Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Celtorek, tym znalezieniem nazwiska pieknie przekonalas Irme do wklejania zdjec. :-?

 

:D :D

No tak mogłam się nie chwalić, ale nie o to chodzi. Sama pytała i dlatego to mnie zaintersesowało. Poświęciłam tym poszukiwaniom dzisiejszy poranek.

Wynik nic nie zmienia. Sądziłam, że jest to łatwiejsze tzn szybsze.

 

Bardzo mnie zdziwiło, że nie znalazłam jej str, bo robi fajne rzeczy.

Moja odp jest w 100000% szczera i nie zamierzałam nikogo straszyć.

:D napisałam prawie wypracowanie.

 

Do tej pory arch wnętrz kojarzył mi się przeważnie z rozbudowanym sufitem

k-g i oświetlonymi półkami k-g w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strony jakoś nie mam czasu zrobić

wtedy było by naprawdę łatwo mnie znaleźć :)

 

pewnie w końcu zrobię i pewnie tam pokażę też mój dom...

coraz częściej myślę, ze nie ma sensu się przejmować. Oczywiście mogłabym udawać, ze to jest nie moje, ze to dla klienta...ale i tak jak na razie jestem bliska tego, zeby zdjęcia jednak znowu pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak jak na razie jestem bliska tego, zeby zdjęcia jednak znowu pokazywać.
to super :)

 

Ja wcześniej też wklejałam fotki, ale mieszkamy w niewykończonym domu i już mi się nie chce. Raz nie zwróciłam uwagi i wstawiłam fotki z czujkami alarmu i to cieszyło się większym zainteresowaniem, niż to co chciałam pokazać.

Moim zdaniem to jest jedyna rzecz na którą trzeba zwrócić uwagę przy robieniu zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam o tyle dobrze, że w swojej rodzinnej miejscowości mam kogos tam dobrze znanego o tym samym imieniu i nazwisku wiec google wypluwa głownie wyniki z tą osobą :) Faktem tez jest że byłem ostatnio świadkiem tego jak na jakims forum zrobiono nagonke na jakąś oszustkę wyjmujac po nicku właściwie wszystko o nej, co bylo w sieci, włącznie z namiarami na rodzicow, ich zawodem itp (glownie nasza klasa) itp. Fakt że dzieciak przywłaszczył sobie autorstwo czegoś wiec go (ją) pogonili

Myślę, że jak wszędzie - wskazany jest rozsądek i zachowawczość. nie ma sensu za wiele pisac o sobie. ja sie dopiero uczę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudna rada ale jak CI zalezy (lub są problemy) to zmień jedno i drugie, a nastepnym razem przynajmniej nie umieszczaj tego w zestawie z imieniem i nazwiskiem na jednym dokumencie (odsłonie) na www.

 

inna rada używaj maila do spamu i obstrzału innego niz swój prywatny, cos w rodzaju biuro@domena (taki worek na spam i komunikacje z stron www, forów, Panoramy Firm itp)

Zresztą pewnie to wiesz wiec sie wymadrzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze jest uzywac tych samych nickow na roznych forach. :roll:

zgadza sie. i nie pisać "kurcze, a ja tak zrobilem" :)

 

:lol: :lol: :lol: Niestety np. moja uczelnia porzadzila sie moim e-mailem i wrzucili go na strone, a jak zaprotestowalam, to sie okazalo, ze admin strony juz nie pracuje i nikt nie zna hasel. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudna rada ale jak CI zalezy (lub są problemy) to zmień jedno i drugie, a nastepnym razem przynajmniej nie umieszczaj tego w zestawie z imieniem i nazwiskiem na jednym dokumencie (odsłonie) na www.

 

inna rada używaj maila do spamu i obstrzału innego niz swój prywatny, cos w rodzaju biuro@domena (taki worek na spam i komunikacje z stron www, forów, Panoramy Firm itp)

Zresztą pewnie to wiesz wiec sie wymadrzam.

za duża bałaganiara ze mnie

mam kilka maili i już sama nie wiem, którego do czego używam

Zaczynam mieć tego dość. Kurczę, co ma być to będzie...

 

Z zupełnie innej beczki: pojechałam dziś na budowę zrobić zdjęcia, ale zapomniałam kluczy i aparatu. wróciłam wzięłam klucze i nawet aparat, ale za to z wyładowaną baterią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...