Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a co do garnków ikea to ja mam tylko jedno zastrzeżenie - w przeciwieństwie do innych jakie posiadam mają zawsze gorące uszy. ale to pewnie przez to że ja teraz na gazie gotuje. jak jest z tym u Was?
Nie zuważyłam gorących uszów :roll: Ale ja mam indukcję :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

z zupełnie innej beczki:

http://foto1.m.onet.pl/_m/ae88937e5267354f23f0b8f6879f9bd9,10,19,0.jpg

chcę wybudować takie coś na działce, czy potzrebuje na to pozwolenie?

ma to być zbudowane z drewna...na słupkach a nie na pełnym fundamencie, w zasadzie tak wiata z komórką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyplątał się do nas koszmarny wirus. Dzieci mają sraczkę, wymiotują...a najgorsze, że przyplątał się też do mojej 90 letniej babci...

kaaanał...

uuuuuuuuuuu, na sraczkę najlepsze są jadogy :roll:

Obojętnie w jakiej formie, można kupić takie w słoiku, albo nawet deser jadogowy taki dla małych dzieci :roll: Z gerbera czy czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma wiem, ze pisalas ale nie umiem znalezc :oops: , ile od dolu kranika ma byc gora umywalki?? I ma znaczenie czy umywalka jest gleboka czy plaska bo boje sie ze bedzie strasznie chlapac jak bedzie za wysoko

 

Dobrz, ze napisalas o tym sprzecie na necie bo ja tez planuje zamawiac, ale przynjamniej sprobuje tam gdzie cena podobna a maja towar na stanie.

 

Trzymam kciuki za skuteczne dzialania smekty i jagod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprzęt kupowany w necie to ja kupiłam płytę i pralkę :roll:

Pralka była migusiem, najtaniej jak się dało, sklep Magiczna Planeta

Płyta również szybciutko i tanio, sklpeu nie pamietam

natomiast zamówiłam też zmywarkę, ale to była porażka,sklep AGD EXPErt MALL, takiego traktowania nie widziałam na oczy, pisałam o tym w moim dzienniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo wyczytalam w Twoim dzienniku, ze zamawialas agd w necie. Jesli moge cos doradzic to sprawdz kazdy sprzet przy kurierze przed zaplata czy zgadza sie z tym co zamawialas. Z agd mam do czynienia na codzien i to co wyczyniaja sklepy internetowe ze sprzetem to w glowie sie nie miesci. Np. niedawno mialam scysje z klientem, bo pralka jaka wybral u nas w sklepie byla bez wyswietlacza, a w necie pralka o tym samym symbolu byla z wyswietlaczem, cena ta sama, klient zamowil no, bo z wyswietlaczem za te same pieniadze co bez to okazja i co mu przyszlo? Dotarla pralka bez wyswietlacza i za przesylke jeszcze musial zaplacic. Te sklepy czesto pod symbolem danego sprzetu pokazuja zupelnie cos innego. Podaja np. symbol piekarnika z wyposarzeniem ful a dostajesz piekarnik wygladajacy tak samo, rozni sie tylko symbolem o jedna literke, a wyposarzeniu ma tylko termoobieg, a placi sie za wyposarzenie ful.

To co tutaj napisalam wcale nie znaczy, ze Ciebie moze spotkac cos takiego, bo uczciwe sklepy tez sa ale sprawdz wszystko przy kurierze.

Dziennik sledze na bierzaco, domek bardzo mi sie podoba :p , z niecierpliwoscia czekam na efekt koncowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo wyczytalam w Twoim dzienniku, ze zamawialas agd w necie. Jesli moge cos doradzic to sprawdz kazdy sprzet przy kurierze przed zaplata czy zgadza sie z tym co zamawialas. Z agd mam do czynienia na codzien i to co wyczyniaja sklepy internetowe ze sprzetem to w glowie sie nie miesci. Np. niedawno mialam scysje z klientem, bo pralka jaka wybral u nas w sklepie byla bez wyswietlacza, a w necie pralka o tym samym symbolu byla z wyswietlaczem, cena ta sama, klient zamowil no, bo z wyswietlaczem za te same pieniadze co bez to okazja i co mu przyszlo? Dotarla pralka bez wyswietlacza i za przesylke jeszcze musial zaplacic. Te sklepy czesto pod symbolem danego sprzetu pokazuja zupelnie cos innego. Podaja np. symbol piekarnika z wyposarzeniem ful a dostajesz piekarnik wygladajacy tak samo, rozni sie tylko symbolem o jedna literke, a wyposarzeniu ma tylko termoobieg, a placi sie za wyposarzenie ful.

To co tutaj napisalam wcale nie znaczy, ze Ciebie moze spotkac cos takiego, bo uczciwe sklepy tez sa ale sprawdz wszystko przy kurierze.

Dziennik sledze na bierzaco, domek bardzo mi sie podoba :p , z niecierpliwoscia czekam na efekt koncowy.

 

dzięi za rady, postaram się tak zrobić jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...