Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

lacobel to chyba jedyny wybór, nie? bo jakie inne możliwości są jeśłi chcę kolorowe szkło?

możliwości są dwie:

aluminium i szkło szare

lub wzorki i szkło grafitowe

 

...

Witaj i ja bezczelnie podgladam :) Pierwsza wersja - bardzo ladnie byc powinno (prawie tak samo mam u siebie :oops: ) Wersja druga tez mi sie podoba. Kto wie, czy gdybym teraz robila kuchnie - nie wybralalabym tego ciemnego blatu z ciemnym szklem na scianie? Wydaje mi sie, ze ten ciemniejszy blat moze byc nawet latwiejszy w utrzymaniu go w czystosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Irma :p

u Ciebie jak zwykle " burza mózgów "

mnie podobają się bardziej krzesła z ikei

na temat blatów i szybek się nie wypowiem bo ja z tych co to muszą pomacać

widzieć na żywo, aby mieć zdanie :-?

 

ja szukam jakichś mebelków do jadalni i pokoju dziennego...

zapałałam dziś do Matkowskiego 8)

http://www.matkowski.pl/dane/oferty/20081117_132146.jpg

powiedzcie swoje zdanie plizzzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam o jednej kwestii. Te krzesła w ikei są niewygodne. Wyprzymierzałam w ten weekend wszystkie które mi mniej lub bardziej pasowały i jedyne które się łapią to te

 

http://www.ikea.com/PIAimages/17965_PE102538_S4.jpg

 

dla mnie tamte krzesła są wygodne, na dużą d...pę... :oops: siedziałam na nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D - tak apropo krzesła

 

Ja mam ciemny błyszczący balat w kuchni do którego początkowo przekonana, ale wtedy kiedy potrzebowałam blatu miałam jeszcze 2 inne do wyboru które w ogóle mi się nie podobały. Ja odsuwałam szafki od ścian o jakieś 10-15 cm, dzięki temu wszelkie rurki, kable spokojnie się mieszczą za szafkami, a ja zyskałam większą powierzchnię roboczą, i dodatkowo szafki zdecydowanie ciekawiej wyglądają i nie uderzam się w głowę o szafki wiszące. Jeśli chodzi o utrzymanie czystości to jest super, wręcz się denerwuję że nie widzę gdzie jest nachlapane-ale to zależy od światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to nie mam się czym chwalić, jak doczekam się w końcu budowy swojego wymarzonego domku to wtedy z pewnością sie pochwalę z tym że Wy pewnie już będziecie myślały o jakiś zmianach w swoich domach (moje czarnowidztwo jak zwykle musi brać górę ale jednak mam nadzieję, że w przyszłym roku na wiosnę uda się ruszyć z budową – jak na razie to nawet nie jestem w 100% przekonana co do projektu, a mam dać propozycje siostrze mojego męża która ma go dla mnie zaprojektować).

Pisząc o tym blacie chodziło mi głównie o to że kiedyś myślałam że czarny blat nie pasuje do kuchni, że może przytłaczać a jest wręcz przeciwnie, dodał dużo klasy i elegancji, a przy okazji polecam odsunięcie szafek (jeśli oczywiście powierzchnia kuchni na to pozwoli) wszelkiego rodzaju kable oraz instalacje są schowane jak np. osmoza do wody, rurki od zmywarki itp. Często brakuje na to miejsca.

Jak znajdę ten blat w Internecie to wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...