Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie było co szaleć.

A jak znam życie to i tak święta na działce spedzicie :wink: :lol:

no własnie też tak myślę.

I tak będziemy siedzieć na działce, mam nadzieję, zę się do czwartku wykuruję i jeszcze coś tam porobię.

Nie ma co świrować.

Świrowanie jest niezdrowe i wpływa źle na trawienie, a jak wiadomo w świeta się dużo je. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Irmo!!

 

Bedziesz miala gdzie spalic to swiateczne jedzenie :lol: :lol:

I tak w miare szybko Wam poszlo, bo od poltora roku masz dziennik i juz mowisz o przeprowadzce...tydzien w ta czy w tamta chyba nie robi roznicy, a lepiej zrobic to na spokojnie...chyba ze musisz uciekac z mieszkania....

 

:lol:

 

Z kuchnia w domu juz tak po domowemu wszystko wyglada :wink:

 

Irmo jakie wysokie jest Twoje waskie okno w kuchni?

Bede miec podobne...musze myslec by tak je wyposrodkowac, by moze tez umiescic szafki nad nim, tym bardziej ze z powierzchnia kuchni do zabudowy u mnie ciezko....

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Irmo!

 

Wpadłam zobaczyć co się u Ciebie dzieje i czy mieszkacie już w domku czy dopiero pakujecie tobołki! :wink:

 

Wyczytałam, że zrezygnowałaś z mebelków Junior i wybrałaś niezastąpioną Ikęę!

Przy następnej wizycie muszę oblukać to Marysine łóżeczko skoro tak zachwalasz... :roll: :wink:

Z niecierpliwością czekam na jej pokoik, bo sama planuję podobne kolorki i ciekawa jestem jak to u Ciebie wyszło!

 

No i oczywiście życzę Wam dużo zdrówka - kurujcie się żebyście mogli w Święta cieszyć się Waszym ogrodem i domkiem! 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polećcie jakąś baterię kuchenną

Ta chyba niezbyt praktyczna

http://image.ceneo.pl/data/products/448448/product.jpg

 

mózg odmawia mi posłuszeństwa

poświętach muszę zamontować, a nawet pomysłu nie mam

jako fanka IKEI muszę powiedzieć, ze to mi sie podoba, tylko dlaczego cena taka nie ikeowa

http://www.ikea.com/PIAimages/74293_PE191103_S3.jpg

 

co jest ważne? wyciągana wylewka, czy obrotowa wylewka?

 

HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo jeśli chodzi o baterię to sama mam taką upatrzoną - waham się między Teką a Blanco, ale pewnie cena odegra decydującą rolę.... :roll:

Dlaczego uważasz, że jest niepraktyczna - dla mnie kuchenna musi mieć wyciąganą wylewkę.

 

A co do łóżeczka Junior to z Krakowa nawet mogę swój transport skombinować, więc znowu mi namieszałaś...?! :roll: :wink:

Jeśli możesz to podeślij mi proszę do nich jakieś namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz wszystkie namiary na łóżko

http://www.sklep.meble.pl/p11040,lozko-junior.html

bierz je i się nie zastanawiaj.

 

 

a co do baterii też mi się wydaje, ze wyciągana wylewka jest bardzo ważna, ale dlaczego? poza umyciem zlewu nic nie przychodzi mi do głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będziesz chciała umyć lub opłukać wielki gar lub patelnię, która się do zmywary nie mieści to co się będziesz gimnastykować czy do kotłowni lecieć..?! :roll:

 

Poza tym ta bateria jest śliczna w swej prostocie, a do Twojej kuchni to już nie powiem, ale pasuje idealnie...! 8) :wink:

 

Wielkie dzięki za namiary! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...