Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek Sevage i Ivi <Komentarze do FOTODZIENNIKA


sevageivi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 224
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

witam

super mebelki w kuchni, nawet bez szafek górnych robią wrażenie. brawa dla wykonawcy :). mam do Was pytanie w sprawie zlewu, tzn. czy jest to może teka universo a jeśli tak to jak wygląda jego użytkowanie (chodzi mi głównie o łatwoiść czyszczenia). aktualnie stoje przed wyborem zlewu (1,5 komorowy) i mam mętlik w głowie. chciałam model teka texina jednak cena troche nieprzystępna. czy mogła bym prosić o umieszzenie zdjęcia zlewu z bliska w Waszym dzienniku lub komentarzach?.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to teka uniwerso z mikroteksturą. U na przeważyła: cena (!!) i wygląd ociekacza. Ociekacz jest bardzo wygodny i przede wszystkim - śliczny :)

 

Co do łatwości czyszczenia to nie za bardzo mam porównanie.. Ogólnie ta mikrotekstura trochę się rysuje (jakby "zaginają się" te mikrowypustki i widać to przy odpowiednim oświetleniu).

 

Brud się go nie łapie, czyszczę go na co dzień płynem do mycia naczyń, a jeśli zabrudzenie jest większe i chcę przywrocić mu wygląd nowości to myję go plynem dezynfekującym (takim kibelkowym;) ). Wtedy lśni i błyszczy :)

 

Jakbyś chciała coś wiedzieć -pytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Ivi & Sevage,

 

Wrzucilismy zdjecia naszego domku oraz domu znajomych na strone:

http://www.okovisions.com Lustrzane odbicia waszego projektu.

Oba projekty zostaly nieco przerobione ( tzw. wariacje na temat domku ROSA). Na zdjeciach mozecie zobaczyc rozne stadia budowy... oraz rozne materialy...

W obu przypadkach zrezygnowano z antresoli i sufit nad salonem jest w pelni zalany ( straty ciepla i dodatkowy wielkometrazowy pokoj). Szkoda ze przez to salon stracil na wysokosci i ma zupelnie inny charakter

My niestety jeszcze nie mamy kuchni z prawdziwego zdarzenia ale dzielnie oszczedzamy... moze w przyszlym roku ?!

Nasza spizarka zostala przerobiona na lazienke bo lazienka na parterze nalezy do apartamentu wydzielonego w garazowej czesci ( osobne wejscie)

Kochani! Spieszcie sie z wykanczaniem pokoju i zabezpieczcie schody bo jak maluszek przyjdzie na swiat to bedzie wam brakowalo czasu na absolutnie wszystko.... Trzymamy kciuki i czekamy na zdjecia pokoiku PA PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek przyszłam sie przywitać

w niedziele siedziałam sobie z meżulkiem na forum i przegladalismy i czytalismy wasz dziennik i normalnie podziwiamy Was za to ze tyle pracy zrobiliście sami ,my z męzem też planujemy sami ocieplić domek watą ,a domek sliczny i powiem duuuuuuuuuuży jest ,bardzo ładny

P.S gratulacje nowego członka rodziny !!! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Col&Asia - śliczny domek :) gdybyśmy budowali ROSĘ od początku wprowadzilibyśmy kilka zmian.. m.in. ja zrezygnowałabym z antresoli:) Ale coś za coś - ogrom przestrzeni u nas na parterze daje niesamowite poczucie wolności ;)

(oprócz momentów gdy zasuwam z mopem myjąc podłogi :D )

 

Na razie czekamy na firanki i kombinujemy co z tymi schodami zrobić.. Być (OBY!) może schody będą jedną z tych rzeczy których nie zrobimy sami :)

 

jessi - dziękujemy za tak miłe słowa :) Przeglądając zdjęcia sprzed dwóch lat.. roku.. sami czasem nie możemy uwierzyć w zmiany jakie zaszły w tych ścianach :)I jeśli mogę zasugerować - zima to najlepszy czas na ocieplanie :) Można założyć grubą starą kurtkę, czapkę, rękawiczki, maseczkę na twarz, okulary... i nie jest bardzo gorąco ;)

 

ps: najmłodszy członek rodziny właśnie uprawia gimnastykę artystyczną.. rozciąganie, przeciąganie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Col&Asia - śliczny domek :) gdybyśmy budowali ROSĘ od początku wprowadzilibyśmy kilka zmian.. m.in. ja zrezygnowałabym z antresoli:) Ale coś za coś - ogrom przestrzeni u nas na parterze daje niesamowite poczucie wolności ;)

(oprócz momentów gdy zasuwam z mopem myjąc podłogi :D )

 

Na razie czekamy na firanki i kombinujemy co z tymi schodami zrobić.. Być (OBY!) może schody będą jedną z tych rzeczy których nie zrobimy sami :)

 

jessi - dziękujemy za tak miłe słowa :) Przeglądając zdjęcia sprzed dwóch lat.. roku.. sami czasem nie możemy uwierzyć w zmiany jakie zaszły w tych ścianach :)I jeśli mogę zasugerować - zima to najlepszy czas na ocieplanie :) Można założyć grubą starą kurtkę, czapkę, rękawiczki, maseczkę na twarz, okulary... i nie jest bardzo gorąco ;)

 

ps: najmłodszy członek rodziny właśnie uprawia gimnastykę artystyczną.. rozciąganie, przeciąganie :D

 

Gratulacje nowego czlonka rodziny! i gratulacje zapalu, sily i pomyslowosci przy tworzeniu wlasnego domu!:)wszyscy czekaja na kolejne, nowe fotki!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam ! Śladem jessi trafiłam do waszego dziennika :wink:

Przeczyałam od deski do deski, domek bardzo mi się podoba:D

Widzę,że podczas poszukiwań projektu kierowaliśmy się niemal takimi samymi priorytetami i mieliśmy bardzo podobne oczekiwania co do wnętrza :wink: :lol:

Super,że tyle rzeczy umiecie zrobić sami!

Gratuluję bliskiego pojawienia się dzidziusia!!! :D

Podobno tak to działa... nowy dom, nowy mieszkaniec :wink: :lol:

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na nowe zdjęcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie ! Wspaniale wam idzie! Pracujecie pelna para- nalezy wam sie order Victorii! Jestesmy pelni podziwu!!! Maly bedzie mial

fajniutki pokoj. Macie juz zaslonki? Jak tam przygotowania do Swiat???

Bedzie choinka w nowym domku?!

Huraa! My wreszcie dorobilismy sie balustrad i schodow; sa proste i przepiekne... Jestesmy pelni podziwu dla brygady z Polkowic. takich stolarzy pracusiow ze swieca szukac ! wykonanie po prostu super - polecam!

Robia tez drzwi, parapety i inne. Szklo bedziemy wstawiac sami w lutym.

zdjecia na okovisions....

 

Mnostwo buziaczkow Pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...