Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Obi też ma wybór sporu. U mnie akurat największy :roll:
U mnie obi ciut za daleko :roll:

 

Był taki jeden w tym pasażu w Roździeniu (zapomniałam jak ten sklep się nazywa, ale nazwa dość znana :roll: )który nam się spodobał, ale cena: 2000zł powaliła mnie na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos lamp, to dziś kupiłąm 5 :)

takie 2 do łązienki gościnnej

http://www.elektryczny.com/photo/product_big/a/4/9/1_a49e098d3b3e.jpg

http://www.elektryczny.com/go/_info/?id=253&partner_id=59595959&code=b8fe21dc89887ca2cfeee1f5b320c4ab

ale przepłaciłam bo w internecie taniej

 

takie 2 do sypialni

http://www.istore.com.pl/prods/554677.jpg

i jedną taką do naszej łazienki

http://www.swiatlamp.pl/images/product_images/popup_images/7602_0.jpg

 

niesamowite jest ile lamp trzeba kupić do domu, szok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest, że nie możesz wysiedziec?

ból nogi, czy już sama nie wiem czego. dziś mi lepiej, choć nadal czuję dyskomfort. trudno wtedy usiedzieć na dup.. zresztą ze wszystkim ciężko, nawet chodzić prosto nie umię :x :x

 

 

 

zastanawiam się tylko dlaczego w twoim wypadku nie sprawdza się powiedzenie - szewc bez butów chodzi :roll: :-? :-? pewnie potwierdzasz regułę :-? ja to się nie doczekam końca.

 

gościnna ładniutka, a kolorki nieźle odjazdowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się tylko dlaczego w twoim wypadku nie sprawdza się powiedzenie - szewc bez butów chodzi pewnie potwierdzasz regułę ja to się nie doczekam końca.

 

Kochana ja jestem idealną personifikacją tego twierdzenia. Zauważ, że wszystko się u mnie przeciągnęło około 4 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooo kupilaś "moje" lampy :lol: też brałam je pod uwagę ale ni kasy zabrakło. Myśle o tych kryształach i tej czarnej, lamanej. :lol:

 

ładne są, nie?

Ciekawe jak będą się prezentowac na scianach :) wybrałam je bardzo dawno temu więc przynajmniej nie musiałam kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest, że nie możesz wysiedziec?

ból nogi, czy już sama nie wiem czego. dziś mi lepiej, choć nadal czuję dyskomfort. trudno wtedy usiedzieć na dup.. zresztą ze wszystkim ciężko, nawet chodzić prosto nie umię :x :x

 

Ty idz do ortopedy, bo jak brzuch rośnie to później jeszcze podczas snu tak biodra nap...ją ,że jak Ci się to dołozy to ani siedzieć ani leżeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma oo moje lampeczki - Sople są śliczne - mysle nad nimi do kuchni i jadalnia, a jak tam nie wypali to do łazienki :D :D

 

co do sprzątania i kafli to powiem tak: tez mam dwójkę maluchów i nie przepadam za ciągłym sprzątaniem, ale w domku podłogi będą bardzo jasne.. teraz mam jaśniutka w kuchni i wymaga czestszego przecierania, ale jak się ją przetrze to daje nisamowite poczucie czystości.. za to w łazience mam mazy (kolor ziemisty - bliżej nieokreślony).. brudu absolutnie nie widać.. tyle, że ona sama w sobie wygląda jak brudna i mycie tu nic nie pomaga :evil: postanowiono - gres na całości domu będzie jaśniutki - teraz skupiam sie jedynie na tym, żeby kafle dobrze sie myły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prezentacji sypialni która kiedyś wkleiłaś strasznie podobaly mi się wiszące lampy nad stolikami nocnymi. Widzę, że teraz to często stosowane rozwiązanie. Bardzo efektowne i nie zabiera miejsca na i tak malutkim stoliczku. Trzeba tylko to wcześniej przewidzieć i zrobić wyprowadzenia :roll:

kurcze szkoda, że ja mam ten skos :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Irmo.

Powiedz, kotłownia w tym miejscu, w którym masz jest jakoś słyszalna z wewnatrz? z salonu, jadalni? Masz juz na pewno to powygłuszane i palisz więc pewnie umiesz ocenić.. szukam miejsca na to u siebie. na kiedys ale już.

niestety słychać, mam tam grubą ścianę ale i tak słychać. Nie bardzo, ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prezentacji sypialni która kiedyś wkleiłaś strasznie podobaly mi się wiszące lampy nad stolikami nocnymi. Widzę, że teraz to często stosowane rozwiązanie. Bardzo efektowne i nie zabiera miejsca na i tak malutkim stoliczku. Trzeba tylko to wcześniej przewidzieć i zrobić wyprowadzenia :roll:

kurcze szkoda, że ja mam ten skos :evil:

Ja też z tego zrezygnowałam, przez skosy właśnie.

Mam wyjście na lampki do czytania - już kupiłam. Ale mam też kontakty na ew. lampki nocne gdybym chciała trochę dekoracji. W sumie to tak jest praktyczniej, a ja bardzo dużo czytam w łóżku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do schodów, nie wiem, pójdę na żywioł. Tzn, wiem, ze mają być kanciaste z olejowanego dębu, a balustrada ma być z metalowych pionowych prętów.

I tyle...

 

dla mnie ok. stanowczo i oszczędnie. olejowany dąb do stali moze byc ciekawy jesli mocno go nie ściemnisz i zachowa swoje półtony. Z bielą będzie robił kontrast, z stalą rozmawiał :)

 

Co do kuchni to nie umiem sie wypowiedzieć. emocjonalnie stawiałbym na szary zamiast czarnego (jest mniej nobilitujący a bardziej przyjazny)

 

Jesli mogę coś 'pomyśleć na głos': po sobie widzę, że z czasem dochodzę do ciekawych wniosków, które wymagają spojrzenia z dystansu.

Biorąc pod uwagę Twoją wiedzę i umiejętności to może to sie okazać zbawienne w przemyśleniach (u mnie wobec jej braku niemoc rosnie :)) Więc moze nei poddawaj się presji (o ile nie jest krytyczna)

 

Jesooo jakie tu profesjonalne poradnictwo odchodzi. Tez tak chce.

A pokoiki rózowe? No cóz moze malarz myslał ze masz w domu dwie księżniczki.

 

Teraz jak juz raz pomalowano to zielona farba bedzie sie lepiej trzymac sciany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. przepraszam.

powiem Ci że mój domek też mi sie juz nie podoba :) ALE czuje (i biorę taką poprawkę), że to zmęczenie materiału i dopiero czas wyrówna wszystko. Bardzo ufam że tak i u Ciebie bedzie. Nie tylko zresztą ja :) Bo to co masz u siebie jest naprawdę warte walki.

Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...