Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ALe szyba to wg mnie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o sprzątanie :roll: Nie rozumie czego się obawiasz. Wycieram swoje szyby jednym pociagnieciem recznikiem papierowym i płynem do szyb. Szybszego sprzątania chyba nie ma.

Mozaikę kórą wybrałaś kamienną musiałabyś znacznie dłużej czyścić bo kropelki tryskajacego tłuszczu pięknie by na niej osiadały :roll: to dopiero pracochłonne będzie :roll: Że o fugach nie wspomnę....

Kamień bardzo mi się podoba ale szyba to idealne rozwiazanei jesli chodzi o czystosć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, ze plusem jest dla mnie fakt, że na szybie widać te plamki. Widzę je i wycieram odrazu. Nie zbieram ich więcej i sukcesywne i systematyczne ich wycieranie (a narpawde to żaden problem) pozwala na zachowanie porządku. Gorzej dla mnie jak brudu nie widać a ściana się klei i czuć zapaszkiem zjełczałego tłuszczu :oops: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce szybe, ale biala. W tej szybie chyba grafitowy kolor niekoniecznie moze byc praktyczny (nie wiem...). Twoj maz pewnie pije do tego, ze jak grafitowa szyba, to grafitowy blat. Moze i tak... Z tym, ze wtedy drewno jest zupelnie z innej bajki. Gdyby ten blat drewniano-grafitowy jakos laczyl te rzeczy, to moze on mialby sens... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe szyba to wg mnie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o sprzątanie :roll: Nie rozumie czego się obawiasz. Wycieram swoje szyby jednym pociagnieciem recznikiem papierowym i płynem do szyb. Szybszego sprzątania chyba nie ma.

Mozaikę kórą wybrałaś kamienną musiałabyś znacznie dłużej czyścić bo kropelki tryskajacego tłuszczu pięknie by na niej osiadały :roll: to dopiero pracochłonne będzie :roll: Że o fugach nie wspomnę....

Kamień bardzo mi się podoba ale szyba to idealne rozwiazanei jesli chodzi o czystosć.

 

no co do tego to już ustaliliśmy, że będzie szyba, tylko że nie jestem pewna czy powinna być ciemna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Irma,

jakiś tydzień temu trafiłam na Twój dziennik i od tamtej pory jestem pod wrażeniem Twojego domku, jego bryły, zastosowanych rozwiązań, układ pomieszczeń. Podoba mi się Twoja konsekwencja w realizacji zamierzonego planu ponieważ sam dom, jego kształt zobowiązuje.

Co do kuchni jeśli mogę się wypowiedzieć - to jestem zdecydowanie za 2 wersją, w 1-wszej mi osobiście czegoś mi brakowało. A na Twoich szaro białych ścianach czarne szybki będą świetnie wyglądać. Krzesła piękne

Pozdrawiam

Jeśli nie będziesz mieć nic przeciwko to dalej będę podglądać-Twój dziennik :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on chce grafitową szybę na ścianę, hmmm... co prawda nie mam tego dużo, ale praktyczne rozwiązanie to to nie jest

a sprzątać będę ja...

to jest bardzo praktyczne i ładne rozwiązanie, w dodatku w moim ulubionym kolorze, bierz do jasnej cholery!!! :D

 

PS. Dziś nowu zakupiłam szarą bluzeczkę :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on chce grafitową szybę na ścianę, hmmm... co prawda nie mam tego dużo, ale praktyczne rozwiązanie to to nie jest

a sprzątać będę ja...

to jest bardzo praktyczne i ładne rozwiązanie, w dodatku w moim ulubionym kolorze, bierz do jasnej cholery!!! :D

 

PS. Dziś nowu zakupiłam szarą bluzeczkę :oops: :roll:

ale co w końcu?

bo szyba będzie na pewno, już się dogadaliśmy ale blat? jasny czy ciemny???

do jasnej cholery poradz coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on chce grafitową szybę na ścianę, hmmm... co prawda nie mam tego dużo, ale praktyczne rozwiązanie to to nie jest

a sprzątać będę ja...

to jest bardzo praktyczne i ładne rozwiązanie, w dodatku w moim ulubionym kolorze, bierz do jasnej cholery!!! :D

 

PS. Dziś nowu zakupiłam szarą bluzeczkę :oops: :roll:

ale co w końcu?

bo szyba będzie na pewno, już się dogadaliśmy ale blat? jasny czy ciemny???

do jasnej cholery poradz coś!

Dałabym tak jak na tym projekcie (tym co się męzowi podoba), tak, żeby tworzyło całość, czyli ciemny blat :D Będzie pięknie, ja ci to mówię :D :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...