Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

adamgrazia: fotki będą jak będzie co fotografować :)A poczucie humoru mam nadzieję,zę jest na właściwym miejscu :wink:

Efilo: ja chcę właśnie po to Lycksele - dla gości, okazjonalnie. A będzie u mnie w gabinecie bo to taki gabinet dwufunkcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziesz zadowolona. Jest ładnie wykończone i wygodne w spaniu. Pokrowiec jak to zwykle w przypadku ikei można wsadzić do pralki. My kupiliśmy co prawda wersje z wypasionym materacem ale to dlatego że czasem Wojtek zostaje na noc.

 

P.S. Najlepiej jakby goście nie przekraczali 1,9m :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym 1,9 to wiem, trudno, kilka nocy mozna się przemęczyć nawet jak ktoś jest wysoki. Dłuższa kanapa wchodziła by mi na biurko, a biurko to jednak priorytet.

Mieliśmy kiedyś beddinge z wypasionym materacem i to był jeden z lepszych zakupów w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy : nr4 lub ewentualnie 5 (jesli zgra sie z otoczeniem - bo to pod mocny minimalizm moim zdaniem, w gęstszym może wyjść 'wcisnięta')

 

hm...możliwe

co prawda salon jest wysoki na 3m i bedzie tam tylko narożnik i tv, ale jednak nie jest to na bank czysty minimalizm...

 

na razie wstrzymuję się, ale nr 4 i nr 2 to chyba moje typy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze myslalem o 3 ale mnie jakos dystansuje sposob polaczenia słupa z ramieniem i ten łuk ramienia jakby ' z innej bajki', widze tam jakis dysonans/zgrzyt. natomiast klosz tam jest całkiem ok.

W 4 podoba mi sie właśnie ta prostota a jednocześnie przy jej dużym prześwicie tak mało zaanektowanej przestrzeni

2 mnie za bardzo absorbuje tymi kierunkami linii :) ja jednak wolę proste sprawy i zagęszczenie ale w niedużym obszarze. ale to ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: ta z bo concept jest chyba mocno droga (nie znam cen lamp), ale moim zdaniem ból tej kwoty mi przynajmniej rekompensowałby ten swobodny i zdecydowany skandynawski (nie kojarzony z IKEA ;)) design. To fajny rodzaj kontestacji życia, ma swój zdefiniowany styl/kolor (numer 4 jest mz najładniejsza z mniejszych ale określonego charakteru chyba nie ma, przy tej z BC wydaje sie byc 'mientka' :))

 

Ja oczywiscie poprzestanę (jeśli się zdecydujesz) na przyjemnym delektowaniu się nią u Ciebie (oczywiście jak będą zdjęcia......)

 

P.S. Czy dobrze czuję, że ta z BC wymaga długiej nieco prostokątnej sofy wokoło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta z Bo concept jest 4x droższa...:( ale ma większy wysięg...)

 

ja to sie boję wiekszych wysiegów. Ślicznie designersko to wygląda 'w naszych cudnych wnętrzach' ale mam obawy co do 'delikutaśnego' obejścia z takimi elegantami ;). życie i jego prostota i nieprzewidywalność różnych sytuacji często weryfikuje takie wycyzelowane koncepcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...