Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a co jest, że nie możesz wysiedziec?

 

wojtku

super, ja jestem spolegliwym projektantem i trafiam najczęsciej na spolegliwych klientów, co sprawia, że mój zawód jest całkiem mily aczkolwiek niezbyt dochodowy, jednak

nigdy nie chciałabym trafić na klienta nr2, brrrr....to już wolę klienta nr4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi

 

Irma to ja jestem 2. Tyle tylko że to nie ja poddaje w wątpliwość pomysły projektanta a inni 'światli' :lol: I jeszcze jestem 3 i 4. :lol: :lol: :lol:

 

Znaczy się nie mam pomysłów, chcę żeby był efekt, zasmuca mnie fakt granatu i naczytałam się muratora i konsultuję wszystko na forum :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi,że się podobało :D

 

Dla pełniejszego obrazu i większego rozluźnienia emocji, jeszcze mały suplement.

 

Pojęcia podstawowe każdej inwestycji .

Inwestor – osobnik waleczny, wyjątkowo nieufny, obdarzony gigantycznym optymizmem. Za cel stawia sobie otrzymanie, co najmniej , nowego mercedesa z 25 letnią gwarancją za kwotę ok. 5 zł .

 

Inwestycja – ziemski odpowiednik astronomicznego obiektu o nazwie „czarna dziura”. Pochłania wszystko co znajduje się w jej zasięgu. Jej bliskość powoduje bezsenność, rozdrażnienie, jest przyczyną rozwodów.

 

Projektant – postać niezwykle obrzydliwa, która za ciężko zarobione pieniądze inwestora, siedzi w cieple i jego najbardziej kolorowe bajki sprowadza do czarnego thrillera.

 

Inwestor zastępczy – krwiopijca i szubrawiec, mający oficjalnie pilnować inwestycji pracodawcy, w rzeczywistości pobiera dodatkowe prowizje od dostawców nie dzieląc się nimi z szefem.

Kosztorys – fikcyjna kwota zaniżona co najmniej 2 razy.

 

Projekt – zadrukowany i niepotrzebny nikomu plik kartek,treścią niezrozumiałą dla samego twórcy.

 

Wykonawca – podobnie jak projektant, czasem tylko nie siedzi w cieple.

 

Design – podstawowa jednostka oznaczająca pomyłkę lub głupotę projektanta. 5 designów=1Picasso. Uwaga! Jeśli inwestycja osiągnie poziom = 2Picassa współpraca inwestor- projektant, kończy się skopaniem czyjegoś tyłka lub w sądzie.

Umowa o dzieło – obustronny cyrograf, przydatny wyłacznie sprytniejszej ze stron lub pracownikowi Urzędu Skarbowego.

 

Zapłata za dzieło – patrz kosztorys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi

 

Irma to ja jestem 2. Tyle tylko że to nie ja poddaje w wątpliwość pomysły projektanta a inni 'światli' :lol: I jeszcze jestem 3 i 4. :lol: :lol: :lol:

 

Znaczy się nie mam pomysłów, chcę żeby był efekt, zasmuca mnie fakt granatu i naczytałam się muratora i konsultuję wszystko na forum :lol: :lol: :lol: :lol:

 

efilo: pokazujesz znaczy pytasz o opinię, znaczy poddajesz i kropka :)

A tak serio: fakt, że za bardzo się opiniami naszymi nie pzrejmujesz i chwała Ci za to.

Ode mnie na szczęściue mieszkasz daleko, więc jako klientka mi się raczej nigdy nie trafisz, chociaż projektowałam nawet w Tychach, ale mam nadzieje, ze nigdy więcej tak daleko nie zajadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja należę do tych osób które mają masę gratów w łazience. Nie wypbrażam sobie, że stałoby to na wierzchu. Nie lubię nawet gdy szczoteczki sa na wierzchu. Wszystko muszę mieć schowane w szafkach. Dlatego pojemne szafki w łazience to dla mnie podstawa. Nawet w gościnnej. Trzeba przecież gdzieś schować zapas (nawet niewielki) papieru i art. higienicznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...