Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Irmo kuchnie masz w stylu labolatoryjnym (jak ja to mowie) - piekna! Ja bym nie ozdabiala jej kolorowymi dodatkami tylko zostawila taka zimna jak jest.

Mam pytanie odnosnie uchwytow, czy one maja rozne wymiary, czy to tylko takie wrazenie? A jesli sa rozne to podejmujac decyzje czym sie sugerowalas?

 

nie będzie aż tak laboratoryjna. a co do uchwytów: duże są przy szufladach, i szafkach poziomych, a małe przy szafkach otwieranych tradycyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Irmo

jestem zachwycona kuchnią. Jest dokładnie taka jaką sobie wyobrażałam. Zaskoczyłaś mnie za to tym matem. Na zdjęcia bardzo mi się podoba. Ciekawe jak w rzeczywistości. Czy taki mat nie brudzi się bardziej? :roll:

 

krzesła są po prostu odlotowe. dasz jakiś namiar?

 

i jeszcze odpowiadam na zaległość:

aż żałuję że już kupiłam vibrazioni :roll:

gdzie będziesz je miała? piękne są!

 

w tej czarnej łazience przy sypialni. nie było wizualki do niej. do tego ma być tylko mozaika dune eclipse (taka szklana czarna ze stalowymi kostkami gdzieniegdzie). do tego na podłodze chciałam vulcanę z inalco bo ona taka glamourowata jest troszeczkę.

chciałabym się poradzić co do strefy umywalkowej bo sobie nie umiemy z tym dać rady. znajdziesz chwilke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo

jestem zachwycona kuchnią. Jest dokładnie taka jaką sobie wyobrażałam. Zaskoczyłaś mnie za to tym matem. Na zdjęcia bardzo mi się podoba. Ciekawe jak w rzeczywistości. Czy taki mat nie brudzi się bardziej?

dzięi Efilo, z twoich ust to nie lada komplement. :wink:

Mat brudzi się tak samo. Ale co innego na nim widać. np. palce się nie odbijają, ale plamy widać trochę bardziej.

 

 

krzesła są po prostu odlotowe. dasz jakiś namiar??

 

krzesła kupiłam na wyprzedaży w Home concept store.

 

chciałabym się poradzić co do strefy umywalkowej bo sobie nie umiemy z tym dać rady. znajdziesz chwilke?

 

mogę zobaczyć, ale czy pomogę - gwarancji nie daję :) vibrazioni są przepiękne i ta mozaika też jest ładna. ostatnio wykładałam nią komuś brodzik i wyszło cudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięi Efilo, z twoich ust to nie lada komplement. :wink:

 

hehehe, dobre :lol:

 

producenta krzeseł nie znasz? sorki że Cię tak podpytuje ale czegoś takiego szukałam a jak piszesz że wygodne to już w ogóle. niestety u mnie tego home concept nie ma. tzn. jakiś tam concept mam ale nie ten :wink:

 

zaraz poszukam rzuty ścian i wkleję na chwilkę co by Ci za bardzo nie zaśmiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie wiem kto to cudo wyprodukował. podejrzewam, ze sprowadzają te krzesłą z chin i sprzedają z potworną marżą i udają, zę to nie wiadomo jaki design :wink: ...fartem udało mi się je kupić po cenie mniej więcej właściwej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia rewelacyjna! Bardzo mi się podoba. Blat świetny! I wcale nie jest laboratoryjna. Już nie mogłam się doczekać zdjęć, tym bardziej, że akurat zastanawiam się nad naszą kuchnią (to nic, że za kilka dni kupujemy działkę, trzeba przemyśleć szczegóły:) i też będę miała problem, czy mat, czy połysk. Myśłałam o połysku, ale Twoja matowa może bardziej ponadczasowa? Tak jak Ty nie lubię być zbyt trendy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czym Ci pomóc? przecież nie w wyborze, obie wersje są bardzo ładne, zwłaszcza pomysł na czarny sufit jest super.

 

a trzecia? zależy nam na szafie ale układ podobno jest najmniej reprezentacyjny i pani architekt zrobiła ją pod przymusem.

 

były jeszcze dwie pierwsze - odlot. niestety ja potrzebuję blat. w końcu to nasza łazienka - mam zamiar z niej codziennie korzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czym Ci pomóc? przecież nie w wyborze, obie wersje są bardzo ładne, zwłaszcza pomysł na czarny sufit jest super.

 

a trzecia? zależy nam na szafie ale układ podobno jest najmniej reprezentacyjny i pani architekt zrobiła ją pod przymusem.

 

były jeszcze dwie pierwsze - odlot. niestety ja potrzebuję blat. w końcu to nasza łazienka - mam zamiar z niej codziennie korzystać

trzecia mi się nie otwiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po długim "niebycie"! :wink:

Irma, jestem pod wrażeniem! Baaaardzo podoba mi się wasz domek!

Kuchnia wyznaje zasade....mniej jest wiecej - i w tym cały urok!!! SUPER!!!! :D

 

pozdrawiam

zE

 

dziękuję, ale tak naprawdę to jeszcze jej przybędzie. okap, lampy, rolety czy coś...nie wiem czy będzie wrażenie sterylnosci robić dalej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet nie, chyba mat do zrobienia łatwiejszy

połysk jest bardziej glamour, a mat jest surowy...

ale mat wydaje mi się być jednak bardziej wszechstronny.

można mieć eko, można mieć klasycznie, można techno

 

lubię białe kuchnie pasują do wszystkiego, łatwo je odświeżyć, chociaż tymi uchwytami to sobie trochę stzreliłam w kolano...

dodam jeszcze: mat jest miły. Wydaje się być przyjemniejszy i pozytywniejszy w dotyku czy nawet obserwacji. I na pewno jest oryginalny w tym dzisiejszym zalewie galmourka...

Faktycznie mocno chłodna (to się odczuwa:))... ale upodobania tutaj mamy różne wiec milczę :). Mówisz jeszcze o ociepleniu różem... co jeszcze bardziej wprowadza moją już ubogą wyobraźnie w konfuzję :)

Zniknęło drewno (poza tym za oknem) :cry:

Też mnie zaintrygowała niska szafka nad poziomym oknem. co nad nią?

Poza tym chyba 'łapię' ten styl i jego przestrzeń. Jednak odległą od mojej ale wyczuwalną. Jest napewno ciekawa i nie wiem czy to dla Ciebie komplement, ale nie jest moim zdaniem snobistyczna. jest swoista i charakterna. Jak zapewne jej autorka :)

Blat bardzo ciekawie wygląda. Zlew także. Uchwyty... tu trudno mi coś znów powiedzieć, wydają się w moim świecie duże i absorbujące mocno, ale Ty jak czuję lubisz mocne i wyraźne decyzje, wiec tak powinny brzmieć w zdystansowanych mimo wszystko szarościach...

 

tyle smęcenia :) i chwalenia :)

 

na pewno po tej kuchni nie widać tego co opowiadałaś: tu coś walnę, tam przywalę i zobaczymy co wyjdzie :). Wygląda to na mocno przemyślane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już zobaczyłam na żywo to uznałam, ze dziura absolutnie mi nie przeszkadza i niech zostanie

 

widzialem gdzies takie zwyczajnie dziurkowane scianki szytowe. wyglądało to nieco nowoczesnie a spelnialo swoja funkcję wywietrznika. przy takich szarosciach mozesz też zwyczajnie wstawic tam jakas siatkę albo cos metalowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efilo, obejrzałam

1. wersja - jak dla mnie ta owalna witrynka czy szafka czy jak ją zwał jest za duża...poza tym ta łazienka najbardziej mi się podoba.

2 wersja blacik do samej krawędzi prysznica mnie niepokoi, ale to w sumie drobiazg...

3. najbardziej przewidywalna. chociaz gdyby opracować jakoś ciekawiej lustro to była by pewnie też niezła. Bo w sumie to lustro mi się w niej nie podoba ale rzeczywiscie jest praktyczna. chociaż jak dla mnie to w każdej jest za mało szafek...

Chyba Ci jednak nie pomogę. JAk dla mnie to estetycznie - pierwsza, ale funkcjonalnie jednak ostatnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno po tej kuchni nie widać tego co opowiadałaś: tu coś walnę, tam przywalę i zobaczymy co wyjdzie :). Wygląda to na mocno przemyślane.

 

:D

drewno pojawi się w formie dużego drewnianego stołu. i szafeczki witrynki, którą stolarz zabrał do poprawki. te szafki nad oknem poziomym od początku miały być takie. bo to okno w zasadzie nie służy wyglądaniu tylko doświetleniu blatu i tutaj świetnie funcję spełnia. kupiłam abażury do jadalni z nadrukowaną czarno zielono różową grafiką na białym tle, stąd pomysł na róż. może zaszaleję... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...