Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy aps33+2g


markoto

Recommended Posts

Nie mam pojecia, ma byc jeszcze -3 w nocy wiec nie wiem.

 

No Malpa wraca do zdrowia, ale wyniki watrobowe miala nie najlepsze np tam gdzie norma 45 to ona miala 1700, za 2 dni powtarzamy badanie krwi zeby zobaczyc czy ta watroba sie regeneruje

Kleszcz???

 

Cze Tusia:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • markoto

    5369

  • efilo

    1549

  • mario31

    1250

  • wu

    1123

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Markoto, donośnie CP, piszę też tu - ja mam (przepisuję z umowy, która własnie przyszła wraz z drugim dekoderem) - familijny max hd, pakiet film hd i pakiet sport hd. Przez 9 miesięcy będę płacić 59,90 zł, potem 74,90 zł. To taka "oferta dla pozostających w CP" czy coś takiego, żeby zachęcić... :wink:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieciaki ok i malpa tez :)

 

tyjesz bo pewnie jesz za rzadko i nie to co trzeba :( a do tego sie nie ruszasz za bardzo, co przy tym twoim barku to zrozumiale

 

MM to nie laczenie wegli z tluszczami i zupelne usuniecie z diety cukru i spozywanie warzyw i owocow o niskim IG , owoce tylko do sniadania wiec np na sniadanie to wegle wiec chleb tylko razowy bez cukru z chudym twarogiem i warzywa, jak obiad i tluszcze to np mieso i warzywa, bez ziemniakow kaszy czy ryzu bo to wegle, do tego warzywa o niskim ig czyli bez gotowanej marchewki, kukurydzy, gotowanych burakow na tej stronie diety zuzla sa informacje o diecie, glowne zasady

ta 3D jest ok ale jak dla mnie za malo kalorii , staram sie cwiczyc codziennie wiec 1200kcal to nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo w tygodniu to tylko rano moge rzucic okiem a potem nie mam nawet kiedy siasc, zadanie z P. i szkolne i dodatkowe z A. podobnie, teraz bedzie miec test trzecioklasisty wiec przerabiamy stare testy i dyktanda i tak do wieczora, wieczorem sobie cwicze to schodzi mi do 20-21 roznie w zaleznosci jaki mam zapal do cwiczenia :D no a potem jestem juz padnieta ze padam :)

 

P. podoba sie ale ostatnio te moje dzieci sa straszne, nic nie sluchaja, gada sie do nich 10 razy zanim zareaguja, rece mi juz opadaja, wprowadzilam embargo na lapka i tv - to sa nagrody za dobre zachowanie

P. i w domu i w szkole nie potrafi sie skupic na pracy , wszystko go rozprasza potrafi sie wszyskim pobawic, pani zreszta zwrocila uwage ze wszystkie dzieci autystyczne maja problemy ze skupieniem sie na wiosne i jesien

 

W szkole, to niby jest ok, oprocz tego, ze ktos podwedzil czapke i szalik , ale cos mi sie wydaje ze niestety to szkola na osiedlu gdzie status materialny jest rozny stad takie incydenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi.. ten status pewnie jest inny niż u Was.. ale jeszcze nie najgorszy.. są gorsze dzielnice...

 

To fajnie, ze daje sobie radę...

To, że go będzie wszystko rozpraszało to było do przewidzenia.. może być jeszcze gorzej...

Rozproszy go jak spadnie komuś ołówek, mucha bziucząca, ktoś się będzie wiercił w ławce, albo ktoś przejdzie za oknem.. czy jakieś inne dźwięki z klasy, z korytarza czy zza okna..

Najlepiej jakby nosił słuchawki takie jak do młotów pneumatycznych robotnicy mają, i siedział sam w kabinie... To byłyby warunki jak najbardziej optymalne dla niego...

 

Mój też nie słucha.. i jest najmądrzejszy i wszystkie rozumy pozjadał,,, my się nie znamy.. on wszystko wie.. na nasze słowo on ma 100 swoich....

Ale on wchodzi w okres dojrzewania i zaczyna się bunt...

Jak długo to potrwa?? nie mam pojęcia.. ale krótko to nie... u startszaka trwało to jakieś 5-6 lat... właśnie się skończyło.. u młodego zaczyna..

Oby przeżyć i przetrwać to jak ospę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...