Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Irma! Piękne schody! Bardzo, bardzo mi się podobają!!!! Mój małż właśnie teraz nakłada lakier na nasze. Jeszcze ich nie widziałam i aż mnie skręca :wink: Ale jakoś dziwnie się boję, że nie będą mi się podobały :roll: Sama nie wiem dlaczego :oops:

Mają być w średnim brązie, co to oznacza - jeszcze nie wiem :lol: no obaczym. Jak skończą i zamontują to się pochwalę (o ile będzie czym) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma bardzo pomysłowa szafa w wiatrołapie (wieszaki z boku i taboret na zdjęcie/ubranie butów. Tylko czy celowo zrobiłaś ja głeboką na 80 cm ( nie wystarczyłoby klasyczne 60cm)?

 

A i chcialam Ci podziękowac za namiar na outlet. Kupiłam sobie 2 krzesła do mojej kuchni (w perspektywie za 1,5 roku) z serii caligariss i jedno biale z podłokietnikami (to które ci sie tak podobało ale bez pokrycia materiałowego -było uszkodzone (z przeznaczeniem do toaletki w sypialni) i piekne lustro Renesa 1,9*1,1 m w ramie. Dzieki :D :D :D

Moj maz mówi ze zwariowalam bo teraz tzreba kable elektrykowi dobrze narysowac a ja kupuje meble ktorych nie ma gdzie dac.

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i chcialam Ci podziękowac za namiar na outlet. Kupiłam sobie 2 krzesła do mojej kuchni (w perspektywie za 1,5 roku) z serii caligariss i jedno biale z podłokietnikami (to które ci sie tak podobało ale bez pokrycia materiałowego -było uszkodzone (z przeznaczeniem do toaletki w sypialni) i piekne lustro Renesa 1,9*1,1 m w ramie. Dzieki :D :D :D

[/url]

 

o jakim outlecie mowa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...