Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W photobuckecie jest opcja z haslem gdybys chciala... :roll:
ooooooooo widzisz!!!!!!!!! :roll: muszę sie przyjżeć :roll: podpowiesz gdzie szukać :oops: ???

 

Nie. :p W account options. Na dole jest - album - do wyboru public / private i jak wybierzesz private to wpisujesz haslo. 8)

Już własnie znalazłam :wink:

I zmieniłam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do paneli: lepsze laminowane niż drewniane. Ostatnio widziałam kilka wzorów paneli laminowanych, ze sama je chciałam mieć. I miałabym gdyby nie mąż...

 

przepraszam że się wtrącę, ale mam misję :wink: : przestrzec wszystkich jeszcze niezdecydowanych przed popelnieniem tego błędu: ŻADNYCH PANELI LAMINOWANYCH :evil:

 

ja chcialam szybko sie wprowadzić i nie czekać na pomiary wilgotności...cena też zrobila swoje (ok. 80 zl +podkład). Porownując do drewnianych (260/mkw) to była duża różnica... :roll: w sumie nie wiem dlaczego to zrobilam - od zawsze stawiałam tylko na drewno... :cry:

Dobrej firmy (niemiecki Parador) - tez miały nie stukać (w sklepie nie stukały :evil: ) , więc zdecydowaliśmy się dać je na gorze (w pokojach dzieci i ppokoju). W sumie wygląda nieźle - ma połączenia V, chropowatą strukturę...ale są zimne, sztuczne...i stukają- aha i są :zimne :cry: , nieprzyjemne, ... no po prostu obrzydliwe...i zimne :-?

To była moja najgorsza inwestycja - do zmiany przy najbliższej okazji (przypływie nadwyżki w domowym budżecie)

na dole mamy panele drewniane dąb szczotkowany olejowany: sa cudowne...

w poprzednim domu na górze mieliśmy zwykłą mozaikę dębową - ukladaną wzdłużnie - sprawdzala się świetnie - kosztowała mniej niż te wstrętne panele...

:evil:

 

psIrmo- pięknie, pieknie... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja będę miał panele na dole bo mi szkoda kasy na drewno do salonu. Salon będzie przejściowy - z ogrodu do kuchni - dzieci będą zaiwaniać jak szalone - już widze drewniane podłogi za pół roku. Zrobię sobie jak się dzieciary usamodzielnią.

 

 

Irma Ty naprawdę czytałas Wojaczka? A dotarłaś do wiersza "bądź mi"? Przed chwilą gdzieś go odnalazłem i wyobrażam sobie Twoją minę i... aż chyba sobie zrobię herbaty tak mnie to wyobrażenie cieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, sztuka nie jest do rozumienia, tylko do odczuwania. :wink:

 

 

o to to... jak patrzysz na Kossaka to też nie zastanawaisz się co autor miał na mysli - tak samo potraktuj Wojaczka. Albo nie traktuj go w cholerę. Ja tam idę poczytać Holownię - uśmiewam się przy nim setnie.

 

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, sztuka nie jest do rozumienia, tylko do odczuwania. :wink:

 

 

o to to... jak patrzysz na Kossaka to też nie zastanawaisz się co autor miał na mysli - tak samo potraktuj Wojaczka. Albo nie traktuj go w cholerę. Ja tam idę poczytać Holownię - uśmiewam się przy nim setnie.

 

Dobranoc

 

oczywiście,że się zastanawiam co autor miał na myśli.

fakt, że akurat w przypadku Kossaka za dużo czasu to nie zabierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, sztuka nie jest do rozumienia, tylko do odczuwania. :wink:

 

 

o to to... jak patrzysz na Kossaka to też nie zastanawaisz się co autor miał na mysli - tak samo potraktuj Wojaczka. Albo nie traktuj go w cholerę. Ja tam idę poczytać Holownię - uśmiewam się przy nim setnie.

 

Dobranoc

 

Jak patrze na Kossaka to zastanawiam sie, w ktora strone uciekac. :-? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo,

 

Wiem tyle: masz na imie Irma. Mieszkasz w Biedocji (tylko nie potrafie powiedziec, gdzie ta Biedocja jest) masz 2 dzieci....albo czasami masz lozko, a dzieci nie...

I masz (lub bedziesz miec) piekny domek pod lasem.....ale nie wiem ktorym...

:lol:

 

Blagam, nie zabieraj mi zdjec swojego domku!! Od kogo ja bede papugowac, jak pod ziemie sie udasz z dziennikiem?

:lol:

:cry: :cry: :cry:

:lol:

 

Dzien dobry!!

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...