Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To byłoby dziwne....tak wejsć, wnieść walizki, rozpakowac się i.....Jak w hotelu :lol: A tak to zdążycie każdą dziurkę poprzeżywać, każdą ryskę zamalować 5 raz z rzędu czy 10 razy przestawić łóżko :lol:

A kto wie, czy skuszona niedokończonym wystrojem wnetrz w nocy nie podkradniesz sie do barierki przy schodach w celu jej odpiłowania :wink: :lol:

Broń Cię Boże w każdym razie 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłoby dziwne....tak wejsć, wnieść walizki, rozpakowac się i.....Jak w hotelu :lol: A tak to zdążycie każdą dziurkę poprzeżywać, każdą ryskę zamalować 5 raz z rzędu czy 10 razy przestawić łóżko :lol:

A kto wie, czy skuszona niedokończonym wystrojem wnetrz w nocy nie podkradniesz sie do barierki przy schodach w celu jej odpiłowania :wink: :lol:

Broń Cię Boże w każdym razie 8) :lol:

Chociaż niee, dzieci ani my nie mieliśmy mebli i łóżek, nie było barierki i szafek w łazienkach :roll:

I trochę na dworze było do zrobienia :roll: W sumie to nadal jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy łózko, ale dzieci już nie.

mamy kanapę i stół. ale bez krzeseł

mam regały do gabinetu, ale za to nie mam biurka

mąż do swojego gabinetu to mawłaściwie tylko pianino :)

itd, itd

skonczona to będzie łazienka dzieci, chociaż nie...lamp tam nie ma :D

 

ale jak ja się rzucę na tę Ikeę...ach... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ja się rzucę na tę Ikeę...ach... :wink:
jak my się rzuciliśmy to podjeżdzaliśmy do kasy dwa razy, kazdy ze swoim wyładowanym po sam dach ( jak w ich reklamie ten smaochodzik) koszykiem. :lol:

W sobote sie wprowadziliśmy, w niedzielę pojechaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ja się rzucę na tę Ikeę...ach... :wink:
jak my się rzuciliśmy to podjeżdzaliśmy do kasy dwa razy, kazdy ze swoim wyładowanym po sam dach ( jak w ich reklamie ten smaochodzik) koszykiem. :lol:

W sobote sie wprowadziliśmy, w niedzielę pojechaliśmy

 

 

o matko! rozmarzyłam się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie oznajmiłam męzowi, że postanowiłyśmy z corką iż na dzięń kobiet rezygnujemy z tulipanów i chcemy zeby nas w prezencie do Ikei zabrał :lol: :lol: Lustra sobie kupię :lol:

 

ja tak zawsze robię...zamiast prezentu zawsze wolę wyprawę do sklepu wnętrzowego

ciuchy kupuję w biegu i byle jak, ale do Ikei, do Duki, do Hofta...o tutaj to idę na długo a wszystko oglądam po pięć razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...