Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Irma... no tak..rodzina zawsze wie najwiecej i najlepiej ;) i niestety albo "stety" najbardziej szczera jest. A czasem jak napisala Megi...z zazdrosci szukaja dziury w calym.

Eeee tam jak tak czytam inne dzienniki i mysle o wlasnch doswiadczeniach, to u Ciebie to i tak najmiej wpadek. Przeciez sciane lekko podkuc mozna, przesunac gniazdka i zacekolowac. Mowie Ci -raz dwa :lol:

 

Wracajac do sprzetu. Uzytkuje glownie Siemensa i jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam włączniki na zewnątrz, gdyby były w środku to w sumie pół biedy...

a tak to zamykam dzrwi włączam światło otwieram wchodzę. W zasadzie jeśli będę miałą zawsze drzwi zamknięte to da się z tym żyć...ale trochę nie tak miało być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma... no tak..rodzina zawsze wie najwiecej i najlepiej ;) i niestety albo "stety" najbardziej szczera jest. A czasem jak napisala Megi...z zazdrosci szukaja dziury w calym.

Eeee tam jak tak czytam inne dzienniki i mysle o wlasnch doswiadczeniach, to u Ciebie to i tak najmiej wpadek. Przeciez sciane lekko podkuc mozna, przesunac gniazdka i zacekolowac. Mowie Ci -raz dwa :lol:

 

Wracajac do sprzetu. Uzytkuje glownie Siemensa i jestem bardzo zadowolona.

 

niestety z tymi gniazdkami to albo po suficie przenieśc na inną scianę, albo zostawić jak jest. tam miejsca jest mało, apo drugiej stronie angel, trochę szkoda bybyło kuć...

 

a co do rodziny: szczerość szczerością, ale nie wszystko przecież jest be, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś samo rozwiazanie jest dobre i wygodne. Nie wiem tylko jak akurat LG. Co do lodówek to wiem, ze dobre ale tych piekarników to mało się sprzedaje :roll:

 

Akurat LG ma takie wymiary na glebokosc, ktore mi pasuja, dlatego akurat oni... Dzieki za odpowiedz. Moze jednak zaryzykuje. :roll:

 

widziałam dzisiaj taki u sąsiadów :D

fajnie wygląda trzeba tylko pamiętać ze zawsze się to obraca jak w zwyklej mikrofali

zwrocilam uwagę że tylna scianka tego czegoś jest półokrągła :roll: i wejdą tylko małe blaszki lub tortownica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś samo rozwiazanie jest dobre i wygodne. Nie wiem tylko jak akurat LG. Co do lodówek to wiem, ze dobre ale tych piekarników to mało się sprzedaje :roll:

 

Akurat LG ma takie wymiary na glebokosc, ktore mi pasuja, dlatego akurat oni... Dzieki za odpowiedz. Moze jednak zaryzykuje. :roll:

 

widziałam dzisiaj taki u sąsiadów :D

fajnie wygląda trzeba tylko pamiętać ze zawsze się to obraca jak w zwyklej mikrofali

zwrocilam uwagę że tylna scianka tego czegoś jest półokrągła :roll: i wejdą tylko małe blaszki lub tortownica

 

Ooooo, dzieki... A jakiej to byl firmy piekarnik, zwrocilas uwage? LG wlasnie?

 

Irma, Ty cwaniaku... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś samo rozwiazanie jest dobre i wygodne. Nie wiem tylko jak akurat LG. Co do lodówek to wiem, ze dobre ale tych piekarników to mało się sprzedaje :roll:

 

Akurat LG ma takie wymiary na glebokosc, ktore mi pasuja, dlatego akurat oni... Dzieki za odpowiedz. Moze jednak zaryzykuje. :roll:

 

widziałam dzisiaj taki u sąsiadów :D

fajnie wygląda trzeba tylko pamiętać ze zawsze się to obraca jak w zwyklej mikrofali

zwrocilam uwagę że tylna scianka tego czegoś jest półokrągła :roll: i wejdą tylko małe blaszki lub tortownica

 

Ooooo, dzieki... A jakiej to byl firmy piekarnik, zwrocilas uwage? LG wlasnie?

 

Irma, Ty cwaniaku... :lol: :lol: :lol:

 

tak LG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem jak sie poczułaś... Sama doswiadczałam tego wiele razy. Mój dom jest troche inny niż większość wiec siłą rzeczy jest narażony na krytykę i odbiór niekoniecznie po mojej myśli :roll: Przykre jest to, ze sie starasz, ze robisz tak wiele a ktoś czepia się szczegółów, rzeczy względnych jak gust, że nie ma wsparcia, zrozumienia i ciepłych słów. W dużej mierze to zazdrość.

Gdy zaczynaliśmy budowę to na początku jeszcze ktoś przyjeżdżał, oglądał, chocby z ciekawości. I te rozmowy jak to się latami buduje a ile to sie dom wykańcza i ciągle niewykończony i ile pieniedzy potrzeba i że zawsze źle się kalkuluje koszty itd.... Teraz jest ogolny foch i obraza i tak jakbyśmy nie istnieli :lol: Dziś wiem, że większość tych osób wcale dobrze nam nie życzyła a ich uwagi podszyte były nie ludzką życzliwością a zazdrością i nadzieję, że nam nie wyjdzie :evil: Być może i Was to spotyka.

Rozumię, że jest Ci tym bardziej przykro bo sprawdzasz sie również zawodowo, takze przed rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmm, ja straciłam połowe znajomych :roll:

Jak tylko zaczęłam się budować skończyły się wszystkie telefony, odwiedziny itp.

Najbardziej mnie bolało to, ze dziewczyna która wydawała mi się przyjaciółką, mieszkająca teraz 3 minuty ode mnie po prostu nie ma czasu do mnie przyjść :-?

 

Bardzo to przykre, bardzo. :roll:

Ale przebolalam tą stratę, Mam za to super 2 nowe sąsiadki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...