Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a kto to może wiedzieć?

Mamy jeszcze do zrobienia: założyć listwy, poprawić kika rzeczy np. przy schodach przykleić cienki k-g, pomalować drugi raz, położyć tapetę w sypialni, zasilikonować wszystko, założyć kibel w wc na dole, zamontować osprzęt elektro i lampy, ustawić meble. Mało niby ale ztymi ekipami nigdy nic nie wiadomo.

No i kuchnia, ale bez niej da się wytrzymać (byle niezbyt długo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markoto- dzięki, mnie się też ta podłoga podoba bardzo

aniawmuratorze zrezygnowałam bo nigdzie nie mogłam znaleźć ekipy, która by: sprzedawała sosnę, układała ją, a oprócz tego sprzedawała i olejowała dąb. Nie wiem czy zaćmienie jakieś miałam, że mi się wydawało to nie do ogarnięcia...nie miałam zaufanego parkieciarza, który by mi pomógł tę sosnę wybrać i wziąłby odpowiedzialność za to co z tego wyjdzie. makabrycznie się bałam po prostu,że jak coś pójdzie nie tak to jeden będzie na drugiego zwalał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudna ta podłoga. Maż sie przyzwyczaj. Da meskie dodatki i podłogą sobie głowy zawracał nie będzie :wink: Nic tyk nie czyni wnętrza męskiego w wyrazie jak kawałek filcu (obojetne w jakim dodatku) No ale to moje takie skojarzenia i tendencje :wink: :lol:

No i pod warunkiem, ze nie są to kapcie filcowe :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudna ta podłoga. Maż sie przyzwyczaj. Da meskie dodatki i podłogą sobie głowy zawracał nie będzie :wink: Nic tyk nie czyni wnętrza męskiego w wyrazie jak kawałek filcu (obojetne w jakim dodatku) No ale to moje takie skojarzenia i tendencje :wink: :lol:

No i pod warunkiem, ze nie są to kapcie filcowe :wink: :lol:

 

:)

mąż rząda klimatów klubowych, ciemne drewno i skóra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze poczekam :) póki co jedyne odczucie jakie mam to: "aż się prosi o jakieś przedmioty" :)

na pewno jest intrygująca, oryginalna... trochę taka bezkompromisowa :) w każdym razie mnie zaskoczyła :) myślałem że będzie bardziej biała, taka z 5 % tonu drewna max... ale nie śledziem dziennika dokładnie wiec przegapiłem pewnie plany późniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze poczekam :) póki co jedyne odczucie jakie mam to: "aż się prosi o jakieś przedmioty" :)

na pewno jest intrygująca, oryginalna... trochę taka bezkompromisowa :) w każdym razie mnie zaskoczyła :) myślałem że będzie bardziej biała, taka z 5 % tonu drewna max... ale nie śledziem dziennika dokładnie wiec przegapiłem pewnie plany późniejsze.

nie da się takiej zrobić...a chciałabym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...