Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

WOW! Irma gratuluje!!!! Super, ze sie udalo! Teraz zycze szerokiej drogi!

Widze, ze wybierasz sprzet :) Kurcze..to juz ostatki! Nie moge sie doczekac kiedy sie wprowadzicie :) Odliczam dni z Toba ;)

 

 

Co do dywanow...ciekawe widzialam tez tutaj:

http://www.sztuka-beskidzka.pl/

 

Mario Lazienka zapowiada sie super. Strasznie podobaja mi sie te kropelki na scianie. Ponad rok temu wybralam te plytki (tylko inny kolor) i zamowilam, podobnie jak te Irmy Angel ;) , ale ani jedne ani drugie do mnie nie doszly mimo ze czekalam 2 miesiace. Lazienki byly zaprojektowane. Podobnie jak ty mialam kropelki przy lustrze. P.S. Ceramaike mam te sama ;) Teraz cierpie na maly kompleks...i czesto mysle co by bylo gdyby. Chetenie zobacze efekt koncowy. Zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie musisz mieć teleskopów odrazu. Inne prowadnice też zabezpieczają przed wypadaniem.Mają blokady. Miedzy teleskopami a mocowaniami znanymi nam ze starych kuchenek jest jeszcze wiele innych rozwiązań, nowoczesnych i bezpiecznych dla użytkownika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie była u nas na budowie rodzina...

mówię wam, nikt tak skrzydeł nie podcina jak rodzina

a to za szaro, a to za różowo, a to barierki niebezpieczne, a to brzydko, a to ile jeszcze roboty... :(

 

a i był też elektryk i podobno glazurnik źle nam obsadził (niedbale)puszki i trzeba by poprawiać...

 

no i gwóźdź programu. Zaprojektowałam drzwi przesuwne do naszej łazienki zapominajać ze na scianie na którą się będą przeuwać mam zatynkowane puszki z włącznikami

tadam, idę się palnąć w łeb!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Ci bardzo gratuluję zdania egzaminu na prawo jazdy.

A o płytach i piekarnikach chętnie poczytam bo też będę szukać. Na indukcyjnych nie znam się wcale bo nigdy nie użytkowałam.

Niestety co do rodziny to prawda. Ja już się nie przejmuję i zawsze mówię że to ma być dla mnie dobre a nie dla mojej rodziny. Z nimi nie będziesz mieszkać więc się nie przejmuj. Często ludzie z zazdrości wygadują głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba wiem, skad w Tobie tyle niepewnosci, chociaz dokonujesz superowych wyborow, odwaznie jedziesz do przodu... Co z tego, ze masz tam jakies bledy, kazdy ma, czesto duzo powazniejsze... A to architekt o jakims slupie zapomni, a to ktos cos z elektryka przeoczy... Puszki sie przesunie i bedzie gites. A rodzine spuszczaj po brzytwie i tyle, nie stresuj sie, tylko szykuj zemste... 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gwóźdź programu. Zaprojektowałam drzwi przesuwne do naszej łazienki zapominajać ze na scianie na którą się będą przeuwać mam zatynkowane puszki z włącznikami

tadam, idę się palnąć w łeb!

ale drzwi będa sie chować w scianę czy na nią nachodzić?? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...