Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hmmm no cóż, miałam okazje wczoraj widzieć te schody, dotknąć ich, pomacać. Nie były skończone, wręcz przeciwnie.

Te schody to będzie główny element dekoracyjny tego wnetrza. Są wykonane tak dokładnie i elegancko, że ta dbałość o szczegóły jest wprost powalająca. Dotyk tego drewna niemalże paraliżuje. I nie płytki, krokodyl, szare podłogi czy koza na środku domu przyciągają uwagę ale własnie te schody. Są poprostu bardzo ładnie zrobione i nie sposób tego nie zauważyć i pominąć. Ważnym elementem jest kontynuacja schodów do salonu. Jest ich kilka. Pięknie kontrastują z gresową podłogą dodając jej bardzo dużo nowoczesnej elegancji co nie jest łatwe do osiągnięcia przy matowym gresie.

Pewnie nie mogłabym napisać dziś tego gdybym tych schodów nie widziała bo zdjecia nie oddają ich piękna a juz napewno nie czuć faktury i ciepła dębu. Mnie urzekły. Nie pasuje mi do nich nic nadzwyczajnego w wyrazie jako element barierki. Prostotę uważam tu za najlepszą do zastosowania bo nie stanowi ona niepotrzebnego elementu odciagajacego uwagę od samych schodów, które są piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba głownie tak

Projektowałam myśłąc o tym co lubię, a co będzie mnie potwornie drażnić, mysłałam co mogę odpuscić a czego nie...w sumie to miałąm jakiś plan ale ostateczny efekt to będzie jednak trochę zaskoczenie. Bo na koniec trochę poszłam na żywioł. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego w domu jeszcze nie ma, wróci pewnie za godzine. Córka na tańcach a ja pale w kominku i kombinuję jak kasę podzielić zeby mi na dwyany wystarczyło bo zachorowałam na takie jedne :lol: muszę stolarza od tarasu sciagnąć niech powie ile muszę dopłacić za robotę i będę wiedziała na czym stoję. Drewno jest już kupione. Tylko wyrobić, dać do suszarni, pociąć i ubić na legarach na betonowym tarasie. Sama pomaluję i zaimpregnuje deski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Irma, SUPER HATA

Wykonanie tez piękne.

Możesz napisać jak połączyliście ściany z dachem, w moim projekcie występuje takie samo połączenie i jakoś się obawiam dobrego uszczelnienia w tym miejscu.

 

Dzięki,

a co do uszczelnienia - nie ma się chyba czego obawiać.

u nas wata z poddasza połączyła się ze styropianem na elewacji i tyle

 

No patrz, jednak to te najprostsze rozwiązania najtrudniej wpadają do głowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...