Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc wam :)

Irma calkowicie rozumiem twoja decyzje. Z tych samych powodow od dawna jestem ostrozna. Chyba juz dawno zaczelam panikowac ;)

Nooo inne fotki i jak od razu wnetrze zyskalo! Piekna lazianka i sliczne drzwi. Uwielbiam biale ;)

Usmiecham sie, bo dokladnie te dwie komody ktore wybralas ja niemal w tym samym czasie rozwazalam (inne tez, ale te wpadly mi w oko).

Szafir jeszcze do niedawna do mnie nie przemawial a teraz bardzo :) Piekny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

bo się śmiejecie

a ja czytałam gdzieś, ze właśnie tak się robi

łopatą i na taczkę

tylko, że teraz byc może już za poźno, bo te cholery się chyba obudziły...

a ja już z tymi mrówkami nie mogę

 

Juz Ci wposlczuje tego mrowiska, ale nie tak bardzo jak sobie :roll: W domu z ktorego sie wyprowadzialam, nadal mieszkaja mrowki. Wykorzystaly braki kleju pod kaflami i zrobily sobie ogromna siec korytarzy. Wylaza niemal w kazdym imiejscu. A the best byly te ze skrzydlami lazace po scianach. Co jakis czas byl wysyp i trzeba je truc a potem spokoj, ale zawsze sie odradzaly. Wiecie jaka byla rada specjalisty? Skuc kafle (60 metrow kwadratowych). Juz nie mysle pozywytnie o mrowkach.

Ja przepraszam, ze Cie strasze. Wcale tak nie musi byc u ciebie. Tylko tak mi sie przypomnialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo inne fotki i jak od razu wnetrze zyskalo! Piekna lazianka i sliczne drzwi. Uwielbiam biale ;)

Usmiecham sie, bo dokladnie te dwie komody ktore wybralas ja niemal w tym samym czasie rozwazalam (inne tez, ale te wpadly mi w oko).

Szafir jeszcze do niedawna do mnie nie przemawial a teraz bardzo :) Piekny :)

dzięki Aga

zdjęcia dalej robię do kitu, ale drzwi jednak bardzo zmienają wnętrze. A to, że oglądałaś te same komody jakoś wcale mnie już nie dziwi :)

mnie jest okropnie żal tego szafiru...zresztą ciągle nie odżałowałam tych malowanych podłóg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, piękne inspiracje wstawiłaś :D

Mnie zainspirowały, żeby coś zrobić z kątem w korytarzu :roll:

Stały tam dwa duże beniaminy, ale mało brakło a bym je wykończyła. Myślałam, że tam dosc sporo światła, ale jednak się myliłam :-?

Teraz tam tak pusto jest, chyba zakupię jakiś duży wazon, albo donicę i zrobię jakaś kompozycję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Irma :D

 

Miałam mieć dzisiaj miły poranek tzn zrobiłam sobie kawkę, wszyscy w domu śpią (piękna sprawa) i zamierzałam oglądać fotki na forum.

Już długo :wink: czekam na Twoje podłogi tzn bielony dąb. A tu... ktoś się pochwalił, że zna Twoje nazwisko i fotek brak. To o to chodzi ?

Zaczęłam szukać, zajęlo mi to godzinę (ładna fotka w lasku), ale "na pocieszenie" nazwiska tej "chwalipięty" :wink: :D znalazłam w tzw 5 min.

 

Pokażesz fotki podłogi ?

 

Doczytałam, że chciałaś robić sosnowe podłogi. Ja mam w jednej sypialce bieloną sosnę. Bardzo się zniszczyła przez pół roku, ślady pazurów psa i kota, kółeczka od szuflad. Podłoga dębowa będzie na 100 % trwalsza.

 

Pozdrawiam :D i już nie dawaj zagadek jak się nazywam, tylko fotki :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, bierzecie mnie pod włos...to nieuczciwe:)

na razie zdjęć nie wstawię, bo:

na górze bielenie było zrobione tylko 1 raz, a to nie wystarczy

a na dole jeszcze nie ma listew, więc efekt byłby niepełny

ciągle jeszcze nie zdecydowałam co z tymi zdjęciami, ale jakby co to wyślę wam link do galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...