Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a kolor kafli zostawiłabyś ten sam co masz teraz do tej białej podłogi?

 

a mojemu m. najbardziej podoba się Twoje drewno na elewacji to jego ulubiony kolor desek :lol:

 

 

kompletny przypadek, gdyby nie to na 100% byłby inny. ten kolor nie podoba mi się prawie wcale...ale inne były jeszcze brzydsze

 

co do kafli to tak, były by te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja jeszcze poczekam :) póki co jedyne odczucie jakie mam to: "aż się prosi o jakieś przedmioty" :)

na pewno jest intrygująca, oryginalna... trochę taka bezkompromisowa :) w każdym razie mnie zaskoczyła :) myślałem że będzie bardziej biała, taka z 5 % tonu drewna max... ale nie śledziem dziennika dokładnie wiec przegapiłem pewnie plany późniejsze.

nie da się takiej zrobić...a chciałabym...

 

tak cos pamiętałem... wiem, że wolałaś kryte bardziej niż ja (max 30% bieli) i mielismy inne gusta w tej kwestii. I tak teraz dla mnie jest 'mocno' :) ale to ja, inna bajka. ja zresztą lubię drewno samo w sobie, wzorzystość itp opowiesci... wiec żaden tu ze mnie znawca.

Dobrze jest. Myślę że teraz masz wyzwanie z resztą i tu powalczysz. będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie ! :) cieszy mnie że to kierunek w którym zmierzałaś. Bez sensu byłoby gdbybm sie cieszył tylko z tego, że ludzie robią sobie tak jak ja lubię :)

 

na pewno mocno ciekawią mnie skompletowane do tych podłóg, ścian całe wnętrza. Ale to pewnie za dłuższą chwilę będzie miało finalną postać i poskładanie... poczekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany, jak mi się koszmarnie dzień zaczął...

umówiłam się ze stolarzem, myslałam, ze na 9.30, tymczasem on się zjawił 8.30

a ja w szlafroku, zapyziała z rana...błllleeee

jeszcze pies go mało co nie pogryzł...

 

ale obciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo, Ty wiesz że mi się ta podłoga podoba tak? Ty wiesz że mi się nawet taka sama marzy ale będę musiał zadowolić się półśrodkiem, tak? Ale pewnie nie wiesz, że ta podłoga wcale mnie nie dziwi. Dom Irmy jest spójny bo jego właścicielka jest żelaźnie konsekwentna. To dzięki charakterowi Irmy cały ten dom ma sens. Charakterowi i wrażliwości więc jakaż niby miałaby być ta podłoga jeśli nie pasująca do całej reszty?

 

I jeszcze coś…. Dom Irmy jest moim ulubionym domem na tym forum bo Irma nie traktuje siebie zbyt mocno serio co znajduje odbicie w domu, Irmy nie charakteryzuje nabożny pietyzm wobec drogiego mebla i dzięki temu dom Irmy to nie lanserski bulszit tylko wynik wielu godzin przemyśleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany, jak mi się koszmarnie dzień zaczął...

umówiłam się ze stolarzem, myslałam, ze na 9.30, tymczasem on się zjawił 8.30

a ja w szlafroku, zapyziała z rana...błllleeee

jeszcze pies go mało co nie pogryzł...

 

ale obciach...

 

Gdyby mi tak zrobil, stalby pod drzwiami przez godzine. :evil: :evil: :evil:

 

Klikalyscie na misia juz? Od dzisiaj przez miesiac... http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/b3fa905fb280e94ebad2d06a1973cd73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...