Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Kaczuszka AAAW


AAAW

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No właśnie... dla 3 - 4 osób to chyba nie warto w ogóle zasobnik montować. Słyszałam, że Ci którzy mają, po prostu go wyłączają więc może wystarczy wydajny piec dwufunkcyjny.

schodzimy na ziemię :)

 

nie chodziło mi o całkowity brak zasobnika tylko o zmniejszenie jego pojemności. Ja mam 120l i w zupełności wystarcza. Jeżeli chodzi o piec to się z Toba nie zgodzę. Lepszy jest piec jednofunkcyjny i zasobnik. Przy dwóch łazienkach, kuchni wg mnie piec dwufunkcyjny to brak komfortu ciepłej wody przy jednoczesnym poborze wody w kilku miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam również bardzo wysokie fundamenty. Bryła domu jest wyniesiona 50cm. Do tego doszedł uskok terenu i wyszło prawie metr :lol: Zrobiliśmy taras zadaszony i odkryty. Dodalismy dodatkowe drzwi tarasowe. Są schody po których możńa zejsć na działkę. Trochę teren podniesiemy ale napewno nie do poziomu tarasu. Troche pracy nas kosztowały te tarasy bo sami je zasypywalismy i wylewaliśmy fundamenty. Jednak nie zrezygnowałabym z tego tarasu nigdy. A gdzie tu pić kawkę w niedzielny, letni poranek? :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o wycenę lub namiar na tanią dachówę

 

Ja mam 280 m2 dachu. Nie wiem jak cenowo pasuje się bogen wśród innych dachówek. Od początku byłam zdecydowana na ten model i nie robiłam rozeznania w innych dachówkach. Za samą dachówkę, gąsiory i inne dodatki zapłaciłam 22 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :D

 

Zajrzalam i już wiem więcej :)

Gratuluję domku AAAW Tylko coś w dzienniczku mało zdjątek i wpisów. Mam nadzieję że jak już wiosna na dobre się zacznie - to i u Was ruszy z kopyta 8)

 

Gdybyś potrzebowała jeszcze jakichs namiarów - to się odezwij.

 

Pozdrawiam serdecznie !!!

 

Ps. I oczywiście widzę to znajome twarze ... Rom pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Będę odwiedzać....będę komentować...będę duchem......[/size]

Ale macie super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zazdroszczę, że już tyle zrobione...ale przy naszej technologii to Was dogonię za 2 miesiące... :D :D :D

cieszę się że się spotkałyśmy....właściwie to ja zostałam namierzona!!!!!

jeszcze raz gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam, mam pytanie czy Wasze okna Veka Platinium pochodzą z Oknoplastu Kraków? Jeżeli tak, to czy możesz zdradzic mi od jakiego dystrybutora?

- czy masz niski próg w drzwiach tarasowych

-jak firma rozwiązała Wam problem rolety na drzwiach tarasowych? bo widzę, że tez macie je duuużżżee - mi powiedzieli w Oknoplaście, że musi być zastosowana dodatkowa listwa w kolorze, między oknem a puszka z roletą, a poza tym roleta musi być podzielona w układzie 2:1 ( potrójne okno, tak jak u Was), a wszystko dla usztywnienia i wzmocnienia konstrukcji! Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Okno podzielone na 3 równe części. Dwie ruchome: otwierane i jedna stała część. I właśnie w miejscu pomiędzy stałym a środkowym jest na zewnątrz wstawiona listwa od rolet. szczerze, to zauważyliśmy ją dopiero po zamontowaniu :) jest w kolorze okien i rolet, więc prakrycznie nie pzeszkadza.

Z niskiego progu zrezygnowaliśmy (musiałby być na całej szerokości).

Oknoplast - z ulicy Góreckiej w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...