Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

słuchajta ludzie, słuchajta!

mam wielką prosbę. W związku ze znikaniem dzienników, brakiem poczucia bezpieczeństwa na FM itd, itp. etc...chciałabym sprawdzić co o mnie wiecie...Czy moglibyście koniecznie na PRIV(!)napisać moje dane osobowe i gdzie się buduję? ciekawa jestem czy to naprawdę aż tak oczywiste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Irma Ty nie panikuj.

Chałupa jest godna zachwytu. W Twoim wypadku to darmowa reklama bym powiedziała :wink: :lol:

A ze polikwidowały to coż, teraz chcą prywatności. Wg. mnie to troche za późno na takie decyzje....

Zgadzam się z Maylandzią!!

Pamiętasz, taka sama akcja była z KBijan (chyba nie pomyliłam nicku) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, przecież jak projektuję wnętrza to część z nich mam w portfolio. A jak założe stronę to zdjęcia moich klientów będą na mojej stronie...Czy to może być dla nich niebezpieczne. Wychodzi mi, że nie, ale ja jestem dość głupia w tych sprawach i może coś przeoczyłam...łeb mi puchnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Irma, nie jest niebezpieczne umieszczanie milionow sesji zdjeciowych w setkach tysiecy magazynow wnetrzowych, jesli nie podajesz nazwiska wlasciciela i dokladnego adresu. Najlepiej nie robic tez zdjec obrazow, jesli sa jakies cenne. I to by bylo na tyle. Moje zdjecia tez sa u facetow na stronach, moj maz tez uzywa zdjec klientow, no, powiedzmy dosc znanych i to wszystko jest OK. Inaczej portfolio byloby bez sensu. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki małgoś

pozostaje jeszcze tylko kwestia czy pokazywać zdjęcia swojego domu, czy już odpuścić...Jak na razie to zamierzam już więcej zdjęć w dzienniku nie pokazywać. Jak coś będziecie chciały to wyślę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego jest jak masz do czynienia z dorosłymi, a co innego jak ze szczeniakami :roll:

Dlatego mój profil na NK jest drutem kolczastym obłożony :lol: To co moi niektórzy uczniowie wypisują to jest PORAŻKA :-?

Dlatego nie dałam im tej możliwości.

Miasto zmazałam ze wzglęgu na FM :roll:

Lekka paranoja :lol:

ale nie dajmy sie zwariować, serio!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki małgoś

pozostaje jeszcze tylko kwestia czy pokazywać zdjęcia swojego domu, czy już odpuścić...Jak na razie to zamierzam już więcej zdjęć w dzienniku nie pokazywać. Jak coś będziecie chciały to wyślę na priv.

Irma, za poźno!!

Załóż prywatny album jak radzi Małgoś i daj nam dostęp 8) :lol:

 

Nie no, najbardziej nie lubię takiej psychozy tłumu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja składam każdego roku oświadczenie majatkowe więc mój stan majatkowy jest jasny i oczywisty. Pierwotnie zakłądałam, ze dziennik przez mnie prowadzony bedzie zawierał też spis dokładny kosztów. Z innych względów z tego zrezygnowałam jednak, usuwajac wpisy z tymi informacjami.

Mój dom jest tak charakterystyczny ze pewnie z satelity widać go dokładnie. Ludzie przejeżdżajacy obok zatrzymują sie,oglądają a czasem wręcz proszą o zobaczenie z bliska. Zdazyło sie to kilka razy. Przecież go nie będe teraz winobluszczem maskować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...