Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM NA MEDAL pracownia MG PROJEKT


Recommended Posts

Witam wszystkich medalowców.To i ja dołączę do tych szczęśliwców.My z mężem budujemy pod Łodzią.Fundamenty wylane.Czekamy aż śnieg się roztopi i ruszamy z budową.Jedyne co nas martwi to ten salon.Ma mieć 35metrów a my wcale tych metrów tam nie widzimy.Czy ktoś może wstawić z Was zdjęcia z salonu jak to wygląda???Salon mamy powiększony o pokój gościnny a w kuchni nie ma spiżarni aby kuchnia była trochę większa.Proszę o jakieś foteczki i pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 187
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
Coś cicho na forum... A u nas praca wre :-) Skończyliśmy tynki wewnętrzne, zamontowaliśmy stolarkę zewnętrzną, teraz zabudowujemy poddasze. Zamówiliśmy kuchnię i kominek oraz umówiliśmy się z glazurnikiem. Od razu mam pytanie do wszystkich, którzy mają zrobione schody - jak to wyglądało u Was (wykonanie, materiał i kosztorys)? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas też robota ruszyła. Przed świętami wylaliśmy fundamenty, a po świętach zostały zaizolowane i zasypane piachem. W poniedziałek założyliśmy wszystkie odpływy kanalizacyjen na partarze. A teraz czekamy na pogodę żeby zrobić suchą wylewkę i ruszyć z murami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jak tylko się uporamy z najważniejszymi decyzjami (płytki do łazienek) i w końcu wezmę aparat na budowę :-) Dzisiaj zakupiliśmy gres na podłogę wiatrołapu i pralni oraz pod schody, a fachowcy kończą suchą zabudowę (sufit podwieszany w kuchni). Jak dam radę to wstawię coś przed końcem tygodnia. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaczynam budowę DOM NA MEDAL. Fundamenty już zalane i teraz czas na mury. Domek powstaje w Zgierzu koło Łodzi, jeśli ktoś także buduje w tym województwie prosiłabym o możliwość obejrzenia domu lub nadesłanie zdjęć na maila: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących "dom na medal". Jesteśmy z żoną na ostatniej prostej wyboru projektu i to właśnie ten najbardziej nam się podoba. Jedyna kwestia to wymiary salonu (bez jadalni). Wydaje się on być nieduży. Czy moglibyście podać jego przybliżony wymiar (szer. x dł.). Chodzi mi o obszar zaznaczony na obrazku:

 

http://adamzelazko.com/adam/medal.jpg

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzej1127

 

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. Nie jest to boisko piłkarskie, ale może wystarczy ;) Też sobie tak wymyśliłem, że jeżeli zdecydujemy się na ten projekt, to rezygnacja z okna balkonowego pozwoli lepiej zagospodarować salonik. Liczymy, że jadalnia przejęłaby rolę gospodarza większych spotkań. Wydaje się być wystarczająco duża. Będziemy śledzić Wasze poczynania i życzymy powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Coś cicho na forum. My się właśnie wykańczamy :-) . Malowanie, płytki, od jutra panele podłogowe, a we wtorek wprowadzka i dalej wykańczanie. Masakra. kto chce mieć święty spokój, niech się nie buduje.... Ale domek mamy śliczny, wszystko jak wymarzone. Tylko jeszcze tyle do zrobienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można prosić o zdjęcia tego pięknego domku Panie Andrzeju?

 

Nasza budowa stoi w miejscu na etapie fundamentów ze ślepą wylewką. Nie mamy prądu więc ekipa nie może ruszyć z murarką, chyba że będą mieć wolne agregaty. Przy takiej pogodzie to aż serce boli, że się nic nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
we wtorek się przeprowadziliśmy. Ledwo skończyli panele podłogowe (bez listew wykończeniowych), górna łazienka nieskończona, brak drzwi wewnętrznych.... Jakoś przeżyliśmy. Teraz panele podłogowe dalej nieskończone, górna łazienka dalej nieskończona a drzwi dalej brak :-) Czasu też brak, bo w międzyczasie malujemy salon i klatkę schodową. Myślę, że w przyszły weekend będzie wystarczająco "reprezentacyjnie", żeby zrobić jakieś zdjęcia. Najgorszy ten kurz i pył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Mam pytanko do wszystkich, którzy już wykańczają - jak zasłoniliście okno łukowe w łazience? Nasze poszukiwania dobrego rozwiązania przyniosły tylko astronomiczne ceny (pionowe verticale to koszt 3600 zł !), plisy to około 500 zł, ale ruchome są tylko tam, gdzie jest stała szerokość okna. Jeśli ktoś ma już coś w łazience, to dajce znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, dawno nie pisałam ale wiecie jak to jest budowa, praca i małe dzieciaki . Proszę powiedzcie mi jak się wkleja tu zdjęcie bo nie bardzo wiem. A mam zdjęcia domku w stanie surowym. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

w lecie zaczynamy budowe domu na medal II w wersji odbicie lustrzane. Chętnie zobaczylibyśmy nowe zdjecia na formu domów już stojących ewentulanie prosze o przesłanie zdjęc na maila: [email protected]. Realizujemy budowe w województwie lubelskim, czy ktos już postawił niedaleko nas taki domek. Interesują nas także ciekawe rozwiązania, które zastosowaliście w swoich domach.

Z góry dziekujemy i pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...