Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widzę, że z Ciebie też ranny ptaszek (moje dziecko nr 2 obudziło się chyba po 5.00...). A ja przy kawce zaczynam dzień od Twojego dziennika. Jeszcze raz rzuciłam okiem na kuchnię. Dla mnie jest idealna, tylko sama zrezygnowałabym z uchwytów, ale to już zupełnie niepotrzebna uwaga, bo już wiem, że Ty uchwytowa jesteś :) Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Znowu sie dawno nie odzywalam :roll:

Ale mialas ostatnio przygody :lol:

 

Kuchnia jest sliczna! Ja tam uwielbiam takie kolory :) Blat wyglada super. Krzeselka tez sa bombowe. Takie jak z lat 60. ....czad

Kurcze toc ty zaraz bedziesz mieszkac! Szok! Widze, ze zaplanowalas wszysto w najdrobniejszym szczegole. Na pewno bedzie super :) Z reszta juz przeciez jest.

 

Hihi ale numer. My dzisiaj tez wieszalismy lapmy. Kurcze, ale jestem ciekwa twoich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas głównie montowali osprzęt, i tylko trochę lamp. Zresztą okaząło się, ze jedną potłuczono, na 99% zrobiła to poprzednia ekipa. dobrze, ze ostatnio gdzieś te lampki widziałam w promocji.

nie możemy też znaleźć gniazdek antenowych:(

okropny dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak :(

ja jestem taka pierwsza naiwna i łatwo mnie oszukać...zawsze za bardzo ludziom wierzę i jestem zbyt miła. i nawet do głowy mi nie przyszło, zeby ich sparwdzać. No to teraz mam.

Nigdy nie zatrudniajcie ekipy prostaków. Ja wiedziałam, zę chłopaki proste są, ale uznałam, zę to nie szkodzi. A guzik szkodzi - brudasy i psuje. A teraz się okazało, ze jeszcze najprawdopodobniej złodzieje. :cry: czuję się okropnie głupia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak :(

ja jestem taka pierwsza naiwna i łatwo mnie oszukać...zawsze za bardzo ludziom wierzę i jestem zbyt miła.

 

nawet jeśli taka jesteś to nie tu tkwi przyczyna :)

To być może się zmieni dopiero za kilka pokoleń podwykonawców... Smutne że trafia Ci się tak na końcówce, kiedy każdy koszt pewnie boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, po pierwsze GRATULACJE z powodu tytulu, na ktory zaslugujesz jak nikt inny na tym Forum.

 

A po drugie - wkurzajace to wszystko, ale sa rzeczy znacznie wazniejsze, niz pare gniazdek, Ty to wiesz na pewno. Takie straty sa wpisane w urzadzanie domu. Nastepnym razem bedziesz cwansza, a tym razem trudno, no... czekolade walnij, lampke wina i ciesz sie kuchnia, bo jest boska.

 

PS. Malz mnie opierdzielil, ze jak ja w ogole moglam pomyslec, ze moge nie chciec matu... :-? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś coś tam... coś tam... coś tam ... to siedziałabyś dzisiaj na miejscu bieleckiego w pekao :)

może akurat to dobrze że jestes taka jaka jesteś, może dlatego masz w życiu dużo dobrych rzeczy, tylko dzisiaj niekoniecznie je widzisz, ale ja czuję przez skórę że tak jest :D (pozytywne podejście procentuje)

 

i gratulacje, zasłużony tytuł (chwalić nadawcę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia bardzo fajna, prosta , nowoczesna a przy tym elegancka i wiesz....zastanawiam się czy takiego blatu nie zrobić :roll:

 

Nam brudasy, prostaki i złodzieje, którym wierzyliśmy , dawaliśmy klucze, grzaliśmy , żeby ciepło mieli pieprzneli z 40 płyt karton-g :roll:

 

no właśnie w takich sytuacjach robie się okropnie kastowa, wcale mi się to nie podoba, ale po prostu mam wrażenie, zę niektóre zachowania biorą się z głupoty.

 

Pomijając tych twoich, chociaż nóż się w kieszeni otwiera, to jak można być takim idiotą, zeby podpadać osobie, która regularnie dostarcza Ci zarobku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma, kazdy ma takie historie, a jak nie ma, to tylko mysli, ze nie ma. Wiele jest osob, glownie tutaj na FM, ktore mysla, ze sa cwansze od najbardziej cwanych wykonawcow na swiecie. A to tylko apparent impression. Nie masz czekolady w domu? No niemozliwe... :roll: :roll: :roll: :wink:

 

Pomysl sobie, ze im sie te gniazdka popala, myszy im sie tam zalegna i w ogole sodoma i gomora. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...