Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja poza tym, żem zimna i wyrachowana to mam wszystkow takich smutnych kolorach, nawet lodówkę mam czarną. (jeszcze wtedy nei miałąm pralki :lol: ) Generalnie kaszanka

Dodatkowo, mój salon jest fioletowo-biało-czarny, co jest przecież koszmarnym połączeniem,

 

:)

ach jak ja to uwielbiam...

moja opinia jest taka: uwga generalizuję, co wrażliwsi nie czytać. w naszym pięknym kraju nad Wisłą żyliśmy wiele lat pozbawieni dostępu do pięknych rzeczy, zatraciliśmy poczucie piękna i naturalność. Większość Polaków ma koszmarny gust jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. Wysublimowanie estetycznie nie wykracza dalej niż poza dopasowanie wszystkiego "pod kolor" więc mnie takie głupie teksty kompletnie nie dziwią...nawet nie wkurzają, dopóki nie zaczyna się kwestionować sensu istnienia takiego zawodu jak "projektant wnętrz" A zazwyczaj im gorszy gust tym bardziej projektant wydaje się zbędny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, absolutnie się zgadzam z Tobą.

Ja zdaję sobie sprawę z tego, ze mój dom nie jest idealny, że nie wszystko jest takie jak bym chciala, nie wszystko pasuje jak ulał.

Ale ja urządzałam ten dom sama. Nie wiem dlaczego nie zatrudniłam kogoś do pomocy?? Nieważne, teraz to juz jest after birds.

Ale jak mi ktoś opowiada jak mam beznadziejnie ( oczywiście w bardzo zawoalowany sposób) to mnie to aż świerzbi jęzor, żeby poszła do siebie i wymieniła w końcu te pamiętające Gomułke meble :evil: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie jedzie do Francji czy Wloch to wszystko jest piekne. Ksiazki sa pieknie wydane, kalendarze, architektura, ludzie swietnie ubrani, nawet jesli sa to podarte dzinsy. Wieki obcowania ze sztuka, kultura... Az sie czlowiekowi chce zyc. Architektow / projektantow wnetrz w PLu tez jest masa takich samozwanczych jak budowlancow. Tu na Forum ze dwie sie takie oglaszaly, z ciekawosci poprosilam o wizualki. Zeby mnie rozbolaly... Nie, zeby to brzydkie bylo, ale takie... pod sznurek. Potem ludzie maja wlasnie takie wyobrazenie o wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodziło mi o to, że kto zatrudnia projektanta jest cacy a ten kto nie to jest be...tylko o to czy taki zawód wogóle jest potzrebny. Ja zauważyłam coś takiego: im większy prostak, cham i bezguście tym bardziej gardłuje, że nie będzie mu nikt obcy mówił jak ma sobie dom urządzić :)

 

 

małgoś a co do wizualek - ja sama robię beznadziejne...może lepiej prosić o zdjęcia z realizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małgoś a co do wizualek - ja sama robię beznadziejne...może lepiej prosić o zdjęcia z realizacji...

 

Nie sciemniaj, widzialam Twoje wizualki i to jak niebo i ziemia. Nie chodzi o sama wizualke, ale o to, ze jak dostajesz powiedzmy 5 wnetrz, a w kazdym jest identyczny uklad, podloga podzielona na strefy, sufit w falki, ciezka sofa i na scianach horror vacui, to juz Ci wiecej nie trzeba... Ja wiem, ze to jest tez czesto wynik takiego a nie innego gustu klientow, ale jak sie robi portfolio, to chyba nalezaloby jakas roznorodnosc tam pokazac, a nie tylko meble Vox. :roll: Moj malz umarlby z glodu, gdyby nie projektanci, wiec absolutnie nie moge powiedziec, ze sa niepotrzebni. :lol: :lol: :lol: Jeszcze tylko inwestorow w PL gdyby wymienic, to juz by bylo super. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! to mój pierwszy wpis na FM - w poszukiwaniu Jaskółki (planujemy budowę tego domu lub podobnego) trafiłam na Twój do, Irmo i nie mogę się oprzeć, żeby się nie wpisać - jest REWELACYJNY!! Jaskólka mi się podobała, ale dopiero Twój dom robi na mnie wrażenie, oglądam i oglądam... Teraz chciałabym mieć podobny, ale w parterowym jest chyba mniejsze pole do popisu. Będę jeszcze przeglądać inne dzienniki, ale mam wrażenie, że już nic tak mnie nie zachwyci. To jest właśnie TO.

 

Będę tu jeszcze wpadać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...