Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

kurcze, a moze my jakiś narodowy gust mamy? Inny niż anglicy i dlatgo tak?

 

Tu sie Irmo zgodze.

 

Niestety stoje rozkrokiem w obu :lol:

 

Wczoraj z okazji mezowych urodzin spilam meza a pozniej pokazywalam Mu Twoja elewacje....stwierdzil, ze ladna, ale On desek nie bedzie malowal :roll: :roll:

Nie mam pojecia co zrobic :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia, widzial te meble w salonie przy Brucknera. Bardzo ladne. Tobie to by pasowaly zebrano i bez malowania scian by sie obylo.

Te pomaranczowe tez ekstra. Ale nie wiem czy by mi pasowaly. Gabinet na razie zostawial. Musi dojrzec w mojej glowie.

Juz pisalam u Ani, ze kupilam teraz voxa kokeshi dla corki i do jednego pokoju, takiego wypoczynkowego, modern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, widzial te meble w salonie przy Brucknera. Bardzo ladne. Tobie to by pasowaly zebrano i bez malowania scian by sie obylo.

Te pomaranczowe tez ekstra. Ale nie wiem czy by mi pasowaly. Gabinet na razie zostawial. Musi dojrzec w mojej glowie.

Juz pisalam u Ani, ze kupilam teraz voxa kokeshi dla corki i do jednego pokoju, takiego wypoczynkowego, modern.

Zebrano mówisz :roll: Ale jakos tak minimalnie bym tego chciała :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nasza sypialnia, a raczej będzie

chcę kupić do niej komodę

http://i683.photobucket.com/albums/vv195/Irma_murator/sypialnia1.jpg

i jak zwykle nie mogę sie zdecydować, właściwie każda moze być...ale ta druga jakby troszkę bardziej fajna, czy nie? bo już sama nie wiem.

 

obok tej sypialni jest łazienka z angelkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...