Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marku one mają to co kobiety kochają najbardziej i nie są to bynajmniej lodowe diamenty Laponii :wink: :lol:

 

tak domyślam się, mam świadomość tego 'mechanizmu' :) (wiem ogólnie jak działa) zresztą każdy lubi coś tam swojego... i spełnia się w gustowaniu w tym.

 

Prawdopodobnie gdyby mnie było stać na takie rzeczy i nie wybrałbym innej radości tylko nabycie płytek to chyba wybrałbym te, których wyboru 'efilo' żałuje. z ostatniej zakładki, takie z kwiatami i łuskami bodajże, mocno wzorzyste i przypadkowe. losowe. Prywatnie nie lubię płytek 'powtarzalnych'. jakoś rytm jest dla mnie w przypadku płytek 'niehalo'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ostatnio takich "babskich łazienek" - w kwiatki, esyfloresy i ornamenty. To nie znaczy, ze mi się nie podobają. Są ładne, każda na swój sposób ale to nie dla mnie. Utwierdzam się coraz bardziej w tym przekonaniu. Ciekawi mnie czy mężczyźni dokunują tez tych wyborów czy to kobiety tak decydują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ostatnio takich "babskich łazienek" - w kwiatki, esyfloresy i ornamenty. To nie znaczy, ze mi się nie podobają. Są ładne, każda na swój sposób ale to nie dla mnie. Utwierdzam się coraz bardziej w tym przekonaniu. Ciekawi mnie czy mężczyźni dokunują tez tych wyborów czy to kobiety tak decydują.

 

hm, nei wiem czy to w odneisieniu do mojej wypowiedzi, ale wyrwę się ....

nie jestem średnią statystyczną (praca, upodobania, ambicje) i powiem tylko za siebie. Decyduję głownie na poziomie wyboru lubianego designu, materii (ale bardziej chodzi o ogólną przestrzeń upodobań). Czasem wpierw wybierając poziom cenowy, choc nie zawsze. Wychodzę też z założenia że wiele spraw da sie zrobic taniej i dlatego różne rzeczy traktuję jako inspirację a nie docelowy produkt do nabycia. Oczywiscie nie uwazam że zrobię cedr ze świerka:)

Inna sprawa że na większość spraw o których tu piszecie w swoich wątkach nie stać mnie (do efilo to już nawet nie zaglądam;) choć bardzo podobało mi sie u niej wiele spraw..) Rozumiem też doskonale inklinacje u innych w takim spełnieniowym i estetyzującym kierunku. Z pewnością bardzo wiele produktów z tych tu widzianych jest genialnie wymyślonych pod kobiety, być moze dlatego że projektujący je projektanci mieli w sobie sporo z kobiecego patrzenia na estetykę, poczucie smaku, spełnienia w posiadanym przedmiocie, etc. etc. ....

 

Głownie dzięki Tobie mayland (i Irmie), na kilka spraw (własnie na poziomie decyzji) patrze już inaczej, bardziej realnie. Prawdopodobnie stałem się odrobinę normalniejszym facetem :) o których powyzej wspomniałaś. Myślę że stałem się bardziej pragmatyczny i chyba faceci tak na to patrzą, czasami niestety tak samo patrzą na design.

Rozmawiam ze znajomymi, kumplami (większość 30-45 lat) o tym jak budują domy, co wybrali itp... Mają firmy i sporo z decyzji zrzucają na kobiety, lub samego wyboru, który potem zmieniają , weryfikują pod siebie, coś na zasadzie 'zrób wstępna selekcję a ja powiem co mi się podoba'.... jednak wiekszosc ich wyborów mi sie nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, ze do jednej z łazienek wybrałam płytki z których dekor był bardzo kobiecy. Ni to kwaitki ni ornamenty. Do tego reszta plytek gładka, męskie wg mnei kolory. Mąż jak zobaczył te kwiatki to jak całą budowe glosu nie zabierał tak wtedy mało nie oszalał :lol: Normalnie ożył :lol: Sprzeciw doprowadzil do wielkiej niezgody. W końcu ustąpiłam bo przekonania wielkeigo i ja nie miałam.

 

Z tym moim pragmatyzmem to masz rację Marku :oops: Chyba dlatego życie tak mnie ukierunkowało a nie inaczej zawodowo bo w sztuce bym się odnaleść nie umiała, nawet gdyby byla użytkowa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uciekam. Mąż chyba sie rozkłada. Fervex kazał sobie szykowac.... :roll: Irma pewnie brzdące spać położyła i oddech łapie mały :wink:

 

Mam dylemat dywanowy.

Szkoda ze nie ma takiego dywanu grubo tkanego, o bardzo wyrazistej strukturze, jednocześnie super mieciutkiego ale wyglądajacego na stary i zdrewniały i lekko zszarzały..... :roll: :lol: :lol: Pewnie w nocy o nim śnic bedę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...