Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

marekmarian przesadza się też duze drzewa. Zależy od systemu korzeniowego, czy przy wykopywaniu nie został on uszkodzony. Teoretycznie im więcej wykopiesz tym lepiej powinno się przyjąć :wink: Ja bym jednak nie ryzykowała i przesadzała takie do 2m. Jest chyba wieksze prawdopodobieństwo, ze się przyjmą a brzozy rosną szybko :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Duchu, zamiast się mądrzyć na temat kobiet, napisz czy moja podłoga jest ok...co to jest busola w cieniu Żubra?

 

'busola w cieniu Żubra' to taka skondensowana definicja komórki społęcznej gdzie niewidzialną glową rodziny (busolą) jest kobieta a samiec robi za oficjalnego przywódcę (nie pisać mi "przy wódce"!!!) czyli za symbolicznego żubra

 

no tak, w mojej głowie się taka definicja komórki społecznej nie mieści. mogę być busolą, ale na pewno nie w cieniu. A wogóle to chcę być żubrem. dobranoc

 

poplułam monitor :lol: :lol: :lol: :lol:

 

też chcę być żubrem! albo żubroniem! albo czymkolwiek innym! byle nie busolą w cieniu! a że chcieć to móc..(dobrze, że szanowny i najmilejszy mój małzonek tego nie czyta :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poplułam monitor :lol: :lol: :lol: :lol:

 

też chcę być żubrem! albo żubroniem! albo czymkolwiek innym! byle nie busolą w cieniu! a że chcieć to móc..(dobrze, że szanowny i najmilejszy mój małzonek tego nie czyta :wink: )

 

wszystkie przedstawicielki płci pięknej rwą sie do bycia żubrami, żubroniami... to ja się pytam, kto w takim razie ma wziać na siebie rolę żubrzyc ? misie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała budowa czyni z nas prawie lesbijki :wink: :lol: Mężczyźni dobitnie pokazują nam na każdym kroku że gary i kuchnia to nasze miejsce :roll:

Budzi sie w nas taki zwierz, co to solidarnoscią jajników sie zaczyna kierować :wink: :lol:

 

nie widzę nic złego w solidarności jajników. w koncu solidarność plemników trwa od wieków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Irmo, przepraszam za kłopot, ale nie udało mi się znaleźć tych danych w dzienniku i komentarzach (długie troszkę... ;) ) Czy możesz podac, jaki masz tynk zewnętrzny? Tzn. producenta i numer koloru? Pzrymierzam się do jakiegoś jasnoszarego - próbuję sobie wyobrazić jaki będzie efekt końcowy...

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...