Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo się cieszę, że jednak będą zdjęcia, czekam z niecierpliwoscią! Świetnie, że można podglądać jak powstaje fajny domek, tak etapami. Z drugiej strony z racji Twojego zawodu, myśle, że to dobra reklama dla Ciebie, dlatego na Twoim miejscu tym bardziej byłabym skłonna dzielić się z forumowiczami swoją pracą.

 

w sumie to sama nie wiem czy to jest reklama, w koncu pisze tez o błedach, które mi się przytrafiły :) nie wszystko wiem, w wielu sprawach radziłam się forumowiczów, raczej nie myślę o reklamie. Ale się uzależniłam i jakoś tak lubię jak mi ktoś co miłego napisze :) :oops:

 

 

niemiłego też, zawsze człowiek trochę się wtedy uczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja już tu byłam i znowu wracam, wcześniej przyszłam podpatrzyć aparici angel a teraz blat kuchenny. Wprawdzie nie wiem który w końcu wybraś ( wstyd się przyznać ale nie doczytałam :oops: ) ale znając Twój dobry gust prosze o poradę . Planuję meble kuchenne w kolorze ciemnego brązu( nie wenge) i planowałam biały blat, jednak jak patrzę na próbki i przykładam kolory jakoś mi nie pasuje. Mam ochote zaryzykować ten biały blat w kwiaty ale boję sie zaryzykować. Wcześniej nie odważyłam się na szarą podłogę przy angelu i teraz żałuję , a teraz mam ochotę na ten blat ale znowu brak mi odwagi . Prosze o jakąs wskazówkę . Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waleriana, nie wiem co Ci doradzić, bo nie widzę ani tego brązu ani kuchni...na bank jasny blat to dobry pomysł, ale czy akurat ten w kawiaty? Kurczę to zależy od tylu rzeczy...

ja dałam te kwiatki trochę przekornie, bo kuchnia jest raczej prosta i surowa. początkowo miałam to podkreślić blatem przypominającym aluminium, ale potem postanowiłam to przełamać kwiatkami.

 

Na pewno warto czasem zaryzykować. W koncu akurat blat to z całej tej kuchennej imprezy rzecz najtańsza. Jak bardzo Ci będzie przeszkadzać to zmienisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma mam pytanie o kolorki elewacji. Jakie masz numerki tynkow i z jakiej firmy, czy ten jasniejszy tynk jest w tym samym kolorze co parapety??

Moglabys wpasc do mnie i doradzic cos w sprawie elewacji??

 

jasny tynk jest taki trochę beżowy, parapety zewnętrzne są aluminiowe, a ciemny tynk jest taki stalowo szary

zaraz idę do Ciebie, postaram się pomóc, ale wiesz co ja tam wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałam te kwiatki trochę przekornie, bo kuchnia jest raczej prosta i surowa. początkowo miałam to podkreślić blatem przypominającym aluminium, ale potem postanowiłam to przełamać kwiatkami.

a mozna na to zerknac ? czy to sie pókii co robi... ? chodzi o te kwiatki w niuansie czerni ciemniejszej i jasniejszej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest blat, ale kuchnia jeszcze się robi, ma być na dniachhttp://www.pfleiderer.pl/dekory/96.jpg

 

no podoba mi się (choc kompletnie nie umiem sobie tego wyobrazić w całej kuchennej drużynie:))

lubię takie niuanse. w dotyku tez są rozróżnialne czy to tylko wzorek nadruku ?

 

jak sądzisz, na kiedy poukładasz w kuchni wszystkie klocki układanki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blat jest gładki

a kuchnia powinna być w tym tygodniu

ale czy będzie? :)

 

mam stól i krzesła i lampy do jadalni, czekam na meble. Będzie brakowało czegoś na ścianę żeby się nie chlapało. kilku lampek nad blat, ale mam nadzieję, ze już niedługo będę juz widziała co namodziłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waleriana(...)

Na pewno warto czasem zaryzykować. W koncu akurat blat to z całej tej kuchennej imprezy rzecz najtańsza. Jak bardzo Ci będzie przeszkadzać to zmienisz

 

OK! Dziekuję, niestety nie prowadzę dziennika i nie mam zdjeć tego brązu, kuchnia też jest raczej surowa, bez zbędnych ozdobników, wszystko w fornirze nawet 2 górne szafki w fornirze, a nie w szkle. Jeszcze się zastanawiam, ale właśnie myślałam o tym co napisałaś na końcu, że w razie czego wymienię :) . Czekam w takim razie na zdjecia Twojej kuchni i raz jeszcze dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta choroba się jakoś nazywa :roll:

jak mąż wróci to się spytam :p

 

a Twój stary to dochtór może????

 

Boże bo jak sobie człowiek zrobi avatar o cielęcym wejrzeniu to gęby porozdzierają że wary wątrobiane a jak zmieni na pierwotny to się nagle takie niespostrzegawcze porobiły... i bardzo dobrze - z Ty masz dupę w avatarze!!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta choroba się jakoś nazywa :roll:

jak mąż wróci to się spytam :p

 

a Twój stary to dochtór może????

 

Boże bo jak sobie człowiek zrobi avatar o cielęcym wejrzeniu to gęby porozdzierają że wary wątrobiane a jak zmieni na pierwotny to się nagle takie niespostrzegawcze porobiły... i bardzo dobrze - z Ty masz dupę w avatarze!!! :roll:

Ale za to jaką 8)

 

Sam powiedziałes, że mam umarle dziecko w avatarze ( aniołek przypomnę Ci to był) a o ile dobrze pamiętam, żadnego żywego stworzenia u Ciebie nie widziałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...