Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A wiesz, że w ostatnim wydaniu miesięcznika Murator cytują Twoją wypowiedź z forum z sondy "co będzie się podobało za 20 lat?".

 

 

NIEEEEEEEEEEEE........ :o :o :o :o :o

 

 

lece postulować o przyznanie Irmie tytułu złotoustej forum

 

 

Irma - chciałbym zapytac o opinię. Co sądzisz o ustawieniu stołu w gabinecie na środku pomieszczenia? Mowa oczywiście o moim gabinecie? Jak to wyglada Twoim zdaniem z praktycznego punktu widzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

cudne inspiracje w dzienniku. Schody rewelacja. Dobrze, że nie będę miała bo bym już na nie zachorowała.

 

A wiesz, że w ostatnim wydaniu miesięcznika Murator cytują Twoją wypowiedź z forum z sondy "co będzie się podobało za 20 lat?".

 

naprawdę? :oops:

o kurczę, ale w sumie to powiedziałam okropny banał wtedy...już dobrze nie pamietam, ale coś o klasyce było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lece postulować o przyznanie Irmie tytułu złotoustej forum?

:lol:, leć byle szybko, a potem Cię zabiję

 

Irma - chciałbym zapytac o opinię. Co sądzisz o ustawieniu stołu w gabinecie na środku pomieszczenia? Mowa oczywiście o moim gabinecie? Jak to wyglada Twoim zdaniem z praktycznego punktu widzenia?

 

zależy ile zostanie miejsca do przechodzenia koło tego stołu...powinno być około 130cm z tej strony, z której jest komunikacja i mniej więcej 80 z innych zeby móc odstawić krzesło. Podobnie jak w kuchni...Gdyby miejsce było to jest to fajne rozwiązanie, zwłaszcza dla ciebie, bo uczeń może usiąść na przeciwko a nie obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ustawię biurko przy oknie tak żeby stało szczytem do parapetu to tez usiądzie na przeciwko tylko własnie w przypadku lekcji nie ejst to do końca dobre rozwiązanie bo muszę mu łypać przez ramie i kontrolowac poczynania, powtarzam: KONTROLOWAĆ, KONTORLOWAĆ, KONTROLOWAĆ - stała kontrola i szatański rechot bez wyraźnego powody w odstępie kwadrasa to to co ucznia motywuje :)

 

duzy stół na środku gabinetu byłby fajnym rozwiązaniem bo ja muszę mieć duzo miejsca no i podczas lekcji potrzebuję laptopa do pokazywania materiałów, odsłuchiwania nagrań. Zastanawiam się tylko jak duzy powinien być to stół i jednak trochę mi szkoda miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

cudne inspiracje w dzienniku. Schody rewelacja. Dobrze, że nie będę miała bo bym już na nie zachorowała.

 

A wiesz, że w ostatnim wydaniu miesięcznika Murator cytują Twoją wypowiedź z forum z sondy "co będzie się podobało za 20 lat?".

 

naprawdę? :oops:

o kurczę, ale w sumie to powiedziałam okropny banał wtedy...już dobrze nie pamietam, ale coś o klasyce było....

 

Tak, o klasyce.

Ja chyba drugi raz zauważyłam że Cię cytują. Poprzednio było coś związane z tandetnymi rozwiązaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dandi czy takie rozwiazanie jak u mojej córki z biurkiem z miejscami siedącymi z obu stron jest niemożliwe? U nas sie takie rozwiazanei bardzo sprawdziło. Moze mozna by tak u CIebie zrobić ale bokiem do okna?

http://lh3.ggpht.com/_5EbJjBbVicM/SYxyRLHenYI/AAAAAAAAAOM/9tqrghkdceo/s128/06.06%2C08%20010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba drugi raz zauważyłam że Cię cytują. Poprzednio było coś związane z tandetnymi rozwiązaniami.

 

gdzie jest do cholery ten wątek o nominacjach???

 

W papierowym wydaniu sonda jest w ostatnim numerze (nr 4 z kwietnia) na stronie 84.

 

kupię dla mamy :p :wink:

a tak na serio, to prędzej czy poźniej każdego tam cytują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maylandziu Ty moja najdroższa a masz mniejsze zdjęcie?

 

Beta... gdzieś tu na forum nominujemy ludzi pod nickiem których chcielibysmy widzieć co innego niz (np u mnie ten durny) lider forum. Szukam własnie i wymyslę coś na Irmę :D

 

dandi, nie drażnij mnie...jest rano, Gucio wstał o 5.30, mam krzywą gębę i zepsute okulary...naprawdę jestem niebezpieczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...