Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

myślę, zę przegięcie nie leży do tego stopnia w mojej naturze, zę mi nie grozi choćby nie wiem co.

Bardziej się boję, ze zrobię się na "bezpiecznie" i będę załować braku odwagi do końca moich dni.

te zasłony klimatem pasują do grafiki na abażurach. na tych abażurach jest też róż. w zasadzie wszystko powinno być jasne. Jestem walnięta i to jest podstawowa pzreszkoda w podjęciu decyzji.

 

no to moze jednak róż? jeśli dobrze sie orientuję w dyskusji - chodzi o fotele. Wiec jesli wtopisz z różem, to za rok (zaoszczędzisz) zrobisz sobie inną tapicerkę, której już pewnie będziesz pewna.....

 

no tak, a ja miałem stad iść, bo tu palą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie odpowiedziałam , na " aaaaaaaaaaaaaaaaa"?
no choćby na ten :p

Nieważne. (szukałam zaczepki :wink: )

Jeśli o mnie chodzi to wybrałabym zasłony i róż.

Jeśli kwieciste fotele to na bank nie te zasłony. Takie moje zdanie.

A jesli chodzi o dostojność to moim zdaniem ( ale ja się nie znam) to własnie kwieciste fotele się pięknie w ten nurt wpisują.

No i ja się z tym chyba zgadzam. tak na 99%.

czyli zostało tyle mniej więcej co błąd statystyczny.Znaczy się decyzja podjęta: bier ten róż!!

:)

szkoda, zę nie mogę iść już do tapicera nie miała bym czasu, zęby zmienić zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, zę nie mogę iść już do tapicera nie miała bym czasu, zęby zmienić zdanie
wiesz co, w sumie zazdroszczę ludziom, którym tak ciężko podjąć decyzję. Obojętnie jaką. Ja generalnie podejmuję decyzje błyskawicznie, przemyślawszy jedynie pobieżnie... Czasem okazuje się, ze trafiłam w sedno. Zdecydowanie częsciej jednak jest to kompletna klapa.I wtedy mam wkurwa, ze jestem taka myśląca inaczej :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, zę nie mogę iść już do tapicera nie miała bym czasu, zęby zmienić zdanie
wiesz co, w sumie zazdroszczę ludziom, którym tak ciężko podjąć decyzję. Obojętnie jaką. Ja generalnie podejmuję decyzje błyskawicznie, przemyślawszy jedynie pobieżnie... Czasem okazuje się, ze trafiłam w sedno. Zdecydowanie częsciej jednak jest to kompletna klapa.I wtedy mam wkurwa, ze jestem taka myśląca inaczej :evil:

 

Nie wiesz co mówisz....tak naprawdę to przecież te głupie fotele nie są warte takiej ilości zaangazowania :)

A jednak nie umiem inaczej.

A wszystkiemu winne to, ze to mój zawód.

Pamiętam ze kiedyś dobrze malowałam, dopóki nie poszłam na studia i nie zaczęli mnei oceniać. Pierwsze mieszkanie urządziłam na luzie, bo to wtedy nei był jeszcze mój zawód. Zadnych problemów decyzyjnych.I tak jest ze wszystkim u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem, łatwe to nie jest ( przeciez przekonujemy cię juz jakiś czas :wink: ) ale jak sama powiedziałaś jesteś pewna na 99%.

Ja dopiero niedawno doszłam do tego, że zanim wsadzę jakieś rośliny w ziemię to przecie moge je poustawiac najpierw, pokombinować czy tak czy inaczej. CZUJESZ??? Teraz dopiero :o To co wsadziłam na czuja się generalnie nadaje do przesadzenia :roll:

Więc jednak czasem warto pomarudzić, powybrzydzać :wink: A nie tak, jak ja: w gorącej wodzie kąpana!! Wszystko na już :roll: Najlepiej na wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się Irmo, domyślam się, co Cię cały czas trapi. Sama to wyartykułowałaś zresztą... Ja też tak dzielę włos na czworo, zależy Ci na tym, żeby wyszło najlepiej, więc co się dziwić, że się zastanawiasz - większość z nas to robi. Ale pomyśl, że najwyżej to pozmieniasz, materiał będzie czekać w szafie, którykolwiek by to był :wink:

A szafki - poczekaj z tym malowaniem - to możesz zawsze zrobić, będziesz miała odmieniony pokój, kiedy za jakiś czas zapragniesz zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny i Marku

Jesteście kochani, naprawdę

Nie wiem dlaczego jeszcze mnie znosicie z całym tym zastawem histerii, marudzenia i użalania się nad sobą.

W każdym razie jak by ktoś potzrebował pomocy przy podejmowaniu decyzjii wnętrzarskich, to chętnie pomogę (ha,ha, ha, zaśmiała się hrabini i zdechła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym walnęła ostry turkus, taki jak haft na poduszce na kanapie, ale jak mam wybierać między różem a różami /jeesooo jak ja nie znoszę różu :-? :wink: /, to wybrałabym róż :oops: :wink: , bo nijak róże z zasłonami mi nie grają. :roll:

witam :-)))))

też jestem za turkusem:-))))

 

O! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Chcecie, zeby biedna Irma zawalu dostala? :roll:

 

To po co kładła tą poduszkę na widoku? :roll: Nic lepiej tam nie pasuje jak ten turkus! :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kanapa jest czarna, odcień ciepły i raczej w beż niż w niebieski, to róż - amarant jak najbardziej ok, szczególnie z perspektywy tej kanapy, pasuje do lamp w jadalni! ;)

na tej fotce jednak kanapa ma nieco niebieskawy blask (oświetlenie z okna?) i ten turkusik jest kompatybilny... łatwiej oceniac w realu...

a ciekawa jestem, która wersja Tobie się najbardziej poodoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście turkus nijak nie pasuje :)

lubię, nawet bardzo ale tu by nie pasował

poza tym nie kupię trzeciej tkaniny obiciowej bo bym się musiała rozwieść.

 

a poduszka jest dzinsowa i skalibrujcie sobie monitory skoro u was jest turkusowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już miałem koncepcję kanapy do salonu, no juz miałem wybraną, już prawie zapłaciłem ale nie, musiała wklepić ten swój naroznik, musiała , kuffa musiała!!!!

 

 

ale Ty masz ładnie a szafki jak z sexmisji :)

 

?????

 

darling, spójrz sobie w projekty salonu, które onegdaj dla Ciebie robiłam i zobacz czy tam pasuje narożnik. Na dodatek czarny, na dodatek nowoczesny...

Ale ja już Ci mówię, ze nie pasuje

więc daj na luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...