Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

marekmarian widziałm dziś w tv dom. Jakby Twój :lol: Odrazu o Tobie pomyślałam :lol: Cały dół był bez ścian zewnętrznych. Wszędzie wokół były okna. Super to wygladało. Jako element nosny były słupy między oknami i duże podciagi. Całe piętro było wyłożone z zewnatrz drewnem w pionie, jak Twoje deseczki, takim zszarzałym :lol: Dom wyglądał jakby unosił się w powietrzu. Niesamoowity efekt. Bardzo mi się podobał. W środku był sufit z takich desek jak elewacja ale nie tak szarych i troche wykończenia w drewnie. Reszta to prostota i beton. Myślę, że spodobałby Ci się ten dom. Acha, miał taras na parterze, zadaszony, jakby wciśnięty w bryłę domu. Piękne widoki za oknem i więcej nie trzeba.

Dom widziałam na kanale Domo w programie Plan Siedmioletni. Pokazywali go tam jako inspirację. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie pojechałam :)

nie lubię dużo pić...

 

a tak serio, za dużo się tutaj dzieje, cały dzień wybierałam lampy

lampy? :roll: też muszę się za to zabrać :roll:

 

koszmarny pożeracz czasu, łeb puchnie a sama nie wiem czy dobrze wybrałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, piękny dom...prosty i z jasną koncepcją

tak. ja już rozumiem co (i dlaczego) masz na myśli :) i zgadzam się.

Tutaj jest na pewno 'moja' elewacja. Szara pozwala na cieplejsze sciany wewnątrz werandy.

Z problemów to wysokosc (2 kondygnacje, trudno mi bedzie) oraz przeszklenia (Mayland, w ubiegłym tygodniu wymieniliśmy zdania o pewnym oknie za jakims fotelem stojącym na łódeczkowatej? podłodze, ja gdzieś po drodze szukam tego swojego kompromisu przeszkleń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być moze to własnie ten sam dom :lol: Te słupy i podciagi na to wskazują bo wnetrza to mało pamietam a i zdjęć jest jak widzę kilka zaledwie. W każdym razie widok na przestrzał domu na całym dole jest niesamowity od środka ale też z zewnatrz.

A co do tego wołania z zaświatów to...... ja cały czas myślę o Twoim domu 8) jak tylko coś wyhacze to dam znać :lol: A dyskusje o oknach pamietam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, tak teraz myślę, że jak ktoś nie ma pojęcia ( jak ja np) to jemu jest łatwiej :D Nie zastanawia się czy pasi, podoba się to bierze :D

 

.... ja też tak teraz myślę .... i .... coś w tym jest ...

 

...i tak myślę dalej ... że nie zawsze takie wybory są nierozsądne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, piękny dom...prosty i z jasną koncepcją

tak. ja już rozumiem co (i dlaczego) masz na myśli :) i zgadzam się.

Tutaj jest na pewno 'moja' elewacja. Szara pozwala na cieplejsze sciany wewnątrz werandy.

Z problemów to wysokosc (2 kondygnacje, trudno mi bedzie) oraz przeszklenia (Mayland, w ubiegłym tygodniu wymieniliśmy zdania o pewnym oknie za jakims fotelem stojącym na łudeczkowatej? podłodze, ja gdzieś po drodze szukam tego swojego kompromisu przeszkleń)

ale można to z pewnością przetworzyć...nie ma co kopiować żywcem, co nie?

może np. nie wszystkie sciany tylko dwie przeszklić na maksa, za to resztę zamknąć.

 

przyszło mi też do głowy, ze ten dom jest przeciwieństwem tego co pokazywałeś...bo jest klarowny, czysty, nie poszatkowany, bezkompromisowy...w Twoich projektach ja czytałam taki przekaz: chcę mieć wszystko, nie idę na żadne ustępstwa. A tak się chyba nie da. JAk widać zawsze tzreba z czegoś zrezygnować. np, w projekcie, który pokazałeś na górze nie perspektywy widokowej...ale coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszmarny pożeracz czasu, łeb puchnie a sama nie wiem czy dobrze wybrałam
Wiesz co, tak teraz myślę, że jak ktoś nie ma pojęcia ( jak ja np) to jemu jest łatwiej :D Nie zastanawia się czy pasi, podoba się to bierze :D

 

:) to prawda

ale ja nie chcę mieć łatwiej, ja chcę mieć ładniej...a do tego budżet mam zupełnie przeciętny i dlatego tak się męczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszmarny pożeracz czasu, łeb puchnie a sama nie wiem czy dobrze wybrałam
Wiesz co, tak teraz myślę, że jak ktoś nie ma pojęcia ( jak ja np) to jemu jest łatwiej :D Nie zastanawia się czy pasi, podoba się to bierze :D

 

:) to prawda

ale ja nie chcę mieć łatwiej, ja chcę mieć ładniej...a do tego budżet mam zupełnie przeciętny i dlatego tak się męczę

 

nie gadaj, tylko pokazuj tą lampę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...