Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć :)

Mam to Lykecoś tam z Ikea własnie w gabinecie, tak jakby mnie danadi chciał kiedyś odwiedzić to go tam przenocuję, albo jakby mi kiedyś odbiło i zapragnęłabym znowu dawac korki to tam zalegnę :x

Mam też to biurko co maylandzia wkleiła, z tym, że ta półka jest mniejsza, na szerokość blatu. Mój syn ma w pokoju, bardzo fajne duże biurko i jak na potrzeby mojego syna wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i co to "lycecośtamcośtam", wygodne?

ja chcę różowe, albo białe...

Hmmm, nie spałam na tym jeszcze, ale do siedzenia wygodne. Moi rodzice też to mają i czasem moje dzieci na tym śpią, nic nie marudzą, ze nie halo :roll:

Ja mam takie jasnobeżowe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejszego nie mam ale mam ładniejsze :wink:

http://www.ikea.com/PIAimages/0090375_PE224146_S4.JPG

Blat montuje sie w dowolnym miejscu.

 

Kurcze, ale fajne rozwiązanie - Mayland wcześniej nie zwróciłam uwagi na Twoich zdjęciach, że biurko jest przymocowane do tego regału! :roll: :wink:

 

Irmo mam do Ciebie pytanie o mebelki Junior: widziałeś je na żywo czy tylko w necie?

Bardzo mi się spodobały, tylko się zastanawiam czy do mojej Zuzki nie są zbyt poważne, ale śliczne są!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Irmo!

Ja też bym na Twoim miejscu zaryzykowała, bo wyglądają na baaardzo porządnie!

Większość rzeczy wybieram lub zamawiam w necie, a podobno teraz w sklepach taaki wybór... :roll:

Nie wiem czemu to tak jest, że na żywo to tylko takie badziewne mebelki można pooglądać... Albo ja mieszkam tam, gdzie porządnych sklepów nie ma...?! :roll:

 

A kiedy będziesz zamawiać - pewnie na dniach, bo u Ciebie przeprowadzka już tuż, tuż...?! :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Irmo!

Ja też bym na Twoim miejscu zaryzykowała, bo wyglądają na baaardzo porządnie!

Większość rzeczy wybieram lub zamawiam w necie, a podobno teraz w sklepach taaki wybór... :roll:

Nie wiem czemu to tak jest, że na żywo to tylko takie badziewne mebelki można pooglądać... Albo ja mieszkam tam, gdzie porządnych sklepów nie ma...?! :roll:

 

A kiedy będziesz zamawiać - pewnie na dniach, bo u Ciebie przeprowadzka już tuż, tuż...?! :D :wink:

czekam na jakąś informację o kosztach transportu jak tylko się dowiem czy nie jest za drogi od razu zamawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie fajne - nie dziwię się, że się nie możesz zdecydować..?! :roll: :wink:

Ale ta chyba najbardziej mi się podoba..:

 

3.http://www.studioswiatla.pl/admin/photos/1201949817.jpg

ona jest najdroższa...i też okropnie mi się podoba...

chyba zalezy mi na kloszu z materiału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...