Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej

Jejjj jakie historie! Az trudno uwierzyc, ze bliscy ludzie potrafia byc tak zazdrosni :roll:

 

Zaczynam mieć stresa i mam nadzieję, że wyjdzie nie wyjdzie gorzej niż na wizualizacji...?! :roll: :wink: Zaczynają mi się znowu płytki i sufity podwieszane śnić po nocach... :(

Dlaczego do Ciebie nie dotarły te płytki i co w końcu położyłaś?!

A z ceramiki jesteś zadowolona?!

 

Mario na pewno wyjdzie lepiej :)

Plytki do mnie nie dodtarly po akurat poszedl w dym caly hangar z kaflami impronty (lacznie z moim zamowieniem) i nie byli w stanie na czas wszystkiego nadrobic. Musialabym czekac kolejne miesice. Co do Angel...porazka...zgubilo sie zamowienie. Rowniez mialam czekac okolo miesiaca a kafelkarz byl juz umowiony. Wzielismy to co mi sie podobalo i bylo na miejscu w Polsce. Toledo Grespani i Glow z Atlas Concord. Generalnie jestem zadowolona, chociaz naleze do osob, ktore szybko sie nudza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...koncowka strasznie wykancza. My tez wzielismy w koncu ikea a tylko na jedna sobie pozwolilismy, ale teraz mysle o malej podmienie. Moze kiedys ;)

 

A tutaj fajne naklejki:

http://www.wall-covering.ru/fran/CASELIO/CREATIVE%20STICKERS/CREATIVE%20STICKERS.htm

 

te naklejki są super. Widziałam na allegro i w decoradorze. Ja w końcu kupiłam dla Marysi inne, ale może kiedyś zrobię podmiankę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz myslalm o podmiance na jednej scianie i mi naklejka ze sciana odchodzi :-?

 

Malgos2 to link do forum:

http://forumdomowe.forumotion.net/

Pamietasz login i haslo?

Tylko nie bardzo wiem o jakie zaproszenie chodzi :oops:

 

Jak Ci przestalo chodzic i zaczelo Ci od nowa, to cos tam dostalam. Ale mam je, dzieki. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...