Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak. masz zrobione podobnie jak ja chcę u siebie, bez tych wystajacych mini podescikow w stopniach, surowe kostki.

I zgadzam sie połowicznie z tą barierką na dole, choc wietrzę skakanie i to co bedzie wtedy tam z podłogą... ale jak dzieci podrosną to moze nie będą tak skakać :):)

natomiast wykonanie, ułożenie w ciagu, kolor (w miarę spokojny, choć czerwonawy), wzór drewna - dla mnie wyważone, przyjemne i (z lampkami w przyszłości) eleganckie (choć nie wiem uznasz to za komplement:)).

W kontekscie szarych płytek widać ciepło i czerwonawość schodów chyba to jest ciekawe...

Jeszcze jak wyczyścisz wszystko dookola i poukładasz elementy układanki. powinno jeszcze zyskac. Chyba nie chcę wiedzieć ile to kosztowało :):)

 

aha, fajne te kółeczka w słupkach na dole. Jesli tam sa mocowania kolumny do lica to tak jak lubię, bez udawania tylko jako taki 'mały uśmiech' :)

Ażur: używasz u siebie dużo szarosci metalowej wiec te pionowe metalowe słupki trzymają równo oddech, ja u siebie chyba wolałbym tak jak pokazałaś (chyba Ty) gdzie kolumnada jest drewniana, geometryczna w fajny sposób (widać pomyślunek nowoczesnego projektu)

 

odważny, nowoczesny wydaje mi sie ten wzór podłogi na piętrze (egzotyk ale chyba nie przemysłowy, choc może), ale jak mówią: do odważnych świat należy! :)

 

kurde, rzadziej tu zaglądam to zaczynasz pokazywać wszystko ... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Az mi glupio, ze tyle u Ciebie sie dzieje a mnie tu nie ma :oops: Od jutra znowu zaczynam prace, wiec pewnie bede zagladac ;)

 

Slicznie sie u Ciebie robi. Na mnie zrobila wraznie dolna lazienka. Nie ujawnilas kafli wczesniej, ale wzorem jak zwykle trafilas w moj gust ;) Plus ta prosta deszczownica...no bajka. Hol taki jak nie Irmy..tzn jak Irmy, ale w jej marzeniach (jejku co ja pisze). Naprawde robi wrazenie i ciesze sie, ze mialas az tyle odwagi i zaszalas. Schody mimo tego ze ograniczone z obu stron scianami, sa naprawde ladne a stopnie jejjj ...proste, kanciaste i surowe...mniam...sliczne!. Uwazam, ze calosc zdecydowanie lepiej bedzie wygladala bez dolnej barierki, ktora nieco psuje efekt, ale jak sama pisalas to z koniecznosci i troski o dzieci i parkiet ;). W ogole chyba nie powinnam tego komentowac. Generalnie to te schody bardzo pasuja do twojego domu.

 

O zlew konglomeratowy TEKA sie nie boj. Oprocz tego, ze jest bardzo ladny to jest tez bardzo trwaly (ojjj co mi do niego nie wpadalo) no i na dodatek bardziej praktycznego nie moglas wybrac. Czysci sie go tylko ze wzgledu na higiene ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aga

dolna łazienka wydawała mi się niewypałem dopoki jej nie posprzątałam, teraz jestem zadowolona. Ciągle nie wiem czy będzie mi się podobała górna łązienka, czekam na szafkę...

a hol, no fakt, ze zaszalałam :) jestem z siebie trochę dumna nawet, bo nie poszłam na kompromis.

co do barierki, to już mnie nie denerwuje, ale bez niej, będzie miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do Twojego domu Glow pasuje bardziej

 

Pewnie tak, ale mimo ze sa piekne juz bym ich nie chciala. To najmniej praktyczne plytki jakie tylko sobie mozna wyobrazic. Maja fajna strukture w ktora uwielbia wlazic brud i niestety nie chce z niej wylezc. Ostatnio szorowalam podloge na kolanach ze szczoteczka ponad godzine i zuzylam do tego cala butelke detergentu. Koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...