Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja tam mam wszędzie 230V

ale lepiej mieć 12V przy wannie, a co do lamp, to ja oczywiście "se" nie doczytałam na stronie producenta i dlatego jest wielka kupa.

 

a wogóle to jak jeszcze kiedys dam sie na cokolwiek namówić jakiemuś elektrykowi glazurnikowi czy komu innemu to mozecie mi śmiało zabrać zaszcytny tytuł :roll:

75% poprawek na które namówił mnie elektryk jest nietrafione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a przystojny był chociaż? :wink:

 

nie rozumiem jak taka osoba mogła dać się tak wkręcić :o

 

Irma

nie przejmuj się. pewnie każdy tak ma. my mądrzy bo jeszcze nie wiemy że nas to też czeka.

 

a już mój elektryk to na pewno nas nieźle wkręcił bo to kosmita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przystojny był chociaż? :wink:

 

nie rozumiem jak taka osoba mogła dać się tak wkręcić :o

 

Irma

nie przejmuj się. pewnie każdy tak ma. my mądrzy bo jeszcze nie wiemy że nas to też czeka.

 

a już mój elektryk to na pewno nas nieźle wkręcił bo to kosmita

 

bo ja jestem okropnie niepewna siebie i swoich kompetencji

serio i bez ściemy

i dlatego się nie cenię i daję się robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia jak chcesz nad wanny to koniecznie na 12v i z transfromatorem.

 

Tak mi właśnie powiedział dzisiaj mój wykonawca, bo te światełka mają być w półce poziomej na wysokości wanny i mają świecić do góry, więc łatwo będzie je zalać, więc transformator muszę mieć gdzieś z boczku.

 

Irmo, gratuluję tytułu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze batalia sie toczy. Nie moge sie nadziwic jakie postepy zrobilas przez ten miesiac. No wieksze niz ja przez pol roku.

Na jednym zdjeciu zauwazylam gotowy taras. Bardzo bym go chciala z bliska zobaczyc. Czy juz pijecie kawke na nim? Jezeli tak to piekielnie zazdroszcze!

Tytulu gratuluje ;) i podpisuje sie recami i nogami. Mi tez pomoglas nie raz :)

 

Wspolczuje ekipy. Rozumiem, ze juz poszli i wiecej nie nabroja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ten taras to nie jest na Twoje popczucie wysokiej jakości, ze tak powiem...Zrobił nam go taki półfachowiec, ale tutaj przynajmniej w pełni świadomie go wybrałam :roll: Jest oględnie mówiąc mało dokładnie zrobiony...

Ale jak chcesz to zrobię kiedyś zdjecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden off-topic Irmo ale chciałabym dopowiedzieć drobną rzecz do opraw.

 

rasiu - pamiętaj żeby odległość między transformatorem a oprawą była możliwie mała. niestety przy niskim napięciu straty w napięcu są duże wraz ze wzrostem odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze IDOL!!! :lol:

Kuchnia boska!!!!

A teraz kiedy otrzymałaś taki zaszczytny tytuł to ja już całkiem pękam z dumy, że mam w podpisie Twoje słowa!!! :lol:

 

Irma, nie pamiętam, czy pytałam o drzwi wewnętrzne :roll: , a nie bardzo mam czas tego szukać. Pliss napisz, co to za drzwi bo spać po nocach nie dają :oops: :p

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji tytułów, to zastanawiam się kiedy w końcu nasza efilka jaki otrzyma???

Nie wiem, czy było już coś na ten temat, ale jeżeli nie to czy nie uważacie, że trzeba by "górę" oświecić, że ona TAKA JEST, a tytułu nie ma?!

???

Hmm...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze IDOL!!! :lol:

Kuchnia boska!!!!

A teraz kiedy otrzymałaś taki zaszczytny tytuł to ja już całkiem pękam z dumy, że mam w podpisie Twoje słowa!!! :lol:

 

Irma, nie pamiętam, czy pytałam o drzwi wewnętrzne :roll: , a nie bardzo mam czas tego szukać. Pliss napisz, co to za drzwi bo spać po nocach nie dają :oops: :p

 

:wink:

 

Nelli, wariatka jesteś

Nie jestem żaden Idol

 

drzwi wewnętrzne robił mi mi miejscowy stolarz wg mojego widzimisię, bo projektem tego raczej nazwać nie można. Jest to MDF lakierowany na mat. Zwykły biały kolor. Robił mi też do tego listwy przypodłogowe.

 

A co do tytułów: ja bym się nimi tak bardzo nie przejmowała. Nie wiem dlaczego redakcja zdecydowała mi się go przyznać. W koncu oprócz DAndiego, który później wycofał moją kandydtaurę (bardzo go o to prosiłam) ten pomysł poparły tylko 2 osoby.

Moim zdaniem tym sposobem tytuły się lekutko zdewaluowały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie wypowiem krótko ws tytułów.

To czy warto, czy słusznie i czy to ma sens to i tak wyjdzie w praniu :lol: Czy nam sie to podoba czy nie :wink: :lol: I mysle, że nie ma co roztrząsać czy sie nalezy czy nie. Rzeczywistość nas osądzi :wink: :lol:

 

 

Irma Ty sie nie czepiaj głosów 8) Ja wogóle nie wiedziałam, ze tam ktoś cokolwiek napisał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...