Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jestem :)

Kurcze, ale sie u Ciebie dzieje! Nie widzialam jeszcze tak orginalnie ulozonej deski, ale ja nie wiele w zyciu widzialam ;) Myslalam tez, ze wieksze deski planujesz. Bardzo jestem ciekawa efektu koncowego.

Wyglada na to, ze sypialnie to bedziesz miala przede mna ;) Ja w sobote wyruszam z probakimi takanin na poszukiwanie tapety a na te sie dobry miesiac czeka.

 

Odpowiadam szybko...jestem za ciemnym blatem (te kwiatki fajowo wygladaja na tej scianie ;))

 

Podobaja mi sie kafle nr 2. Widzialam to zwierzatko na zywo w salonie (cala wykafelkowana ekspozycja) i naprawde robilo wrazenie.

 

P.S. Zakochalam sie w tych patchwork'ach juz dawno . No i dzieki Tobie dzisiaj jedna narzute kupilam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o fajnie, czyli jednak na coś się przydałam :)

a co do zwierza: już zamówiony czarny krokodyl. Koniec kropka. czyli blat ten ciemny w kwiatki a na scianę albo kwiatki, albo czarna szyba o której marzy mój ślubny...

a co do desek: początkowo miała być deska sosnowa malowana na biało farbą olejną, a na dole parkiet dębowy. Ale wymiękłam przy poszukiwaniu ekipy, która mi zrobi i deskę i parkiet. Bardzo tego żałuję. mam nadzieję, że będzie mi się podobało, ale to nie to o czym marzyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam wieczorową porą aby pogratulować prawka! 8) :wink: Supcio!!!

Witamy wśród kierowniczek i życzę gumowych drzew i krawężników!

 

No i oczywiście małego łyczka zrobiłam, choć nie powinnam...:oops: - pyszności! :D

 

dzięki, czyżbyś była przy nadziei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a-ha, no tak, małe ssaki procentów pic nie powinny

nawet poleciałam zobaczyć do Ciebie do dziennika, czy czegoś na ten temat nie ma i czy się nie wygłupiłam :)

oczywiście nic nie znalazłam, ale za to zobaczyłam Twoją bardzo fajnie zapowiadająca się łazienkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne zobaczyłaś w moim dzienniku, dorobiłam się już dwóch kobitek i na tym postanowiliśmy zakończyć produkcję! 8) :wink:

Mąż powiedział, że mając trzy baby w domu musi sobie dla równowagi szybko kupić psa, a najlepiej dwa...

Nie wiem jak ja to przeżyję... :roll: :roll: :roll:

 

A o której łazience mówisz - o słynnych LeRable?! 8)

Podoba się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak o nich:) podoba się. Oczywiście wersji białej podobało by mi sie jeszcze bardziej :D

 

:D :D :D :D :D

 

Wiem, wiem że biało - szara byłaby jeszcze piękniejsza! 8)

Niestety nie miałam okazji zobaczyć ich w innych kolorach, więc zostałam przy beżach, które co tu dużo ukrywać bardzo lubię i dobrze się w nich czuję..! :roll: :wink:

Ale pewnie zaskoczę niektórych (siebie samą też), jak napiszę, że szarości się u mnie pojawią...

Dostałam dzisiaj projekt kuchni, jadalni i salonu, w którym blaty w kuchni, obudowa kominka i część ścianki tv są grafitowe... I muszę przyznać, że im dłużej patrzę na to wnętrze, to coraz bardziej mi się podoba...! :wink:

Bardzo ładnie komponuje się ten kolor z drewnem i jasnymi kaflami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, Gratulacje!!!!

 

Z tego co wiem to opuściłaś Kraków-a więc nie musisz się mnie obawiać na drodze 8)

 

Ciesz się chwilą, puki każdy jest jeszcze wyrozumiały bo potem.... masz dojechać w miejsce do którego zawsze dojażdżałaś zajmując miejsce pasażera . :lol:

 

Rada:

nie naklejaj zielonego listka-wzbudza agresje-nawet traktor chiał mnie wyprzedzić :D :D :oops:

 

Jeszcze raz gratuluję i szerokiej drogi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...