Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Irmo

 

decyzja o wężu była rewelacyjna. Gratuluję odwagi... chociaż Ty wiedziałaś że to będzie tak ekstra wyglądać, prawda?

 

Wielkie dzięki za wklejenie zdjęć z angelkami. Ja od zawsze wiedziałam że te kafle nadają się na stworzenie czegoś niepałacowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Irma

dawno mnie nie było :)

te kafle to chyba jednak skóra krokodyla a nie węża, prawda?

mam takie same i tez je uwielbiam

tylko jakoś wciaż nie mogę ich domyć :x

wydają się zakurzone

do tego nie dobrałam dobrze fugi i musiałam ja zamalować na czarno markerem :o

 

wszystko u Ciebie zapowiada się swietnie

a balustrada - przedni pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo

 

decyzja o wężu była rewelacyjna. Gratuluję odwagi... chociaż Ty wiedziałaś że to będzie tak ekstra wyglądać, prawda?

 

Wiesz co? Ja nawet teraz nie mam 100%pewności jak to wygląda :)

jakoś tak nie umiem się zdystansować. Mnie się podoba. Ale trudno mi obiektywnie stwierdzić jak jest. A co do odwagi: mnie się wydaje, ze to wygląda zupelnie normalnie, wcale nie jakoś specjalnie ekstrwagancko...

 

Wielkie dzięki za wklejenie zdjęć z angelkami. Ja od zawsze wiedziałam że te kafle nadają się na stworzenie czegoś niepałacowego.

do angelków mam kryształkowy kinkiet, szafka będzie na wysoki połysk i zamierzam do niej kupić uchwyty z kryształkami . Nie wiem czy to będzie pałacowe czy nie, ale takie całkiem neutralne to też nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do angelków mam kryształkowy kinkiet, szafka będzie na wysoki połysk i zamierzam do niej kupić uchwyty z kryształkami . Nie wiem czy to będzie pałacowe czy nie, ale takie całkiem neutralne to też nie...

 

pocieszasz mnie bo ja mam zamiar dać kryształowe oczka z białymi esami floresami i się zastanawiałam czy to nie będzie przegięcie. :lol:

 

na razie jednak nie wiem czy w ogóle wejdą w grę bo wszystko zależy od układu sufitu. ten nieszczęsny kosz mi strasznie bruździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na foto to jeszcze za wcześnie

na razie panowie skuli nam 3 stopnie, bo pierwszy był za wysoki i musieli jakoś równać. zamontowali stopnie do salonu - wyglądają fajnie. Jutro od 7 rano jadą dalej, więc jutro będa zdjęcia. Same stopnie jak tak leża to wyglądają bardzo ładnie, ale zobaczymy co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...