2 miesiecy wszystko wróci do normy jednak tak nie było. Leczenie i rehabilitacja trwała ponad rok, firme niestety musiałem zlikwidować i przez rok nie pracowałem wszystkie swoje oszczednosci wydałem na leczenie i wydatki dnia codziennego. Po 2 latach przytrafiło mi sie kolejne nieszczeście bedac ze znajomymi na wypadzie nad jeziorem podczas imprezy złamałem noge w kilku miejscach i musiałem prześć operacje podczas której blachą zespolili mi noge. Po tej operacji prawie 7 miesiecy chodziłem o kulach a rehabilitacja trwała rok czasu ( znowu roczna przerwa w pracy ). Po dwuch latach od złamania miałem dopiero usuniete zespolenie.

3 lata temu bedac w górach odkręciła mi sie i wypadła gałka w układzie kierowniczym szczescie ze jechałem wolno polna drogą i nic nie jechalo z naprzeciwka.

W tym roku znowu przytrafiaja mi sie rózne ciekawe rzeczy miesiac temu jadąc w góry wybuchł mi akumulator podczas jazdy, a 5 dni temu tez będąc w górach odkręcił mi sie filtr oleju od silnika i wyciekł mi cały olej. Naszczescie w pozblizu był mechanik i u niego zamontowałem stary filtr i wlałem jakis stary olej. Jak opowiadam co mi sie ostatnio przytrafiło nikt mi nie wierzy i wszyscy myślą ze kłamie bo takie rzeczy szczególnie te dotyczące samochodu normalnie nie maja prawa sie przytrafić a mi sie to przytrafia i powoli zaczynam myśleć że jakies fatum sie mnie uczepiło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może czas zacząć jeździć na przeglądy stricte przeglądowe ;)

a tak na serio, to mam koleżankę, którą ciągle okradają i napadają w różny sposób, najczęściej w samochodzie ale nie tylko :(

ta dziewczyna jakoś przyciąga złodziei :(

poza tym cierpi na nieuleczalną chorobę, jest na sterydach, jej dwie córeczki też chore :(

jak o niej piszę, to mi się płakać chce

ale to wszystko przypadek a nie fatum chociaż idzie się załamać

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona mnie nie kocha bo jestem stanu wolnego :D ale dziewczyna podejrzewam że tak. Co do przegladów to robie je sam często, jestem mechanikiem z zawodu. Wiem że to co mi sie przytrafia to zapewne przypadek i że inni mają wieksze zmartwienia ale ja mam tych dziwnych przypadków zbyt wiele juz sie sam ostatnio zastanawiałem czy komuś nie podpadłem :-? bo te sprawy bynajmniej z samochodem nigdy nie powinny sie zdarzyć!!! Akumulatory czasem wybuchaja ale filtry i gałki sie nie odkręcaja same :evil: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odpędzenie złego fatum moja prababka kąpała nas w czarcim żebrze czyli na polski ziele ostrożenia które można kupic w aptece. Robi sie z tego wywar i trzeba wlać go do wanny i sie w nim wykąpać . Nam często pomagał. Po takiej kąpieli jak było coś nie tak to w wodzie pływało pełno tzw. farfocli i była mętna. Można sprubować napewno nie zaszkodzi. Pozdrawiam Kamila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mechanikiem to tak mi się wydaje że jestem chyba dobrym bo auto jeszcze jeździ :) A jak ktoś kiedyś miał poloneza trucka to pewnie wie że polonezy ciągle się psują i pomimo największych starań wszystko zużywa się w nich kilka razy szybciej niżeli w innych samochodach, a ja z tego auta wyciskam jeszcze siódme poty bo prace mam w górach i codziennie z towarem robię po górach po 160km. Samochód chętnie bym zmienił ale nie mogę bo ten idealnie nadaje się do mojej pracy.

Moze jest tu jakis szaman który może choc troszke odsunie to złe fatum i sprawi żeby opatrzność czasem o mnie nie zapominała :wink: .

Może faktycznie jak sie ożenię to wszytko sie zmieni tylko oby nie na jeszcze gorsze :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mój drogi, masz całkowicie błędną optykę widzenia wydarzeń! Jeżeli Ty jeździsz takim złomem i po tylu latach jeszcze jeździsz, a do tego to jest auto pracujące, to czego Ty się spodziewałeś? :o Ty idź na mszę dziękczynną dać za wyjątkowe łaski doznane od św. Krzysztofa - opiekuna kierowców. :roll:

A auto zmieniłabym bez względu na wszystko. Życie Ci niemiłe, że tą jeżdżącą trumną się poruszasz po drodze? :o Cud, że jeszcze nic Ci się nie stało - jesteś WYJĄTKOWYM SZCZĘŚCIARZEM!!! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mój drogi, masz całkowicie błędną optykę widzenia wydarzeń! Jeżeli Ty jeździsz takim złomem i po tylu latach jeszcze jeździsz, a do tego to jest auto pracujące, to czego Ty się spodziewałeś? :o Ty idź na mszę dziękczynną dać za wyjątkowe łaski doznane od św. Krzysztofa - opiekuna kierowców. :roll:

A auto zmieniłabym bez względu na wszystko. Życie Ci niemiłe, że tą jeżdżącą trumną się poruszasz po drodze? :o Cud, że jeszcze nic Ci się nie stało - jesteś WYJĄTKOWYM SZCZĘŚCIARZEM!!! :o

 

Tak, tak, popieram. Ty patrzysz ze złej strony, musisz spojrzeć dompososnami na to tak: że jesteś urodzony pod szczęśliwą gwiazdą , że jeżdżąc takim złomkiem nic się jeszcze Tobie nie stao :wink:

 

A tamte wypadki..hm..a skąd wiesz że nie było gdzieś przewidziane, ze specjalnie złamałeś tę noge...aby dalej przerwać rozkręcanie firmy...może dzieki temu wypadkowi, nie zaciągnęłeś długów :wink:

 

Na wszystko można spojrzeć z róznych stron.

 

W myśl staremu powiedzonku : Pesymista widząc pół szklanki wody powie: kurcze już prawie nie mam wody, pewnie uschnę z pragnienia..: " optymista wręćz [rzeciwnie...powie "o mam jeszcze pół szklanki wody, przeżyje jeszcze wile czasu" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...