Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mnie sie też bardzo podoba kuchnia w takim "chłodnym" wydaniu, bardzo takie lubię. NIe rozpoznaję, jaki jest blat - co to za materiał? Ciekawe, jak praktycznie będą się sprawdzać szafki nad szerokim okienkiem? :-? Przyznam,, że tam wyobrażalam sobie raczej jakieś półki, czy pustą ścianę, trochę zaskoczyło mnie, że pojawiły sie tam wiszące szafki!... 8)

 

pozdrawiam,

 

blat to laminat, pokazyałam gdzieś w dzienniku, czy w komentarzach:

pfleiderer arabesca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Irma, kuchnia super, taka... zimna. :lol: :lol: :lol: Normalnie jak w laboratorium albo w tym, no... szpitalu. :roll: :lol: Taka jak lubie najbardziej. :wink:

 

wiedziałam, ze Ci się spodoba :wink: tylko betonu brak

 

ale ten róż ciągle mi chodzi po głowie...

 

Roz moze byc super - zreszta takie zestawienie jest fajne wlasnie dlatego, ze mozna sobie zmieniac i prawie wszystkie kolory beda dobrze wygladac.

 

Ja z kolei planuje kobaltowy blekit, glownie dlatego, ze podobno niebieski ogranicza apetyt. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, kuchnia super, taka... zimna. :lol: :lol: :lol: Normalnie jak w laboratorium albo w tym, no... szpitalu. :roll: :lol: Taka jak lubie najbardziej. :wink:

 

wiedziałam, ze Ci się spodoba :wink: tylko betonu brak

 

ale ten róż ciągle mi chodzi po głowie...

 

Roz moze byc super - zreszta takie zestawienie jest fajne wlasnie dlatego, ze mozna sobie zmieniac i prawie wszystkie kolory beda dobrze wygladac.

 

Ja z kolei planuje kobaltowy blekit, glownie dlatego, ze podobno niebieski ogranicza apetyt. :lol: :lol: :lol:

 

oj, to chyba się przerzucę na kobalt... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, nie odrzucalam matu, ale od razu zafiksowalam sie na polysk przez kuchnie Oksymorona i Editty. A teraz sama nie wiem, bo i jedno mi sie podoba i drugie... Na pewno polysk jest drozszy i trudniejszy w utrzymaniu, a mat bardziej sie wtopi w sciane a o to mi w zasadzie chodzi... Musialas wybrac mat? :evil: :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam wrazenie, ze z matowymi wykonanie musi byc super, bo bardziej niedorobki widac - polysk daje po oczach i nie zwraca sie uwagi na szczegoly. Moze mi sie tylko tak zdaje, ale kurcze... Irma... dalas popalic no... Teraz spac nie bede mogla. :-? :lol:

 

A jak by wygladal mat do blyszczacego blatu? :roll: :roll: :roll: Moglby byc? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam wrazenie, ze z matowymi wykonanie musi byc super, bo bardziej niedorobki widac - polysk daje po oczach i nie zwraca sie uwagi na szczegoly. Moze mi sie tylko tak zdaje, ale kurcze... Irma... dalas popalic no... Teraz spac nie bede mogla. :-? :lol:

 

A jak by wygladal mat do blyszczacego blatu? :roll: :roll: :roll: Moglby byc? :roll:

 

chyba nawet nie, chyba mat do zrobienia łatwiejszy

połysk jest bardziej glamour, a mat jest surowy...

ale mat wydaje mi się być jednak bardziej wszechstronny.

można mieć eko, można mieć klasycznie, można techno

 

lubię białe kuchnie pasują do wszystkiego, łatwo je odświeżyć, chociaż tymi uchwytami to sobie trochę stzreliłam w kolano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...