Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Numer 5 to moja i byla taniutka na ebayu... :roll: :roll: :roll:

na allegro też jest tania...

 

Przy obecnym kursie eurona pewnie na jedno wychodzi, ale jak ja kupowalam to kosztowala cos 390 z przesylka... :roll:

 

aaa to rzeczywiście tanio

one są w kilku rozmiarach ale i tak droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 5 to moja i byla taniutka na ebayu... :roll: :roll: :roll:

na allegro też jest tania...

 

Przy obecnym kursie eurona pewnie na jedno wychodzi, ale jak ja kupowalam to kosztowala cos 390 z przesylka... :roll:

 

aaa to rzeczywiście tanio

one są w kilku rozmiarach ale i tak droższe

 

Ja mam taka najwieksza, palak ledwo do auta wszedl... :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w komentarzach do dziennika który czytam z zaciekawieniem od dłuższego czasu. Irma mam pytanie dotyczące daszku nad drzwiami wejściowymi. Architekt zaprojektował nam lany daszek nad wejściem, ale uznaliśmy że wygląda za cieżko i ze zrobimy jakiś na lekkiej konstrukcji. Postanowiłam bezczelnie ściągnąć go od ciebie, a pan od dachu powiedział że to jest niemożliwe do zamocowania bez podpierania pionowymi słupami :o . Napisz proszę jak mocowany był wasz daszek. Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz daszek jest mocowany stalowymi linkami zakotwionymi w wiencu. konstrukcja jest bardzo lekka - drewno obite blachą i od spodu onbłożone oblicówką.

 

ale lany daszek jeśli będzie odpowiedni wykonczony też moze wyglądać lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za szybka reakcję,

teraz żałuję,że nie wylaliśmy tego daszku - mogliśmy go wyłożyć go dachówką, której sporo zostało. Teraz du.pa zbita. Z twoich zdjęć wynika, że wcześniej (np. przy wylewaniu stropu) nie było montowane żadne wzmocnienie, czy wypusty do tych linek. Dobrze widzę? Linki montowano dopiero po elewacji? No i czy nie boisz się że pod wpływem ciężaru coś się będzie działo? u nas daszek nad całym wejsciem - ma mieć ok. 7 metrów długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne te lampy.

Faktycznie chyba 5 najciekawsza.

A ja kiedyś szukając do kuchni (której jeszcze nie mam :lol: :roll: :p ) znalazłam taką co by pasowała do Twojego nr 1

http://www.lampowo.pl/photo/product_info/c/1/c/1_c1c1055818a2.jpg

Szukałam innych tego typu ale na razie nic nie znalazłam a chciałabym koniecznie taką na wysięgniku (czy jak to tam się nazywa). Może się komuś rzuciły w oczy lampy tego typu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tego się też boję, tym bardziej że wejście jest po zachodniej - wietrznej stronie, facet od dachu mówi, że zawaliliśmy, że nie daliśmy żadnych wypustów jak do balkonu się daje. pewnie się skończy na zadaszonej werandzie, chociaż nijak mi nie pasuje do naszego domu-bunkra (jak nazywają go sąsiedzi), projekt też mamy indywidualny, tylko my indywidualnie go zmieniliśmy :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne te lampy.

Faktycznie chyba 5 najciekawsza.

A ja kiedyś szukając do kuchni (której jeszcze nie mam :lol: :roll: :p ) znalazłam taką co by pasowała do Twojego nr 1

http://www.lampowo.pl/photo/product_info/c/1/c/1_c1c1055818a2.jpg

Szukałam innych tego typu ale na razie nic nie znalazłam a chciałabym koniecznie taką na wysięgniku (czy jak to tam się nazywa). Może się komuś rzuciły w oczy lampy tego typu?

 

http://www.swiatlo24.pl/lampy-oswietlenie-optique-k2-p1763.html

http://www.swiatlamp.pl/product_info.php/info/p8521_ARM-50-E27-KINKIET-ALUMINIUM-Z-KLOSZEM.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...