Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

okna nad salonem byly od poludnia, przy obecnym usytuowaniu domu bylyby od wschodu :evil: uznalam, ze polaciowki dadza wiecej swiatla i stad ku rozpaczy architekta lukarny z tej elewacji zniknely. Za to pojawila sie nowa na elewacji zachodniej.

cala elewacja poludniowa, ktora teraz jest od wschodu zostala zmieniona. Okna sa calkeim inne no i wlasnie wyrzucilam lukarny. Teraz sie tylko zastanawiam, czy musze miec na to projekt zamienny czy sa to zmiany nieistotne.

Moze ktos wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Ka No prawie w lesie:)Mam dzialke po pradziadkach, przez ostatnie 30 lat bardzo zarosła a zawsze była blisko lasu stąd takie wrażenie.

Mnie tez zal pierwszej wersji.

Jedyna korzyść jest taka, ze mam po bokach domu wiecej miejsca. teraz dom ustawiony jest dłuższym bokiem równolegle do dłuższego boku działki.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW!

ale cudne miejsce!

Irma toż to raj :D

Jakie lukarny? były lukarny? :roll:

nie bedziesz zalowac,

wiele osób zaluje ze je ma, nie doswietlają dostatecznie pomieszczen, ich wykonanie kosztuje i znalazłoby sie jeszcze troche rzeczy przeciw.

Jak przeczytasz pierwsze wrazenia inwestorów po zdjeciu humusu, a nawet wylaniu ławy fundametowej wszyscy wpadają w panikę,że dom za mały :lol:

ale to sie zmieni jak staną mury, albo jak było w moim przypadku dopiero kiedy sciany otynkowano :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly...fajne prostokatne, obite blacha, o takie:

http://images26.fotosik.pl/87/1784bbbd26779e7c.jpg

ale juz je odzalowalam, gorzej z autorem projektu, :p no coz jego wina, ze trzeba bylo dom przekrecac. Mogl sprawdzic jak sie buduje przy lesie.

A dzialka dla mnie tez jest rajska. Po pradziadkach, wiec mam do niej sentyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg zamierzeń architekta domek mial byc cały pokryty elewacją drewnianą, a dach miał być z blachy na rąbek. Coś jak u editty, ale po przeliczeniu kasy stwierdziłam, ze mnie nie stać. No i w sumie bedzie bardzo podobnie do tego co mi wkleiłaś tylko bez kamienia.

Wogole to z przyjemnością stwierdzam, ze takich nowoczesnych dwuspadowców przybywa i to nawet tu, na forum, gdzie krolują pseudodworki i bajkowe rezydencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...