Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

domek Sevage i Ivi <Komentarze do FOTODZIENNIKA


sevageivi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 224
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:)))))))

 

bylismy tak zaaferowani wybieraniem płytek że nie bardzo patrzyliśmy na boki, ale coś tam kojarzę jak przez mgłę... ;) :D

Chociaż i tak najbardziej pamiętam pana który nas przegonił z jego parkietu bo mu poniszczymy.... (lol) :lol: :o :lol: :o

 

Jak nas zobaczycie następnym razem to podejdźcie!:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, cały parter będzie w płytkach - ze względu na podłogówkę i psa ;)

na górze w sypialniach będą panele, by może w hallu i na antresoli także będą płytki.. tego jeszcze nie wiemy :)

 

po sprzątaniu wiatrołapu i tego jednego skończonego pokoju wiem, że to był super pomysł - przynajmniej jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Wystarczy dobra miotła i mop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

 

dzisiaj doczytałem do końca dziennik i komentarze. Będę się powtarzał, ale jestem pod ogromnym wrażeniem, determinacji, entuzjazmu, umiejętności, zaangażowania, pracowitości ... długo można by wymieniać. Podziwiam Was !

Fajnie się czyta i patrzy jak Wam się robota pali w rękach, będziecie mieć satysfakcję mogąc powiedzieć : 'tymi rękami nie chwaląc się to uczyniliśmy' - gratulacje.

 

Co do materiału na podłogi, też mam tak zaplanowane - dół prawie cały w kaflach (może w salonie damy trochę drewna w środku), a góra jako że ma służyć do spania będzie w panelach.

 

Powodzenia - czekam na kolejne wieści z budowy, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odległości między dolnymi i górnymi szafkami, to istotne jest to jakiego jesteście wzrostu. Jak niezbyt wysocy to lepiej mieć górne szafki niżej co by nie wspinać się na palce, aby wyjąć coś z najnizszej półki. A jak wysocy to jeśli beda wyżej to nie powinno stanowić problemu :D

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

 

chcialam sie powymadrzac ze wysokosc gornych szafek zalezy od wzrostu uzytkownikow ... ale inni juz to wyjasnili :) ja oczywiscie sie z tym zgadzam ...

ivi a moze zrob mala probe ... rozrysuj sobie na scianie jak by to wygladalo ... mozesz tez w miejsce szafek wiszacych powiesic styropian i wtedy bedziesz miala grubszy poglad jak to moze wygladac ... poza tym zalezy co bedziesz trzymac w szafkach na samej gorze ... jezeli cos co niezbyt czesto bedzie ci potrzebne to moze warto zrobic wyzej szafki i miec maly stoleczek w kuchni ...

nietsety nie wim ile ja mam ... ale sadze ze blizej 60 cm ... oboje z mezem jestesmy wysocy ... i z tego tez powodu mamy podniesiony o 10 cm dolny ciag roboczy ... zeby nam bylo wygodniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

ivi widze ze robota wre :) az zazdroszcze tego na jakim juz etapie jestescie :) patrzac na wasze zaangazowanie w prace mysle ze termin "koniec miesiaca" jest calkiem realny ... nie pamietam juz ... kanalizacje/szambo juz macie ? jak tak to majac piec i kominek mozna mieszkac :)

 

pozdrawiam z trojmiasta :)

ida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...