Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w koncu nie zamówiliśmy, ale dosłownie z dnia na dzień niektóre rzeczy podrożały o 200zł. Chcieliśmy zamówić wszystko w jednym sklepie, ale jednak przez te skoki cenowe się nie da...będziemy zamawiac pojedynczo w poniedziałek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego dnia słyszę-telewizory drożeją. Drugiego-hurtownia zwalnia pracowników. Trzecieg-hurtownia przejmuje inną dużą w innym miescie. Czwartego czyam ogłoszenie-szukaja ludzi do pracy. Piątego-agd zdrozenie, to droższe...... I kazdy mówi, kryzys, zastój..... a jakoś sie to wszystko kręci. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a robocizna była bardzo doroga czyli jest szansa, ze wreszcie będzie mialo to naprawdę rynkowe odzwierciedlenie.

Kurde pomocnik mojego murarza zarabiał tyle co ja :roll: To była jego wakacyjna robota, oczywiscie nieopodatkowana, przynieś wynieś pozamiataj. Pół dnia siedział i palił papierosa a drugie pół faktycznie cos robił.

Mnie to dołowało i tym bardziej nienawidziłam swojej pracy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na ceny rzeczy 'made in poland', ktore spadaja mi z allegro (stad też pamietam poprzednie ceny) to np wior osikowy czy gont (z kładzeniem) podrozal w ciagu roku o jakies 20% i na razie trzyma sie stabilnie.

Jesli chodzi o dolara i euro to sie zmieni nazad (za efilo), a przynajmniej tak mowia mi mądrzejsi ode mnie :)

 

zajrzałem do dziennika. ale chyba za wczesnie :) Choc podejrzałem indukcje. Myslalem, ze te brandowe kosztują powyzej 2-3k, a niekoniecznie. Podoba mi się to u Ciebie, że wynajdujesz ciekawe rzeczy w optymalnym (czasem niskim) koszcie. To bardzo pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma sorki, że tak u ciebie, chciałam jeszcze wrócić do tych garów

 

Ale nie tanie patelnie, bo one sa z aluminium pokrytym czymstam. Jest taka seria:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30101168

I taka:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70082337

 

I ma dzialac... :roll:

małgos dzięki zobaczę sobie jak ten 365+ wyglądają na żywo, bo tak to całkiem, całkiem fajne.

 

znalazłam jeszcze takie 6 garów za 210 zł, też wyglądają bardzo fajnie, nie wiecie jak to się ma w rzeczywistości? ten bergner to jakaś konkretna firma? http://www.allegro.pl/item549032591_bergner_12_elem_szklane_pokrywy_indukcja_garnki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te gary, ten sam zestaw z allegro.

Gotuje już kilka miesiecy w nich. Nic sie z nimi nie dzieje. Indukcja na nich nie wydaje żadnych dźwięków więc naprawdę na indukcje są. Czego sie mogę doczepić to fakt, ze w środku są nity mocujące uszy. Przy myciu trzeba pilnować by tam dokładnie wymyć. A tak to gary jak gary, za tę cenę jestem bardzo zadowolona :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...