Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja mam zupełnie inne doświadczenia z wykonawcami :roll:

Mury, tynki, kostka, ogrodzenie, tynkowanie elewacji, podbitka, studnia - teść= 0 zarzutów

Ocieplenie poddasza= zero zarzutów, posprzątane po sobie

Hydraulika = same plusy, posprzątane po sobie

Elektryka = mogło być lepiej, ( za długo się to ciągło, ale facet uciął se palucha)ale posprzątane

Wykończeniowcy= rewelacja!!! Jak źle docięli karnisz, bez bicia się przyznali, i dali kasę na nowy

Jedynie na wielki minus spisał się facet od anten i netu, znaczy wszystko działa świetnie, ale takiego flejtucha nie widziałyście :evil: :evil: :evil: :evil:

Nie miałam jeszcze kostki przed domem, ale już mieszkałam. Lało jakieś 2 tygodnie, kiedy przyszedł podpiąć nam dekodery. I wyobraźcie sobie, ze w traperach, ufajdanych po kostki w glinie :evil: wlazł mi po MOICH PRZECUDNEJ URODY DREWNIANYCH SCHODACH!!! :evil: :evil: Myślałam,że zejdę na zawał :x :x

Nie wytrzymałam, kazałam mu zejść i chociaż wytrzeć porządnie te buciory. I co?? Był w szoku :o :o Więc mu pokazuje jakie ślady zostawił, a on mi na to, że jakby u każdego chciał buty ściągać to za długo by to trwało :o

Matko, myślałam, ze uduszę go :evil: :evil:

Se pomyślałam, ma potargane skarpety i się wstydzi i mówię:

Proszę je jedynie wytrzeć, nie ściągać :roll: Posłuchał się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom ja nie jestem czepialska, nawet tego znalezionego w kacie litra jakos przebolalam, ale jak ktos mysli, ze jest inteligentniejszy ode mnie i mnie przechytrzy, to ja dostaje prawdziwej piany na ustach. Z tym niestety mamy ciagle do czynienia. Chlopy mysla, ze sa madrzejsze od nas z urodzenia, niezaleznie od wyksztalcenia itd. Im facet prymitywniejszy, tym ma lepsze zdanie na swoj temat. To norma nawet tu, na Forum... :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...