Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj Irmo, przepraszam za kłopot, ale nie udało mi się znaleźć tych danych w dzienniku i komentarzach (długie troszkę... ;) ) Czy możesz podac, jaki masz tynk zewnętrzny? Tzn. producenta i numer koloru? Pzrymierzam się do jakiegoś jasnoszarego - próbuję sobie wyobrazić jaki będzie efekt końcowy...

 

pozdrawiam,

 

kurczę wiele osób mnie pyta, chyba w koncu poszukam...

znalazłam

http://www.kosbud.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=41&Itemid=40

ja mam chyba ACRYLIT

ale nr koloru nie pamiętam

moze gdzieś się jeszcze uchowało pudełko z nr to sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

apropos wpisu w dzienniku, to faktycznie jesteś bojowym żubrem :) sam też bym chyba tak zrobił (wpienia mnie ignorancja)

 

jestem miękka i głupia, tzreba było juz dawno to zrobić

przecież narzekałam na nich od dawna...

 

samokrytyczna conajwyżej :)

ciekaw jestem jak sie zakonczy ten western ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sporo pracy przed Wami ale wierzę, że to jakoś załatwicie :wink:

 

Wiesz co mi spokoju nie daje? Ja konsola z inspiracji. Nogi do kupienia w Ikea są. Blat można dociąć. Bardzo mi się podoba i konsola i pomysł na nią. Jednak te nogi, pomimo ze mi się podobają, nie bardzo mi pasują. Poszukam czegoś w chromie lub aluminium i raczej o kwadratowym przekroju. :roll: Potrzebują czegoś takiego na korytarzu przy wejsciu w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę wiele osób mnie pyta, chyba w koncu poszukam...

znalazłam

http://www.kosbud.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=41&Itemid=40

ja mam chyba ACRYLIT

ale nr koloru nie pamiętam

moze gdzieś się jeszcze uchowało pudełko z nr to sprawdzę

 

A to by było fajnie! ACRYLIT, mówisz? Czyli akrylowy? To tak z przekonania? Bo ja się waham, który powinnam wybrać, różne są opinie. Za poszukanie nr koloru byłabym wdzięczna,choć pewnie każdy producent ma inne. Na pewno można sobie porównać próbkę z gotową elewacją, a to już coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę wiele osób mnie pyta, chyba w koncu poszukam...

znalazłam

http://www.kosbud.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=41&Itemid=40

ja mam chyba ACRYLIT

ale nr koloru nie pamiętam

moze gdzieś się jeszcze uchowało pudełko z nr to sprawdzę

 

A to by było fajnie! ACRYLIT, mówisz? Czyli akrylowy? To tak z przekonania? Bo ja się waham, który powinnam wybrać, różne są opinie. Za poszukanie nr koloru byłabym wdzięczna,choć pewnie każdy producent ma inne. Na pewno można sobie porównać próbkę z gotową elewacją, a to już coś...

 

ten akrylit to dlatego, ze juz miałąm dość, myślałam, ze mi głowa wybuchnie od tych tynków i w koncu zdecydowałam się na najtańszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre a przede wszystkim mające betonowe schody ludzie, pomóżcie Dandiemu, bo chłopak osiwieje, wyłysieje i co tam jeszcze...a już teraz jak widać na zdjęciach schodów zbyt śliczny nie jest :wink:

http://forum.muratordom.pl/post3196178.htm?sid=226926903bbdc4fc45b680c6633c83e8#3196178

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takiego wymagającego klienta, że nic tylko siedzę i robię...

 

 

jakaś arystokratka?

 

 

a Ty cały czas narzekasz na tych swoich klientów i narzekasz zamiast dostrzegać jasne strony. O, Efka np chce Ci pomóc malować chatę... a jak płakałem, że gładzie będę sam samiutki kładł to nie była taka wyrywna. Cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...